Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

İçerik Yazarı Aranıyor
Yazkazan Kayıt Ol

Web siteleri dönem dönem içerik yazarı aranıyor ilanlarıyla siteleri için içerik üretecek yazarlar arıyorlar. Dijital platformda içerik yazarlığının gözde mesleklerden olması, bu tür ilanların sıklıkla verilmesini sağlıyor. Özellikle rekabet ortamında geride kalmak istemeyen web siteleri tarafından bu ilanlar veriliyor.

İçerik Yazarı Aranıyor

Gazete, dergi, kurumsal firmalar sitelerinde özgün ve kaliteli içerikler oluşturmak için içerik yazarı aranıyor ilanı verebiliyorlar. İnternet sonsuz bir bilgi dünyası olduğu için, sürekli olarak yeni bilgi akışı sağlanıyor. Sitelerini daima güncel tutmak isteyen web siteleri bu bilgi akışında içerik yazarlarına ihtiyaç duyuyorlar.

Online platformda hizmet veren gazete, dergi gibi basın-yayın organları gönüllülük esasına  ve ücret başına olmak üzere içerik yazarlarıyla anlaşıyorlar. İlgili sitelerin web sitelerine giriş yaparak, yazarlık başvurusunu yapabilirsiniz. Başvurduğunuz web sitelerinde belirli konularda içerikler üretmek zorundasınız. Örneğin, sağlıkla ilgili bir sitede, başka konuda yazamazsınız. Böyle sitelerde kazanç sağlayabilmeniz, yazılarınızın sürekli alıcı bulabilmesi için üst düzey içerikler üretmek zorundasınız. Genellikle ayda 1-2 yazınız kabul ediliyor.

Makale siteleri de zaman zaman içerik yazarları alımı yapıyorlar. Bu gibi sitelerde yazmak daha avantajlıdır. Çünkü belirli bir konuda yazmak zorunda değilsiniz. Farklı konularda ve ücretlerde işler bulunuyor. Ne kadar çok yazarsanız o kadar çok kazanıyorsunuz. Yazdıkça kazanmak ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız yazkazan.net gibi sektörün güçlü makale sitesinde başlayabilirsiniz.

İçerik Yazarlarının Güvenli Adresi Yazkazan.net

İçerik yazarlığı, online platformun yükselen ve gözde mesleklerinden biridir. Ek gelir kapısı olarak görünse de düzenli ve çok yazıldığında bir asgari ücretin üzerinde kazanç sağlanabiliyor. Yazarın kendini iyi hissedeceği, yazma ve ödeme sıkıntısı çekmeyeceği ortam çok önemlidir.

İçerik üretme sektöründe birçok site içerik yazarı aranıyor ilanıyla yazar alımı yapıyorlar.  Bunlar arasında tabela siteleri olduğu gibi sektörde kendini ispatlamış, güvenilir siteler de bulunuyor. Yazkazan.net 14 yılın deneyimi, tecrübesi ve profesyonelliğiyle web sitelerinin tercih ettiği firmalardan biridir. İçerik yazarlığı sektöründe ister deneyimli ister yeni olun, siteye katıldığınızda hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz.

Siteye yeni katılan her yazar standart seviyede başlıyor. Yazarlık ve makale yazma konusunda deneyim kazanmanız için her türlü yardımı ve desteği görüyorsunuz. Gelişim sağlamanız için editör ve danışmanlar size yardımcı oluyorlar. Yazdıkça kazanıyor ve ödemeleriniz her ayın 15'inde hesabınıza yatıyor. Uzman ve elit seviyesine yükseldiğinizde hem kazancınız artıyor hem de haftalık olarak ödeme alabiliyorsunuz.

Yazkazan.net'in Sunduğu Avantajlar

1- Yeni yazarlara, yazarlık ve makale yazmayla ilgili eğitim seti hediye ediliyor.

2- Her yazarın danışabileceği, yardım alabileceği bir uzman yazarı bulunuyor.

3- İş sıkıntısı yaşanmıyor. İşler yazıldıkça yeni işler ekleniyor. Kendi seviyenizde istediğiniz işi alıp, yazabiliyorsunuz. 4- Yazarları yazmaya teşvik amacıyla bazı işlere bonuslar ekleniyor, turnuvalar düzenleniyor.

Sitede kısa süreliğine içerik yazarı aranıyor  ilanı açıldı. Büyük indirim kampanyasıyla sunulan bu fırsatı kaçırmayıp, yazkazan.net ailesine katılabilirsiniz.  

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol