Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Haftalık Site Dergisine Ücretli Köşe Yazarları Aranıyor
Yazkazan Kayıt Ol

İnternette yazarak gelir sağlamak isteyenler haftalık site dergisine ücretli köşe yazarları aranıyor ilanlarına  başvuruyorlar. Bu ilanlar genellikle e-dergiler tarafından veriliyor. İnternet kullanıcı sayısının milyarları aşması basın-yayın sektörünün online platformda yayınlanmasını sağlıyor. E-dergi yönetimleri  kadrolu yazarlarına ek olarak ücretli köşe yazarlarıyla çalışıyorlar.

Haftalık Site Dergisine Ücretli Köşe Yazarları Aranıyor

Gazete ve dergilerdeki köşe yazıları belirli bir birikim ve deneyim istiyor. Derginin yayın politikasına ve içeriğine uygun yazılar yayınlanıyor. Dergiler haftalık veya aylık olarak çıkıyorlar. Bu nedenle gazetelerden farklı olarak özel konular daha ağırlıklıdır. Gazeteler gibi günlük ve bütün konuları içermezler. Belirli bir alanda yayın yapıyorlar.

Dergiler genellikle akademik kariyere sahip veya alanında kendini kanıtlamış kişiler içir haftalık site dergisine ücretli köşe yazarları aranıyor ilanı açıyorlar. Ücretli olarak bir e-dergide köşe yazarlığı yapabilmeniz için sektörde kendinizi kabul ettirmiş, üst düzey içeriklere imza atmış olmanız gerekiyor. Ayrıca haftada bir içerik yayınlandığı için bir ayda azami 4 yazınızın yayınlanması ve buna göre ücret almanız demektir.

Dergiler sağlık, genel kültür, spor gibi tek bir alanda yayın yapıyorlar. Farklı konularda yazı yazamıyorsunuz. Tek bir alanda uzmanlaşmış olmanız gerekiyor. Kendinizi tek bir alanla sınırlamak istemiyor, farklı konularda da gelişmek istiyorsanız makale sitesinde yazabilirsiniz.

Sürekli yeni konuların eklendiği, yazdıkça kazanacağınız yazkazan.net gibi bir makale sitesinde en kısa zamanda uzman bir köşe yazarı seviyesine yükseliyorsunuz.

Yazarların Ufkunu Açan Site Yazkazan.net

Yazkazan.net, online içerik yazarlığı sektörünün güçlü ve deneyimli sitelerinden biridir. Sitede sürekli üst düzey içerikler üretildiğinden özel ve tüzel kişiler tarafından tercih ediliyor. Sürekli yeni işler eklendiğinden haftalık site dergisine ücretli köşe yazarları aranıyor ilanlarından daha caziptir. Haftada bir yazıyla yetinmek yerine, o sürede daha fazla yazı yazarak, kazancınızı yüksek tutabilirsiniz.

Site, her yazara istediği konularda yazma imkanı sunuyor. Hatta, yardım ve desteklerle yazarın kendini geliştirmesini sağlıyor. Yazar isterse günde bir isterse günde 10 içerik üretebilir. Her makalenin nasıl yazılacağı konusunda bilgilendirmeler bulunuyor. Özellikle örnek linkler, yazılar verilerek yazara yardımcı olunuyor.

Standart yazar olarak sitede yazmaya başlıyorsunuz. Yazdığınız içeriğin aciliyetine göre 5 dakikada onaylanabiliyor.  Aylık 200 TL ve üzeri kazancınız olduğunda, çekmek istediğiniz tutar her ayın 15'inde hesabınıza yatırılıyor. Daha çok yazmaya devam ederseniz uzman ve elit kategorilerine yükseliyorsunuz. Böylece haftalık ödeme alabiliyorsunuz.

Yazkazan.net'in Sunduğu Avantajlar

Yazkazan.net, yazarlarının gelişimi ve kazanç sağlamaları için her türlü desteği sağlıyor. Kendini geliştirmek ve yüksek kazanç sağlamak isteyen yazarlar haftalık site dergisine ücretli köşe yazarları aranıyor ilanı yerine, bu siteyi tercih ediyorlar. Siteye yeni katılan her yazara bir eğitim seti veriliyor. Ayrıca, yardım alabileceğiniz bir uzman yazar danışmanınız oluyor. Her türlü soru, sorun ve bilgilendirme için bir muhatap bulabiliyorsunuz.

Sitede standart, uzman ve elit yazar seviyeleri bulunuyor. Seviye yükseldikçe makale başına ödenen ücret de yükseliyor. Uzman ve elit yazarlar hem kendi seviyelerindeki hem de alt seviyelerdeki konuları görüp yazabiliyorlar.

Sitede kısa süreliğine yazar alımı bulunuyor. İndirim avantajıyla sınırlı sürede ve sayıda açılan bu fırsatı kaçırmayıp, yazkazan.net ailesine katılabilirsiniz.  

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol