Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Makale Yaz Kazan Ekşi
Yazkazan Kayıt Ol

Makale yazarlığı bütün sosyal medyada olduğu gibi makale yaz kazan ekşi sözlükte de ilgi görüyor. Bu konuda deneyimi, bilgisi, düşüncesi olanlar platformda diğer okuyucularla paylaşıyorlar. Makale yazarlığının yapılabilecek bir iş olmasıyla birlikte emeğinizin sömürülmemesi konusunda uyarıyorlar. Ekşi Sözlük yorumcularının, makale yazarak kazanma hakkındaki düşüncelerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Makale Yaz Kazan Ekşi

Ekşi Sözlük, internette faaliyette bulunan bir sosyal medya platformudur. Gündemle veya gündem dışı her konu hakkında bilgi paylaşımı yapılıyor. Kullanıcılara açık bir sitedir. Merak ettiğiniz bir konu hakkında tartışma açabilir, tartışmalara katılabilirsiniz.

Bu sitedeki bütün yorumlar, kişilerin kendi düşüncelerini yansıtıyor. Bilgi, deneyim ve düşünce ürünü olan yorumlar okuyucuların ilgisini çekiyor. Dijital dünyada makale yazarlığının popüler ve ilgi gören bir iş kolu haline gelmesi makale yaz kazan ekşi sözlükte kendine yer buldu. Daha önce bu işi yapmış olanlarla, duyduklarını paylaşanların yorumları bulunuyor.

Sitede, makale yazarak nasıl kazanılacağı hakkında detaylı ve sağlam bir bilgi paylaşımı bulunmuyor. Makale yazarı olarak bu sektöre adım atma niyetinde olanlar, yorumları okuyunca daha da kafaları karışıyor. Özellikle, "emeğin sömürülmesi", "kazançların yatırılmaması" gibi yorumlar, yazar adaylarını tereddüde düşürüyor.

Makale Yaz Kazan Ekşi Uyarıları

Ekşi Sözlük, internet ortamında yorumları takip edilen, karar almada etkili olan bir platformdur. Yazarlık hayali kuranları makale yaz kazan ekşi yorumları yönlendirmede etkili oluyor. Bazı yazar adayları, yorumları, uyarıları dinleyerek, hayallerini öteleyebiliyorlar.

Ekşi Sözlük yorumcularının makale yazarak para kazanma konusunda ilk uyarıları nerede ve nasıl yazacağınız konusunda iyi araştırma yapmanızdır. İnternet ortamında makale yazarlığı sitesi adı altında birçok site varlık gösteriyor. Bu sitelere karşı dikkatli olup, hem zaman hem de emek kaybı yaşamamanız hususunda uyarıyorlar.

Yorumcuların bir uyarısı da "Günde 10 makale yazarak ayda 2500 TL kazanın", "Makale yazarak ayda 5000 TL kazanın" gibi çağrılara itibar edilmemesidir. Bununla birlikte kurumsal kimlikle faaliyet gösteren, sektörde kendini kanıtlamış, site yazarlarının olumlu dönütleri bulunan sitelerde yazarlık yapılabileceğini vurguluyorlar.

Makale Yazarak Kazandıran Site Yazkazan.net

Yazkazan.net, kurumsal kimliğiyle, sürekli özgün ve kaliteli içerikler üretmesiyle, güçlü yazar kadrosuyla sektörün rol örnek sitelerinden biridir. Site, makale yaz kazan ekşi yorumlarına da konu olmuştur. Site editörleri&yazarları, her türlü olumlu/olumsuz yorumlara geri dönütler sağlayarak, yazar adaylarının kafalarının karışmasını önlemektedir.

Yazkazan.net, kısa süreliğine ve kısıtlı sayıda yazar alımı yapıyor. Yazarlık hayali kuruyorsanız, bu alanda kariyer planlıyorsanız bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Siteye kayıt olarak, ne kadar doğru bir adım attığınızı göreceksiniz.

Yeni yazar olarak kayıt yaptırdıktan sonra size hediye edilen e-kitap eğitim setiyle, sitedeki dokümanlarla, uzman yazar danışman hizmetiyle kısa sürede gelişim kaydediyorsunuz.

Sitede dikkatinizi çeken ilk unsur, sürekli yenilerinin eklendiği zengin ve bol çeşitli işler olacaktır. Seviyenize uygun işlerden istediğiniz kadar yazabiliyorsunuz. Düzenli yazdığınızda her iki ayda bir seviye atlayabiliyorsunuz. Standart, uzman, elit yazar seviyelerine yükseldiğinizde kazanç oranınız da artıyor. Her ayın 15'inde kazançlarınız düzenli olarak hesaplarınıza yatıyor. Uzman, elit seviyesine yükseldiğinizde isterseniz haftalık ödeme alabiliyorsunuz.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol