Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Anahtar kelime nasıl kullanılmalıdır?
Yazkazan Kayıt Ol

Anahtar kelime kullanımında 3 esas kural vardır. Bu kurallara uyulmadığı taktirde işinizi kayıt edemezsiniz ve zaman kaybetmenize neden olur.

1) Anahtar kelimeleri sizden istendiği kadar kullanmalısınız. Fazla veya az kullanmamalısınız.2) Anahtar kelimeleri gödüğünüz şekilde kullanmalısınız. Üzerinde değişiklik veya düzeltme yapmamalısınız. Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi 2. anahtar kelime "değişik yemektarifleri" sizden yanlış yazmanız istenmiştir, normal şartlarda "yemek tarifleri" ayrı yazılmalıdır. Fakat siz bunu düzelttiğinizde makalenizi kayıt edemezsiniz. Anahtar kelime üzerinde değişiklik yapamamalı ve aynen kullanmalısınız.
 3) 2 veya daha fazla anahtar kelimeyi yan yana kullanmamalısınız.  "kıbrıs tatlısı, değişik temek tarifleri" gibi bir kullanım yanlıştır. Size verilen her anahtar kelime makalenin farklı yerlerinde, ek almadan ve kalın(bold) olarak kullanılmalıdır. Unutmayın makale içerisinde sadece anahtar kelime kalın yazılmalıdır. Anahtar kelimenin solunda veya sağında kalın yazılmış bir cümle olmamalıdır.
 


Örnek;

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 10 )

Fikriye Ş.

Anahtar Kelimeler i göremiyorum yardımcı olur musunuz

Yazkazan

Fikriye hanım, bazı işlerde anahtar kelime kullanılması istenmemektedir. Sanırım sizin aldığınız iş de anahtar kelime istenmeyen işlerdendi.

Soner K.

başarılı bir makale olmuş bu site güvenilirmi öğrenebilirmiyim

Yazkazan.net

Merhaba Soner bey, web sitemiz 2007 yılından bu yana kesintisiz hizmet ve kazanç sağlamaktadır. Site destek bölümünden, yazarlar tarafından sorulan hiçbir soru cevapsız bırakılmamaktadır. Gönül rahatlığıyla kullanıp kazanç elde edebilirsiniz.

Serpil K.

Merhaba, yeni geldim henüz deneme makalesi yazmak istiyordum, dün akşam uzun bir süre yazdığım makaleyi bir türlü kaydetemedim ve vazgeçtim. Cep telefonundan giriyor olmam sorun olmuş olabilir mi ? Ayrıca sürekli anahtar kelime hatası verdi, ve denildiği gibi düzelttiğim halde hata vermeye devam etti. Uygulamaları okuyup anladığımı düşünüyorum. Yazılacak konuyu o anda yaz butonundan anlık yazmaktan ise, konuyu alıp yazıp sonra kopyalamak daha sağlıklı olabilirmi? Ayrıca benim seçtiğim konu için anahtar iki kelimenin bir defa kullanılması koşulu vardı 400 kelimelik bir metinde. Bu oldukça tuhaf geldi. Çok kez kullanımı gereksizdir bu anlaşılabilir, lakin elzem bir şekilde konu bahsinde geçmesi gereken bu kelimenin, yerlere muadili bir tanım yoksa bütünleyici olmayan bir makale ortaya çıkar diye düşünüyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Yazkazan.net

Merhaba Serpil hanım, öncelikle mobil kullanımını sağlıklı bulmamaktayız. Mobil telefonlardan üretilen içerikler deneyimlerimize göre sağlıklı olmamaktadır ve yazım hataları oluştuğundan iptal edilebilmektedir. Sağlıklı bir yazım için, işi altıktan sonra Word programı ile üretimi sağlayıp ardından sisteme yüklemeniz çok daha iyi olacaktır. Anahtar kelime kullanımları her iş türüne göre değişim göstermektedir ve makaleye göre en uygun yerlerde kullanılması gerekmektedir. Bu konuda ne yazıkki bir değişim sağlayamamaktayız.

Cemile D.

Hangi konuyu nasil sececegiz,istedigimiz bir konu olurmu,hikaye tadinda yazilar uygunmu size.

Yazkazan.net

Yazılması gereken konu başlıklarını biz vermekteyiz. Yüzlerce farklı iş seçeneği bulunmaktadır.

Pınar Ö.

Merhaba aranıza yeni katılım sağladım. Ve makale ile ilgili sadece lise dönemlerinde deneyimim oldu. Şimdi nasıl başlayabilirim sizinle. Kayıt işlemimi gerçekleştirdim. Ve bu arada bu sayfayı ve bu şekilde para kazananları çok duyuyorum. Ama güvenilir midir?

Yazkazan.net

Merhaba Pınar hanım, Yazar olarak kayıt olduktan sonra yazar panelinizde bulunan "EĞİTİMLER" sayfasından gerekli tüm bilgiye ulaşabilir ve kısa süre SEO uyumlu içerik üretimi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. "EĞİTİMLER" sayfası çok detaylı ve bilgi vericidir. Tüm sorulanızın yanıtına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer yazar arkadaşlarımızda yorum kısmından sizlere yardımcı olacaklardır.

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol