Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

3. Kişi Ağzından Makale Nasıl Yazılır?
Yazkazan Kayıt Ol

3. kişi ağzından makale yazmak için obejktif bir dil kullanılması gerekmektedir. Tıpkı toplum önünde bir konu aktarırken nasıl ki kişisel olarak birine hitap etmeden ortaya anlatıyorsanız 3. kişi ağzından makale yazarken de aynı anlatım dilini kullanmanız gerekir.

3. Kişi Ağzından Anlatım Örneği;

Makale yazımı için gerekli olan aslında araştırma becerileridir. Nasıl ki bir ürün alırken detaylı fiyat araştırması yapılıyorken, makale yazımında da bilgi araştırma sürecinin sağlıklı olması gerekir. Toplanan her bilgi makalenizi yazarken sizlere kolaylık sağlayacak, bu sayede yazılan makale daha zengin bilgilere sahip olacaktır.

3. Kişi Ağzından Makale İhtiyaç Durumları;

- Ürün açıklaması
- Kategori açıklaması
- Web site içeriği
- Blog içeriği
- Bilgi verici makaleler aksi belirtilmediği sürece genellikle 3. kişi ağzından yazılmaktadır.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 10 )

Ela Y.

Yazılan konular ile ilgili örnek cümleler de verebilir misiniz ?

Yazkazan.net

İlgili örnek makaleler ile alakalı videolar yakın zamanda sitemize eklenecektir. Takipte kalınız.

Ahmet T.

Neden aktif iş yok benim hesabımda arkadaşımınkı var ama benimki yok

Yazkazan.net

Merhabalar Ahmet Bey, sistemle alakalı bir sorun olmuştur ancak şu anda 2000'in üzerinde aktif iş bulunmaktadır.

Muhammed A.

İhtiyaç durumları konusunda bizaz daha bilgi vermenizi rica ederim

Yazkazan.net

Merhabalar, ihtiyacınızı belirtebilirseniz size daha iyi yardımcı olabiliriz. Teşekkür ederiz.

Pelin

Ben daha yeni üye oldum ama tam olarak nasıl yapcağımi bilmiyorum yazıyorum ama blog olarak yaz anahtar kelimeyi 1 kere kullan diyor yapamıyorum telefondan bana bi örnekle yardımcı olursanız sevinirim

Yazkazan.net

Merhaba Pelin hanım, telefon ile içerik üretimine ne yazıkki sıcak bakmıyoruz. Hem bir çok imla ve yazım hatası oluşuyor, hem de bu tarz sorunlar ile karşılaşabiliyorsunuz. Bilgisayardan yazım yaparsanız sorun yaşamazsınız.

Seher K.

Yazılan makale ne kadar bir zaman içinde onaylanıyor ve eğer iptal edilirse eksik olduğumuz kısım hakkında bilgi veriliyor mu ben de daha yeni üye oldum ilk makalemi yazdım onaylanırsa ya da iptal edilirse eksiğim nedir onu anlayıp ona göre yazacağım yardımcı olursanız sevinirim sizce yazmaya devam mi edeyim yoksa ilk makaleye dönüşü mü bekleyeyim Cevap için şimdiden teşekkürler..

Yazkazan.net

Merhaba Seher hanım, öncelikle panelinizde bulunan "DESTEK" kısmından editörleriniz sizlere sürekli destek sağlamaktadır. Hızlı bir iletişim için "DESTEK" sayfasını kullanmanızı öneririz. Sorunuzun cevabı ise; Eksik olduğu düşünülen kısımlar hakkında size bilgi veriliyor ve düzenlemeniz isteniyor. Hemen iptal etme gibi bir durum söz konusu değildir. Bir makale ürettikten sonra sonuç beklemenize gerek yoktur başka bir iş alarak kazanç sağlamaya durmaksızın devam edebilirsiniz.

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol