Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Kayıt Ol

Yukarıda yer alan sarı buton sayesinde kayıt olabilirsiniz. Kayıt olurken bilgilerinizi eksiksiz ve doğru doldurmanız gerekmektedir. Kaydınızın ardından sitemiz üzerindeki üyeliğiniz de açılacaktır.

İlk Makaleni Yaz

Açılan üyeliğiniz ile hemen makalenizi yazabilirsiniz. Yazarken acele etmeden istenen özelliklere uygun şekilde oluşturmanızı tavsiye ederiz. Makalelerde kesinlikle kopya ve birebir internette bulunan cümleleri kullanmayınız.

Editörlerimiz İncelesin

Editörlerimiz yazdığınız makaleyi yazım, imla, seo uyumluluk, akıcılık, özgünlük gibi kriterler üzerinden inceleyerek değerlendirme yapmaktadır. Değerlendirmeler sonucunda yazarlık seviyeniz belirlenerek tarafınıza bildirilir.

Kazanmaya Başla

Size özel hazırlanmış panel içerisinden isteğinize uygun başlıklarda içerik üretmeye devam edebilirsiniz. Yazdığınız makalelerin tutarı editör kontrolünün ardından kesinleşmiş kazancınıza yansıtılmaktadır. Keslinleşmiş kazancınız arttığında çekim talebinde bulunarak hesabınıza yatırılmasını isteyebilirsiniz.

Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle. Dilin mi dönmüyor? Güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz. Beceremez misin? Öyleyse güzel bir şeye başla. Ama hep güzel şeyler olsun.

- Şems-i Tebrizi

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol