Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Makale Özgünleştirme Nasıl Yapılır
Yazkazan Kayıt Ol

Makale özgünleştirme yapmak size verilen bir metnin özgün / benzersiz hale getirilerek aynı bilgileri aktarmasını sağlamaktır. Örneğin aşağıda size 1 paragraflık metin verilmiş ve bunu özgünleştirmeniz istenmişse okuyarak tekrar yorumlamanız gerekmektedir.

Verilen Metin:

Evde bir tavşanın tamamen serbest gezmesi için evin çok iyi izole edilmiş olması gerekir. Eğer bu yapılmamışsa tavşan kemirmemesi gereken eşyaları kemirecek (halı, mobilya kenarları ve kablolardan kaçışınız yok), hem eşyalara zarar verecek, hem de kendi sağlığını riske atacaktır. Bu yüzden tavşanın evde yüzde yüz serbest gezinmesi önerilen bir şey değildir. Evde özgürce dolaşan bir hayvan isteniyorsa tavşan bunun için iyi bir seçim değildir.

Sizin Yazmanız Gereken:

Tavşanı evde beslemek istiyorsanız evinizin içinde buna göre bazı işlemler uygulamanız gerekmektedir. Aksi taktirde tavşanın kemirme alışkanlığı devreye girerek mobilya ve kablo gibi eşyaları kemirmeye başlayarak hem kendisine hem de size zarar verecektir. Tavşanların yaşam alanları doğaya uygun olduğundan ev içerisinde tavşanın beslenmesi pek uygun olmayabilir. Eğer ki ısrarla beslemek isterseniz mobilyaların ayaklarına özel korumalıklar yapmanız dahi gerekebilir.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

Gördüğünüz gibi yukarıda verilen bir paragrafı özgünleştirerek aynı bilgileri farklı kelime ve cümleler ile okuyuculara aktardık. Eğer ki birebir olarak verilen paragraftaki cümleleri kullansaydık arama motorlarında kopya olarak gösterecekti fakat kendi yorumumuz ile tamamen özgün hale getirdik. Bu süreçte dikkat ettiğimiz faktörler ise;

- Önce okuyarak anlama, ardından yorumlayarak benzersiz hale getirme
- Doğru bilgi aktarma
- Bilginin benzersiz olduğunu kontrol etme

Eğer ki yazdığınız paragrafta verilen paragrafa oranla yüksek benzerlikler olduğunu düşünüyorsanız cümleleri alarak Google’da aratabilir özgün olduğundan emin olabilirsiniz.

Cümleleriniz eğer özgün değil ise bu şekilde;

http://prntscr.com/bryi3w (Birebir kullanılan kelimeler kalın olarak işaretlenmiştir.)

Cümleleriniz özgün ise bu şekilde görebilirsiniz.

http://prntscr.com/brylso (Gördüğünüz gibi benzersiz olduğundan dolayı kalın olarak birebir arama sonuçlarında görünmemektedir.)

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 70 )

Fatma E.

Evinizde bir tavşan mı beslemek istiyorsunuz! O zaman bazı değişikliklere hazır olun.Tavşanın kablolardan başlayarak bütün eşyaları kemirmesi an meselesi.Doğası gereği kemirgen bir hayvan olması nedeniyle ev ortamına uyum sağlaması zor olacaktır.Tercihinizi daha evcil bir hayvandan yana yapmanız sizin ve eşyalarınız açısından daha sağlıklı gibi görünüyor.

Yazkazan.net

Evet Fatma hanım, örnek anlaşılır olması için yarı özgünüdür. Sizin verdiğiniz örnek 100% özgündür. Makale yazımında en çok dikkat edilmesi gereken konuda özgünlüktür.

Emrah A.

Güzel açıklamışsınız, elinize sağlık.

Yazkazan.net

Teşekkür ederiz Emrah Bey

Semih Ş.

örnekte verilen görsellerin ikisi de aynı.. bunun dışında güzel bir anlatım olmuş teşekkürler :)

Yazkazan.net

Biz teşekkür ederiz Semih Bey

Gürkan Ö.

Verilen adreslerin ikiside ilk adrese çıkıyor. Kontrol etmenizi rica ediyorum.

Yazkazan.net

Bilgilendirme için Teşekkür ederiz, linkler düzeltildi.

Pınar D.

Çocukken hep bir tavşanım olsun istemiştim.Nerden bilirdim ki bu sevimli küçük yaramazın evdeki kablo mobilya vb..ne varsa kemirip sevimli sevimli sağda solda dolaşacağını...Meğer tüm evi onun kemiremeyeceği şekilde sağlama almak gerekiyormuş.Özel korumalıklar gibi...Tavşanım olunca anladım tüm bu gerçekleri. Velhasıl evde tavşan beslemek kemirme özelliğinden dolayı pek de doğru bir karar değilmiş.Bırakın kırlarda kemire kemire özgürce yaşasın sevimli hayvan.. .Siz de evde serbest dolaşması sakınca yaratmayacak evcil bir hayvan tercih edin.

Mehmet E.

Tavsanlar kemirgen memeli hayvanlar grubundan oldugu icin, fareler gibi durmadan birseyler kemirmeyi severler. Yuvalarini topragi oyarak yaparlar, oraya yavrularlar. Besin aramaya gittiklerinde yuvalarinin ustunu toprakla orterek dusmanlarindan korurlar. Bu hayvanlari tabiattan koparip ev ortaminda tamamen serbest yasamaya alistirmak icin evde epey degisiklikler yaparak esyalarimizi guvenceye almaliyiz. Ev esyalarimizi tavsanlarin kemiremeyecegi materyallar ile kapliyarak Guvenilir duruma getirmeliyiz.

Mahir K.

Sırf tavşan etrafı kemirmesin diye gezecegi yer, izole edeceğime büyük tavşan alıp tavşanı kesip yemek en mantıklısı :) burdan çok güzel anlam çıkar, anlam çıkarabilene tabi sağlıcakla :)

Yazkazan.net

Teşekkür ederiz Mahir Bey

Arzu M.

merhaba arkadaslar.ben tam dun 3 makale yazdim iade etdim,ama hic bir yanit yok,onaylanip onaylanmadigini nereden bile bilirim

Yazkazan.net

Merhaba Arzu hanım "iade etmek" işi istemediğinizi belirten bir cümledir. "iade et" butonuna takladığınızda işiniz kayıt edilmez iade edilir. Bunu yerine işi yazdıktan sonra "kaydet" butonuna tıklamasınız.

Bahar G.

Kemirmesi gereken tek seyin havuç olduğunu dusunuyorsaniz yaniliyorsunuz. Eğer ayni mekanda yaşayacaksaniz surprizlere hazir olun. Çünkü tavşanlar dislerine göre ne bulurlarsa kemirmeye bayilirlar. Hele ki söz konusu olan mükemmel iscilikle yapilmis mobilyalarla donatilan salonunuz ise bir daha düşünün derim. Ya kemirilmis mobilyalar ya da bahçede hoplayıp zıplayan mutlu dostlar?

Müjgan G.

Bir sabah gözlüğünüzün plastik yerlerinin diş izleriyle karışmış olup gözlüğünüzün kullanılmayacak halde olduğunu görürseniz bilin ki geçen haftalarda aldığınız tavşanınız iş başındadır.Evet doğru duydunuz... Olması gereken yerde olmayıp olmak istediği yeri arayan bir hayvan için bu gayet normaldir. Tavşanlar hareketli ve fazla alanlarda koşturmayı seven canlılardır.Ortalama olarak 120 m2'lik bir alanda kısıtlarsanız sizin başınıza bela olabilirler.Kemirgenlik yapılarıyla dokunulmasına dahi izin vermediğiniz eşyalarınız yine bir sabah kalktığınızda kemirilmiş halde bulabilirsiniz.

Ibrahim H.

verdiğiniz örnekler özgünlüğü tam anlamıyla tarif etmiş begendim :)

Yazkazan.net

Teşekkür ederiz İbrahim Bey

İsak C.

Evde tavşan beslemek... Üstünde 5 kez düşünülmesi gereken bir konu. Şunu dediğinizi duyar gibi oluyorum" Neden ya.. Ne güzel; Sessiz uysal ve çok şirin bir hayvan. Hem havucu çok sevdiğini de biliriz." Ama evde onun sevebildiği daha neler olabilir. Dişleriyle kemirip yok edeceği, eriteceği ve bu olayların arkasında daha ne sorunların çıkabileceği; her an bir trafik tabelası gibi Dİkkat!! diye uyarmalı....

Leman B.

Evde tavşan beslemek, özellikle çocuklu ailelerin mutlaka denediği bir şeydir . Hep oyle gorundugu gibj tatlı tatlı bir köşede duracağı zannedilir. Ama hiçte öyle olmadığı daha ikinci günden anlaşılır. Doğada yaşayıp, özgürce koşan,oynayan, kemiren, doğadan beslenen bir hayvanın, ev ortamında bunları yapmadan sakince yaşamasını beklemek ; fazla hayalcilik olmaz mı? Bırakın; hem tavşan, hem siz zarar görmeden, herkes ait olduğu yerde mutlu yaşasın.

Ismail K.

Evinizde tavşan beslememenizi öneririm cunki tavşan kemirgen bir hayvan olduğundan kemirilecek herturlu eşyalarınıza zarar verebilir. Tavşanlar toprak alanlarda doğada yaşamalı yinede beslemek istersen sonucuna katlanacaksın benden demesi

Ibrahim G.

Arkadaslar kayit oldum ama hala yazamadim nasil basliyacam bilgi verirmisiniz

Özge Ç.

Evde bir tavşanı rahatça besleyebilmeniz için evin eşyalarının bi kısmından vaçgeçmeniz gerekmektedir. Tavşanlar çok hareketli ve kemirgen hayvanlardır. Mobilya deri koltuk kablolar buna benzer eşyaların olduğu alanda tavşan beslemek oldukça zordur. Eğer illaki tavşan beslemek istiyorum diyorsanız bu eşyalar için önlem almak zorundasınız.

Sinan Y.

İnsanlar gibi her hayvanın da bir yaşam alanı vardır besleyeceğin hayvana göre evi şekillendirmen gerekecek

Esra Z.

Ben yeni katıldım. Makaleyi yazıp sisteme nasıl aticam. Bana bir yardımcı olur musunuz.

Yazkazan.net

Merhabalar Esra Hanım, üye girişi yaptıktan sonra sol üst tarafta ''yazmaya başla'' bulunmaktadır. Buraya tıkladığınız anda yazmak istediğiniz işin hemen yan bölümünde mavi ile belirtilmiş olan ''yazmaya başla'' kısmına tıklayarak makalenizi verilen süre içerisinde yazıp gönderebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Aydın D.

Evde bir tavşan beslemek... Oldukça zahmetli bir iş doğrusu. Tavşan doğası gereği kemirmeyi seven bir hayvandır ve siz bunu bilerek hâlâ evde beslemek istiyorsanız evinizde ki eşyaları korumak için fikirler üretmeniz gerekecektir.

Ayşe A.

Evde hayvan beslemek son günlerde giderek artmaktadır.Bazı hayvanları beslemek göründükleri kadar sevimli olurken bu, tavşan için geçerli değildir.Yapısı gereği kemirgen ve yerinde duramayan bu hayvanı beslemek oldukça zor ve zahmetlidir.Kemirilmiş mobilyalar,kablolar bulabilir bazen de tavşanı yerinde bulamazsınız.İşte bu yüzden eğer tavşan beslemek istiyorsanız bir kere daha düşünün derim.

Vahip Ç.

Eğer eviniz icerisinde evcil bir hayvan beslemeye karar verecek olursaniz.Aile bireyleriyle bu konuyu enine boyuna tartisarak karar vermelisiniz. Evcil hayvan sahibi olmadan önce bu konuyu iyi bilen kişilere danişarak bilgi edinerek yapmalisiniz.Tavşan .En büyük özelligi kemirgen oluşudur.Tavşani evde evcil hayvan olarak beslemeye bakimini üstlenmeye karar verdiyseniz hayvanin kemireceği bütün yerleri izole ederek önlemini almalisiniz...Tavşan tuvalet eğitimini üstlenmelisiniz.ünkü tavşan kendini güvende hissettiği yerde tuvalet ihtiyacini görür.Güvendiği yer ona ayrilmiş olan bir yuvasidir.Beslenmesinde dikkat edilecek hususarin başinda gelen asla ev yemek artiklari verilmemelidir.

Dolunay Z.

Yaşadığınız mekanda tavşan beslemek mi?Asla!Bunu uygulamaya geçirmeden önce,deneyimleyen bir kişiden bilgi almanızı tavsiye ederim.Bilindiği gibi tavşanın doğasına aykırı olduğu gibi,sizinde doğanıza aykırı.Çünkü havucu çok seven bu sevimli tavşancık,evinizdeki pervazları,mobilyaları,eşyaları kemirmeye başlamadan önce(tabi ki ilk havucunu sizin elinizden yedikten sonra)yakın temasta olup seveceğiniz için işe saçlarınızdan başlayacaktır.Bu da tavşanın sağlığı ve sizin saç sağlığınız açısından pek iyi olmayacaktır.Zaman geçtikçe sırasıyla yukarıda belirttiğim gibi evi elden geçirecektir.Bence, tavşanlar için doğal ortamlar oluşturulmalı ve korunmalılar.

Yazkazan.net

Merhaba Dolunay Hanım, yorumunuz için teşekkür ederiz.

Sultan K.

Bence tavşana besliyeceksek özel alan yaratmalıyız .(kapalı balkon gibi) olacaktır. Günün belli saatlerinde, ev sakinleri gözetiminde evin geri kalanı içerisinde dolaşması olabilecek kazaları en aza indirmek için idealdir. Yalnız bu nu o masum tavşan'a yaparken sosyal hayvanlar olduklarını ve onlar ile iletişim kurulmazsa çok mutsuz olabileceklerinin üstünden geçmekte fayda var.

Yazkazan.net

Merhaba Sultan Hanım, yorumunuz için teşekkür ederiz.

Mehmetdemirkaynak

evet evın ıcınde olmaz hem kendıne zararı var hemde bıze

Yazkazan.net

Merhaba Mehmet Bey, yorumunuz için teşekkür ederiz.

Ahmet B.

İnsanoğlu çok meraklıdır evcil hayvan beslemeye. Fakat genelde de bilinçsizce bir besleme biçimi söz konusu oluyor. Çünkü muhtemelen çocuk görmüştür ağlamış veya ısrar etmiştir babadan,babada çocuğu kırmamak adına bunu kabul etmiştir. Örneğin tavşan evde beslendiğin de tehlikeli sonuçlar doğurabilecek bir hayvan. Neden mi? Evdeki mobilyaları, elektrik kablolari veya benzer kablolari kısacası kemirmesini istemeyeceğimiz bir çok şeyi kemirme ihtimali yüksek. Bu nedenle evde evcil hayvan besleyeceksek tercihlerimizi daha bilinçli yapmalıyız. Hayvanın hem kendisine hem de size zarar vereceği durumların oluşmaması adına evde beslenmesi daha uygun hayvanları beslemek daha doğru olacaktır.

Yazkazan.net

Merhaba Ahmet Bey, örnek metniniz ile katılımınız için teşekkür ederiz.

Derya Ş.

verdiğiniz örnek için teşekür edrim bunu dikkatae alacağım

Yazkazan.net

Biz teşekkür ederiz.

Dilara Y.

O şirin görüntüleri internetteki komik videoları sizi cezbetti. Evde tavşan beslemek istediniz. Peki bu tatlı hayvanı evde beslemek uygun mu? Eve alışverişten, okuldan ya da işten yorgun argın gelip bir an önce kendinizi atmak istediğiniz o koltukların, minik dostunuz tarafından kemirildiği görüntüsü ile karşılaşabilirsiniz. 'Çok yalnızım hiç arayanım soranım yok' dediğiniz ,telefonun başında çaresiz beklediğiniz o anlardan birinde aslında kemirilmiş kablolar olduğunu görebilirsiniz. Kemirgen familyasından olan bu sevimli hayvanın, ev ortamında yaşaması zordur. insanlarla birlikte yaşaması daha kolay olan ve kemirmeyen bir hayvan sahiplenmelisiniz.

Yazkazan.net

Merhaba Dilara Hanım, yazmış olduğunuz örnek metin için teşekkür ederiz.

Efe B.

Evde tavşan beslemek için 3 kere düşünün.Çünki o hayvanın yapısı gereği etraftaki kabloları,koltukların kenarlarını ve bunun gibi yerleri kemireceklerdir.Sizin bu duruma karşı önlem almanız gerekmektedir.Onların yeri kırlar,ev değil.Bırakın,dağlarda özgürce dolaşsınlar.Ama almayı çok istiyorsanızda o size kalmış bir durum.

Yazkazan.net

Efe Bey, yorumunuz için teşekkür ederiz.

Ferhat A.

Merhaba hazır makale sistemi eklenecek mi? Böyle bir düşünceniz var mı

Müslüm S.

Eğer tavşanlara ilginiz varsa bahçe ortamında yuva yapmanız daha uygun olur. Çünkü tavşan bahçedeyken mobilyalarınızı ,halınızı ve diğer eşyalarınızı kemirmez.Kısacası evinizi izole etmek gerekmez.Fakat evde beslemeyi istiyorsanız , evinizi izole etmekte fayda vardır.;;;;;;;;;

Ceyda O.

İki örnek hala aynı ama örnekler çok güzel. Keşke ilk yazımı yazmadan okusaymışım farkedip.

Necat D.

Bana yardımcı olacak biri var mı acaba

Mehmet K.

Eğer evin içerisinde özgürce dolaşmasını istediğiniz bir hayvan istiyorsanız baştan söyleyeyim bu tavşan değildir. Ama sizde benim gibi illa evde tavşan beslemek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı kurallar var. Öncelikle tavşanın evin içerisinde özgürce gezmesi için evinizin çok iyi izole edilmiş olması şart. Tavşanlar doğası gereği kemirgen canlılardır. Kemirirken çok sevimli ve tatlı olabilirler ama bu hem eşyalarınıza hemde tavşanının kendi sağlığını tehlikeye atacaktır. Bu nedenle evinizde bulunan halı, mobilya kenarlar, kablolar vs. gibi alanları mutlaka izole edin. Tabi ki buda yeterli olmayacak ve tanışacağınıza doğasındaki gibi özgür bir yaşam sağlamayacaktır.

Eda P.

Herşeyi kemiren bir hayvan denilince akla gelenler listesinde birinci sırayı tavşan alıyor. Kemirme konusunda eğitilemeyen bu sevimli hayvanı evde beslemek istiyorsanız; mobilyaların hatta duvarların elden gitmemesi için önemli bir tedbir almanız gerekiyor.ki böyle bir tedbirin alınması da pek kolay gibi gözükmüyor. Ne kadar sevimli gözükselerde fazla emek ve vakit isteyen bir canlı, en iyisi hayvanın doğal ortamında yaşaması...

Faruk Ç.

İnsanlar besledikleri hayvanın evde özgürce gezmesini ister. Eğer siz de böyle bir hayvana sahip olmak istiyorsanız tavşan sizin için tehlikeli bir seçim olabilir. Kemirme güdüleri nedeniyle tavşanlar eşyaları ve kabloları kemirerek hem size hem de kendilerine zarar verebilir.

Anılcan Ö.

Tavşan tatlı bir canlı olsa dahi onunda yaramazlık yaparak onu evde beslemeye karar veren sahibini çileden çıkartabilir.Örnek olarak, yeni alınmış mobilyalar, ipek halıları,daha aklınıza gelebilecek bir sürü kemireceği eşyalar,evet yanlış duymadınız bütün bunları küçük sevimli dostumuz tavşan yapabilir.Bu sebep onu evde kendi halinde kontrol altına alınmadan dolaşmasına izin vermeyin ya da evde beslemenin iyi fikir olduğunu aklınızdan çıkartın.

Bahar T.

Tavşan beslemek kadar güzel bir şey olabilir mi... Tabiki beslenir fakat özel alan kurmak şart aksi takdirde eşyalardan ziyade uyurken burnunuzu kemirerek şirinlikler yapabilirler :)

Esra A.

Evde tavşan beslemek zor bir iştir. Tavşanın evde rahatça dolaşımı sağlandığı andan itibaren kablo halı gibi eşyaları kemirmeye alışkanlık haline getirir. Bu durum tavşan için tehlike arz eder Tavşan evde beslenmeleri gereken bir hayvandır

Pınar P.

Evde bir tavşan mı beslemek istiyorsunuz? Bunun için evinizin bu hayvana ne kadar uygun olduğunu yeniden düşünmelisiniz. Çünkü, sevdiğiniz ne kadar eşyanız varsa artık onlar bu pofuduk, sevimli, masum görünen hayvanın dişlerinin ne kadar da muhteşem olduğunun göstergesi haline gelecektir.Bir yandan en sevdiğiniz kitabın, o altini çizdiğiniz muhteşem cümlelerin artık olmadığına üzülürken, diğer yandan da kahvenizi yudumlayıp ortada bıraktığınız fincana yaklaştığını gördüğünüzde ,kemirilmiş koltuğunuzu görmezden gelip, fincanın kırıkları ona batacak diye endişelenmeye başlarsınız.Velhasıl evde bir tavşan beslemek hem sizin için hem de onun için hiç de güzel sonuçlar doğurmayacaktır. Bu yüzden seçeceğiniz hayvanı yeniden düşünmeniz gerekebilir.

Fidan D.

Evinizi bir tavşanla paylaşmaya mı hazırlanıyorsunuz? Bu kararınızı bir kez daha gözden geçirmenizi öneririm. Tavşanlar görüp görebileceğiniz en sevimli yaratıklardır; fakat insanlar veya kediler gibi betonlardan örülü yapıların içinde yaşamaya uygun değillerdir. Büyük olasılıkla güzel bir sabaha uyandığınız bir gün, en sevdiğiniz kanepenizin ya da favori kitaplığınızın her köşesinin kemirildiğini göreceksiniz. Bu gibi tatsız durumlarla karşılaşmamak için tavşanları doğal yaşam alanlarına bırakmalı ve kendinize daha uygun bir ev arkadaşı edinmelisiniz.

Ferda A.

Evde tavşan beslemek gibi bir niyetiniz var,usluca oturacağını zannediyorsanız yanılıyorsunuz.Fıtratı gereği doğada kemirme alışkanlığından dolayı evde önüne gelen nesneyi (kanepeler ve kablolar gibi)o minik dişleriyle gözünü bile kırpmadan öğütebilir.

Ferda A.

Evde tavşan beslemek! kulağa hoş geliyor ancak bazı tedbirleri zorunlu hale getiriyor.Fıtratı gereği kemirme alışkanlığı olan bu sevimli hayvanın evde usluca oturacağını düşünmüyorsunuz umarım.İşe öncelikle o güzel koltuklarınız ve elektrik kablolarınızı öğütmekle başlayacaktır.Etrafınızda kırıntı parçaları görmek istemiyorsanız doğaya alışık bu hayvancığı evinizde beslenmeden önce bir kere daha düşünmelisiniz.

Kursat T.

Evcil hayvan denildiğinde akla ilk gelen kedi, köpek, kuş gibi canlılar gelir. Eğer evde tavşan beslemeyi düşünürseniz bunun için bazı önlemler almanız gerekebilir. Önlemler en kastım tavşan kemiren bir hayvan olduğu için ev içerisindeki çeşitli eşyalara zarar verecek ve bu zarara sizlerinde dolaylı olarak ortak edecektir. Tavşanlar doğada yaşayan türler arasındadır ve her canlı kendi doğasında güzeldir.

Kübra K.

Evde tavşan beslemek isteyenlere duyrulur bi zaman sonra yeni bir koltuk yeni bir masa ve yeni bir çift sandalye almak zorunda kalabilirsiniz neden mi?çünkü bilindiği üzere tavşanlar kemirgen hayvanlardır ve uygun şartlar sağlanmadı takdirde evinizi büyük bi zevkle kemirebilirler ya bikez daha düşünün derim yada onun için bi alan oluşturun.

Zeliha S.

Evde tavşan besleyecek kişilerin ön bir araştırma yapması şart. Hiçbir araştırma yapmadan aldığınız minik dostunuz kablolarınızı kemirebilir sizi ve kendisini tehlikeye atabilir. En iyisi bu küçük kemirgenleri doğasında bırakmak ya da onlar için uygun ortamı hazırlamak.

Öznur E.

Bir insan evde neden tavşan beslemek ister ki ? İlla beslemek istiyorsa evin eşyalarının bir kısmından vazgeçmeli yada o eşyaları koruma altına almalıdır çünkü tavşanlar kemirgen hayvanlardır bu da eşyalarınızı kemirerek hem size zarar verecek hem de kendi sağlığına zarar verecek anlamına geliyor.

Nurcan T.

Her ne kadar tavşanları sadece havuç yerken görüyor olsak da, kemirici gruba giren bu hayvanlar evde tehlike oluşturabilir. Zıplayan bir hayvan size mutluluk veriyor olabilir. Konu mobilyalarınız ve kablolarınızsa korumak hiç kolay olmayacaktır. Tavşanı doğaya salın ve sevimli bir kediyle hayatınıza devam edin. Hem mobilyalarınız hem siz mutlu olun..

Murat C.

Her insan evde bir hayvan beslemek ister. Tavsan kemirgen bir canlı olması yönüyle etrafında bulunan eşyalara dikkat etmek gerekir. Bu nedenle tavşana özen gösterilmesi gerekir . Sonucunda üzülebilirsiniz.

Şule Ö.

İlk defa bir yaı yazdım sürenin bittiğinin farkına varmadım ekrana iade et veya ek süre al yazısı çıktı bende süre istemediğim için yeterli diye düşünerek iade et butonunu seçtim. Makalem kayıp mı olmuştur yoksa sayfamda bir yerlerde bulabilir miyim acaba ?

Yazkazan.net

Her iş için belirli bir süre tanımlanmaktadır. Eğer işi yetiştiremediyseniz "ek süre" almanızda hiçbir sakınca yoktur. Eğer ek süre almadıysanız ne yazıkki işi tekrar almanız mümkün değildir.

Ahmet Y.

Bilgilendirme için teşekkürler.

Yasin Ç.

Güzel bir açıklama olmuş. Yalnız en altta yer alan iki link de aynı sayfaya önleniyor. Alttaki örneğin linkinin değişmesi lazım.

Yazkazan.net

Merhaba Yasin bey, link güncelleştirmesi yapıldı. Teşekkürler.

Zühre B.

Ne kadar süre içinde makaleler onaylanıyor acaba? İki gün önce yazıp gönderdiğim makale hala onaylanmamışta.

Yazkazan.net

Makaleler editörlerimizin iş yoğunluğuna göre 1-7 gün içerisinde onaylanmaktadır.

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol