Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Sıkça Sorulan Sorular

Daha önceden herhangi bir yazarlık deneyiminiz olmayabilir. Makale yazarlığı hakkında merak ettiğiniz her soruyu cevapladık. Aşağıdan bilgi alabilirsiniz. Eğer sorunuz aşağıda yer almıyorsa bize gönderiniz.

Yazkazan.net internet sitelerinin içerik ihtiyacını gideren bir kazanç kapısıdır. 11 uzman editör 2 yönetici tarafından yönetilmektedir.

Yazkazan.net üzerinde yazarlık yapmanın diğer sitelerden farkı güvenilir ve en çok seçeneğe sahip olmanızı sağlar. Sistem içerisinde binlerce makale ihtiyacından istediğinizi seçebilirsiniz.

Kaydın tamamlanmasının ardından ilk makalenizi seçerek yazmaya ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Yazımı tamamlandıktan sonra en geç 24 saat içerisinde makaleniz kontrol edilip tarafınıza bilgi verilir.

Yazkazan.net Yazarların kazançlarını her ay kendi adlarına ait banka hesaplarına yatırmaktadır. Bu nedenle 18 yaşından küçük bireyler yazar ekibine kabul edilmezler.

Yazkazan.net müşterilerine ait sorumluluklarını sözleşme altında tuttuğu gibi yazarlar ile ortak çalışmalarını tarafların haklarını korumak için sözleşme altına almaktadır. Yazarlık sözleşmesi kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda karşınıza gelecek ve onaylamanız istenecektir. Bu aşamada sözleşmeyi detaylıca inceleyebilirsiniz.

Daha önce hiç makale yazarlığı yapmadıysanız, yazar panelinizde yer alan EĞİTİMLER bölümünde önce makale yazarlığı konusunda detaylı bilgiler öğrenebilir ve ardından makale yazmaya başlayabilirsiniz.

Aklınıza gelebilecek her konuda makaleye ihtiyaç duyabiliyoruz. Genellikle Alışveriş, Araç, Hayvanlar, Emlak, Elektronik, Sektörel, Sanayi, Endüstri, Hizmet, Tatil, Oyun, Haber, Dekorasyon, Diyet, Zayıflama, Film, Moda, Kadın, Sağlık, Seo, Web, Yazılım, Sosyal Medya, Spor, Sohbet, Teknoloji, Yemek Tarifi, Borsa, İnşaat, İnternet, Anne Çocuk konuları isteniyor.

Daha önceden herhangi bir deneyime sahip olmasanız da Yazkazan.net Yazar ekibine dahil olma imkanınız bulunmaktadır. Sadece dikkat etmeniz gerekenler isteklerimizi tam olarak karşılayabilecek içerikler üretmenizdir.

Kaydınızın ardından sistemde yüzlerce farklı iş seçeneği göreceksiniz, bunlardan birini seçerek hemen yazmaya ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yazar istikrarını sağlamak için 200.00 TL alt limitine ulaşan/geçen tüm yazarlar para çekme talebinde bulunabilirler. Para çekme talebinde bulunduğunuz tutar her ayın 15'inde hesabınıza yatırılır.

Kazancınızın banka hesabınıza yatmamasının birden fazla nedeni olabilir.

- BANKA IBAN bilgilerinizin hatalı olması
- 200.00 TL ödeme alt limitine ulaşılamaması
- Yazarlık hesabınızın sistem kuratllarına uyulmadığı için kapatılması

Makaleler editörlerin 10 farklı kriterde kontrol etmesinin ardından onaylanmakta ya da ret edilmektedir. Makale ret sebepleri birden fazla nedene sahip olabilir.

- Makale içerisinde kopya tespit edilmesi
- Çok fazla yazım ve imla hatalarına sahip olması
- Seo uyumuna sahip olmaması
- Çok fazla anlatım bozukluğu olması
- İstenilen niteliklere uygun olmaması

Yazkazan.net üzerinde herhangi bir alt limit sınırı bulunmamaktadır. İstediğiniz kadar çalışmak sizin elinizdedir. Günde ister 1, ister 30 içerik üretmekte özgürsünüz. Kazancınız da yazdığınız makale sayısına paralel olarak artacaktır.

Yazkazan.net üzerinde yer alan Yazar Panelinizde Profil Bilgilerim sayfasından üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Üyeliğinizi iptal etmeden önce para çekme talebinde bulunmayı unutmayınız.

Yazkazan.net sistemi içerisinde farklı yazarlık seviyeleri bulunmaktadır. Hangi yazarlık seviyesine sahip olduğunuzu ve yazdığınız makalelerden ne kadar kazanacağınızı AKTİF İŞLER bölümünde anlık olarak görebilirsiniz.

- Standart Yazar 300 kelime için 1,50 TL
- Uzman Yazar 300 kelime için 3,00 TL
- Elit Yazar 300 kelime için 4,50 TL kazanç sağlamaktadır.

Yazılan makaleler internet siteleri üzerinde yayınlanmaktadır. Fakat yazılar yayınlanırken Yazarın kişisel bilgileri paylaşılmamaktadır.

Makalelerin kelime sayısına göre panel üzerinde geriye doğru sayan bir sayaç göreceksiniz. Bu süre içerisinde makalenizi tamamlamanız gerekmektedir.

Yazılan makalelerin kimler tarafından yazıldığı ve Yazarın kişisel bilgileri sadece Yazkazan.net bünyesinde gizli tutulmaktadır. 3. kişi ve kurumlar ile paylaşılmaz.

Yazdığınız makaleler için Yazkazan.net size ödeme yaparak telif haklarını satın alıyor. Yazdığınız makalelerin telif hakları Yazkazan.net'e ait oluyor.

Ödeme alabilmeniz için 200.00 TL alt limitini doldurmanız yeterli olacaktır. Ardından para çekme talebinde bulunduğunuz taktirde ayın 15'inde kazancınız banka hesabınıza yatırılacaktır.

Makale sayısı olarak herhangi bir alt / üst limit bulunmamaktadır. İstediğiniz kadar makale yazmakta özgürsünüz.

9 yıldır kurumsal olarak içerik alanında faaliyet göstermekteyiz. İçerik yazımı konusunda Türkiye’nin en büyük yazar ekibine sahibiz. Yazar hakları ve ödemeleri bizim için her zaman ilk plandadır. Bizimle çalışmaya başladıktan sonra güven kendiliğinden oluşacaktır.

Her konuda makale yazılabilmektedir. Genellikle Alışveriş, Araba, Hayvanlar, Emlak, Elektronik, Sektörel, Sanayi, Endüstri, Hizmet, Tatil, Oyun, Haber, Dekorasyon, Diyet, Zayıflama, Film, Moda, Kadın, Sağlık, Seo, Web, Yazılım, Sosyal Medya, Spor, Sohbet, Teknoloji, Yemek Tarifi, Borsa, İnşaat, İnternet, Anne Çocuk alanlarında sipariş yoğunluğu yaşanmaktadır.

Yazkazan.net ülkemizde en çok sipariş alan içerik ajansıdır. Bu nedenle yazılacak makale bitmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Yazkazan.net için özel olarak geliştirilmiş, alt yapısında en son yazılım teknolojileri kullanılmış, kolay, pratik ve işlevsel bir panel üzerinden makaleler yazılmaktadır. Eminiz bu paneli çok seveceksiniz.

Makale yazarak performansınıza göre 1.000 - 2.000 TL arasında bir kazanç sağlamanız mümkün olabilir. Unutmayın ki kazancınızı performansınız yani yazdığınız makale sayısı belirleyecektir.

Her içerik ihtiyacının kelime sayısı farklı olabilmektedir. Genellikle 200 - 500 kelime arasında olmaktadır. Yazacağınız makaleyi seçerken karşısında kaç kelime olduğu ve kazanç tutarını görebilirsiniz.

Ödeme yapılabilmesi için Yazar panelinizde bulunan Profilim bölümünden BANKA ve IBAN bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Yazar istikrarını sağlamak için 200.00 TL alt limitine ulaşan/geçen tüm yazarlar para çekme talebi oluşturmaya hak kazanmaktadır. Her ayın 15'inde ise ödemeniz belirttiğiniz banka IBAN numarasına yatırılmaktadır.

Yazkazan.net için birçok kampanya ve yarışma düzenlemekteyiz. Yazar için en büyük güç motivasyondur. Bu nedenle yazarlarımızın emeklerini ödüllendirmenin onları motive edeceğini düşünmekteyiz.

Yazkazan.net Yazarları tecrübe ve bilgisine göre seviyelendirilmektedir. Sistem içerisinde Normal, Uzman ve Elit olmak üzere üç farklı yazar seviyesi bulunmaktadır. Uzman yazarlar editörlerin seçimine göre belirlenmektedir. Normal yazar fiyatlandırmasının üzerinde bir fiyattan yazar.

Yazkazan.net Yazarları tecrübe ve bilgisine göre seviyelendirilmektedir. Sistem içerisinde Normal, Uzman ve Elit olmak üzere üç farklı yazar seviyesi bulunmaktadır. Elit yazarlar özel bir mükalatın ardından elit seviyesine yükseltilmektedir. Elit yazarlar en çok kazanç sağlayan kitledir.

Makaleler için tarafımızdan beklenen ÖZGÜNLÜK, KALİTE, SEO UYUMLULUĞU, HATASIZ (Yazım ve imla hataları) bir içerik olmasıdır. Bu kriterlere uygun olmayan içerikler ret edilme nedenleridir. Editörlerimiz her ret edilen içerik için Yazarlarımıza bilgi vermek zorundadır.

SEO uyumlu makale içeriğin arama motorlarında daha etkin olması için yapılan birkaç işlemi kapsamaktadır. Bu konuda bilginiz yok ise endişe etmeyin, panel içerisinde EĞİTİMLER bölümünde seo uyumunu anlatan birçok içeriği bulabilirsiniz.

Yazarın KOPYA içerik oluşturması, başka sitelerden bire bir olarak cümlelerin kopyalanarak/yazılarak makale içerisinde yer verilmesi yazar ile ilişiğin kesilmesindeki ilk nedendir. Sistem işleyişini bozacak davranışlar da yazarlıktan çıkarılmak için bir neden teşkil edebilir.

Anahtar kelime seo uyumlu makale oluşturmak için makalenin içerisinde sistem tarafından belirtilen sayıda ek almadan kullanılan kelime veya kelime öbekleridir.

Anahtar kelimeler ek almadan, birden fazla ise makalenin farklı yerlerinde yalın halde sistemde belirtilen sayı kadar kullanılmalıdır.

Ödemenizi belirttiğiniz banka hesabınıza her ayın 15'inde alabilirsiniz. Yazkazan.net sadece BANKA HESABINA ödeme yapmaktadır.

Hakkımızda

Yazkazan.net 2007 yılından beri hizmet vermektedir. Kurumsal ve bireysel internet siteleri için içerik çözümleri sağlamaktadır.

Etiket Bulutu

Yazarlarımız arasına katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol