Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Blog Yazarı Aranıyor
Yazkazan Kayıt Ol

Makale yazarlığının popüler ve internet dünyasında önemli bir yere sahip olması blog yazarı aranıyor ilanının sıklıkla görülmesini sağlıyor. Dergiler, web siteleri, ajanslar belirli dönemlerde yazar alımı yapıyorlar. Blog yazarı olarak kazanç sağlamak istiyorsanız bu yazımız ilginizi çekecektir.

Blog Yazarı Aranıyor

Blog yazarı, belirli bir alanda uzmanlaşmış kişidir. Sadece bir alanda yazar. Örneğin gezi bloğu oluşturan kişi sadece bu alanda içerik üretiyor. Ürettiği içerikleri de bu alanda faaliyette bulunan web sitelerine satabiliyor. Akademik düzeyde olanlar, yeterli bilgi donanıma ve tecrübeye sahip olanlar kendi blog sayfalarını oluşturuyorlar. Kendi sayfalarında içerikler üreterek, içeriklerinin talep görmesini bekliyorlar.

Web sitelerinin kaliteli içerikler üreten kişi ve ajansları tercih etmeleri nedeniyle makale siteleri blog yazarı aranıyor ilanıyla yeni yazarlar arayışına giriyorlar. Blog yazarı arayan ajanslar bir alan yerine birçok farklı alanda içerik üretiyorlar. Bünyelerinde barındırdıkları yazarlar sadece blog değil, farklı konularda da içerikler (makaleler) üretebiliyorlar.

Blog yazarı olarak bir dergide veya blog sayfasında tek alan üzerine yazmak zorunda değilsiniz. Bir konu içinde sıkışıp, kısıtlı bir kazanç sağlamak yerine sürekli yeni işlerin bulunduğu yazkazan.net gibi bir ajansta daha çok kazanabilirsiniz.

Belirli bir alanda uzmansanız ve yazmak istiyorsanız, işler kategorilere ayrılıyor. Kaliteli içerikler üretirseniz, sizin adınıza yeni işler açılıyor. Bu işleri sadece siz yazabiliyorsunuz. Böylece blog yazarlığı hayalinizi de gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Blog  Yazarlarının Güvenli Adresi Yazkazan.net

İnternette sürekli olarak blog yazarı aranıyor ilanı yayınlanıyor. Bunlar arasında sektörde kendini kanıtlamış, yazarlarına güzel imkanlar sunan ajanslar da bulunuyor. Sektöre yeni adım attıysanız zaman ve emeğinizin boşa gitmemesi için sektörde kendini kanıtlamış yazkazan.net'te yazmaya başlayabilirsiniz.

Siteye yeni kayıt yaptıran her adaya bir eğitim seti veriliyor. Yazar, bu eğitim setine çalışarak, kendini geliştirebiliyor. Ayrıca her yeni yazarın bir uzman yazar temsilcisi oluyor. 7/24 destek alarak, daha hızlı ve kaliteli içerikler üretmesi sağlanıyor.

Yeni yazarlar standart yazar seviyesinde başlıyorlar. Düzenli ve çok yazmaları sonucunda uzman, elit yazar seviyelerine yükselebiliyorlar. Standart yazar olarak her ayın 15'inde ödeme alabiliyorken, uzman&elit seviyelerine yükseldiğinizde haftalık ödeme alabiliyorsunuz.

Yazkazan.net'in Sunduğu Avantajlar

1-Site içinde yeni yazarlar kendi başlarına bırakılmıyorlar. Makale açıklamaları, talimatlarla, editör desteğiyle kaliteli içerik üretmeleri sağlanıyor.

2-Yazar, bir makaleyi yazamayacağını anladığında iade edip,başka bir makale yazımına geçebiliyor. Süresinde bitiremediği makale için ek süreler veriliyor.

3-İş ve konu sıkıntısı bulunmuyor. Sürekli olarak işler yenileniyor. Böylece yazar için daha fazla yazma ve kazanç sağlama imkanı oluşuyor.

4- Yazar, düzenli ve çok yazdıkça seviyesi yükseliyor. Seviyesi yükseldikçe daha çok iş alanı açılıyor, kazanç sağlıyor.

İçerik yazarları tarafından büyük ilgi gören sitede  sınırlı süre blog yazarı aranıyor ilanı bulunuyor.  Hızlı davranıp, cazip indirim kampanyasından yararlanarak kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol