Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

İçerik Yazarlığı Nedir?
Yazkazan Kayıt Ol

İnternetten yazı yazarak para kazanma popüler olunca içerik yazarlığı nedir araştırması sıklık kazanmaya başladı. İçerik yazarlığının her kesim tarafından yapılabilme avantajı kazanç kapısı olarak görülüyor. İçerik yazarlığı nedir, nasıl yapabilirsiniz detaylı şekilde bu yazımızda bulabilirsiniz.

İçerik Yazarlığı Nedir?

İnternette faaliyette bulunan kişi ve web sitelerinin ihtiyacı olduğu görsel ve yazıların hazırlanması, içerik yazarlığı nedir sorusunun yanıtı olarak verilebilir. Bilindiği üzere online platformda özel ve tüzel kişiler bir var olma,rekabet mücadelesi veriyorlar. Arama motorlarında ilk sıralarda çıkmak, hedef kitleye hızlı ve etkin bir şekilde ulaşabilmek için üst düzey içeriklere ihtiyaçları bulunuyor. İşte burada devreye içerik yazarları giriyor. İçerik yazarı;

- Web sitesinin hedef kitlesine ulaşabilmesi,

- Kullanıcıların ilgisini çekmesi,

- Kullanıcıları siteye yönlendirmesi,

- Kullanıcının sitede uzun süre kalması için siteyi tanıtıcı, bilgi verici, eğlendirici içerikler üretiyor.

İçerik yazarlığı genel olarak akademik düzeyde bilgi ve deneyime sahip kişiler tarafından yapılıyor. Üretilen içeriklerin SEO uyumlu, belirli hususları içeren, özgün, diğer içeriklerden farklı olması gerekiyor. Örneğin arama motorlarında "migren" kelimesini arattığınızda karşınızda yüzlerce anahtar kelime ve içerik çıkacaktır. Sağlıkla ilgili bir web sitesi için "migren" konulu bir içerik üretecekseniz, arama motorlarında yer alan içeriklerden farklı yazmanız gerekiyor.

İçerik yazarlığı yapmak istiyorsunuz, fakat bu alanda yeterli deneyiminiz bulunmuyorsa yazkazan.net'e başvurabilirsiniz. Alacağınız eğitim ve destekle kısa sürede kaliteli içerikler üretmeye, kazanmaya başlayabilirsiniz.

İçerik Yazarlarının Güvenli Adresi Yazkazan.net

Online platformda faaliyet gösteren özel ve tüzel kişiler kendini kanıtlamış, devamlı kaliteli içerik üreten kişi ve ajanslarla çalışıyorlar. Yazkazan.net 14 yıllık deneyimiyle, sürekli kaliteli içerikler üretmesiyle tercih edilen bir ajanstır. Siteye kayıt olan her yazara içerik yazarlığı nedir hakkında eğitim ve danışmanlık veriliyor.

Siteye yeni kayıt yaptıran her adaya bir eğitim seti veriliyor. Yazar, bu eğitim setine çalışarak, kendini geliştirebiliyor. Ayrıca her yeni yazarın bir uzman yazar temsilcisi oluyor. 7/24 destek alarak, daha hızlı ve kaliteli içerikler üretmesi sağlanıyor.

Yeni yazarlar standart yazar seviyesinde başlıyorlar. Düzenli ve çok yazmaları sonucunda uzman, elit yazar seviyelerine yükselebiliyorlar. Standart yazar olarak her ayın 15'inde ödeme alabiliyorken, uzman&elit seviyelerine yükseldiğinizde haftalık ödeme alabiliyorsunuz.

Yazkazan.net'in Sunduğu Avantajlar

1-Site içinde yeni yazarlar kendi başlarına bırakılmıyorlar. Makale açıklamaları, talimatlarla, editör desteğiyle kaliteli içerik üretmeleri sağlanıyor.

2-Yazar, bir makaleyi yazamayacağını anladığında iade edip,başka bir makale yazımına geçebiliyor. Süresinde bitiremediği makale için ek süreler veriliyor.

3- İş ve konu sıkıntısı bulunmuyor. Sürekli olarak işler yenileniyor. Böylece yazar için daha fazla yazma ve kazanç sağlama imkanı oluşuyor.

4- Yazar, düzenli ve çok yazdıkça seviyesi yükseliyor. Seviyesi yükseldikçe daha çok iş alanı açılıyor, kazanç sağlıyor.

İçerik yazarları tarafından büyük ilgi gören sitede  sınırlı süre için yazar alımı başlamıştır. Hızlı davranıp, cazip indirim kampanyasından yararlanarak içerik yazarlığı nedir sorgusunu yaşamadan, kazanmaya başlarsınız.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol