Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

İçerik Yazarlığı Siteleri
Yazkazan Kayıt Ol

İnternetten yazarak gelir sağlamak isteyenlere içerik yazarlığı siteleri bu imkanı sunuyorlar. Bu siteler, sizin yerinize firmalarla, web siteleriyle anlaşıyorlar. Onlardan aldıkları işleri size sunuyorlar. Siz de bilginiz ve yeteneğiniz doğrultusunda bu içerikleri yazıyorsunuz. İçerik yazarlığı siteleri hakkında daha detaylı bilgiyi bu yazımızda bulabilirsiniz.

İçerik Yazarlığı Siteleri

Dijital platformda yer alan web sitelerinde yer alan fotoğraf, metin, video, karikatür, ses, grafikler birer online içeriktir. Bu içerikleri içerik yazarı olarak adlandırılan kişiler yazıyorlar. Web siteleri online platformda kalıcı ve görünür olabilmek için bu içeriklere ihtiyaç duyuyorlar. Bu içerikleri de içerik yazarlarına yazdırıyorlar.

Web siteleri her defasında içerik yazarı aramak yerine, sektörde güçlü ve kendini kanıtlamış içerik yazarlığı siteleri ile çalışıyorlar. İçerik yazarlığı siteleri, bünyesinde her yaştan, kategoriden, meslekten yazarların bulunduğu platformlardır. Her sektörden, alandan alınan işler, sitede kayıtlı olan yazarlara sunuluyor. Yazarlar da kendi alanlarına giren işi seçip, yazıyorlar.

İçerik sektöründe faaliyette bulunan birçok site bulunuyor. Genellikle, yazar ilanı vererek alım yapıyorlar. Aile bütçesine  katkıda bulunmak, cep harçlığınızı çıkarmak istiyorsanız bunlardan birine başvurabilirsiniz. İçerik yazarlığı sitelerine başvururken seçici olmakta yarar vardır. Çünkü sektörde kendini kanıtlamış, profesyonel siteler bulunduğu gibi yazarların sırtından geçinen siteler de bulunuyor. Bu nedenle hem yazarlara kazandıran hem de gelişimlerine katkıda bulunan yazkazan.net gibi siteye başvurmak önemlidir.

İçerik Yazarlığı Sitesi Yazkazan.net

Yazkazan.net, içerik yazarlığı siteleri arasında 14 yıllık bir geçmişe sahiptir. Sürekli özgün ve kaliteli içerikler üretmesi sayesinde sektörde aranan, tercih edilen bir site oluyor. Siteyi diğer sitelerden ayıran özellik, yazarların olumlu gelişiminde direk etkili olmasıdır. Siteye yeni katılan her yazara eğitim ve danışman verilerek yardımcı olunuyor.

Siteye katılan yazar ister deneyimsiz isterse deneyimli olsun, uzman yazar desteğiyle, eğitim videolarıyla, örnek makalelerle site işleyişini kısa sürede kavrıyor. Özellikle seviyesine uygun kategorileri seçme,iade etme, ek süre isteme imkanı bulunuyor. Sadece, yazarların haftalık minimum 3000 kelime alt limiti bulunuyor. Zaten yazarak kazanmak isteyen bir yazar bunun çok üstünde iş üretiyor.

Siteye yeni katılan yazarlar standart seviyesinde başlıyorlar. Aylık net kazançları 200 TL ve üzeri olduğunda her ayın 15'inde kazançları hesaplarına yatırılıyor. Yazar kendini geliştirdikçe uzman, elit yazar seviyesine yükselebiliyor. Bu seviyelere yükseldiğinde hem kazancı artıyor hem de haftalık ödeme alabiliyor.

Yazkazan.net'in Yazarlara Sunduğu Avantajlar

1- Siteye kayıt olan her yazara eğitim seti veriliyor.

2- Standart yazarlara destek olacak bir uzman yazar desteği sunuluyor.

3- Sürekli yenilenen, zengin konulara sahip işler bulunuyor.

4- Makale onayları en kısa sürede gerçekleşiyor.

5- Bonuslarla, turnuvalarla, yarışmalarla ek kazanç imkanı sunuluyor.

Sitede kısa süreliğine yazar alımı bulunuyor. İndirim avantajıyla sınırlı sürede ve sayıda açılan bu fırsatı kaçırmayıp, içerik yazarlığı siteleri arasında rol örnek olan yazkazan.net ailesine katılabilirsiniz.  

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol