Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Makale Yaz Kazan Güvenilir Mi
Yazkazan Kayıt Ol

Üniversite öğrencileri, ev hanımları-kızları ve maaşları yetmeyen çalışanlar için bir ek gelir kaynağı bulunuyor. Oturduğunuz yerden makale yazarak, para kazanıyorsunuz. İşe gitme, geç kalma, trafik derdi çekme, özellikle mesai kısıtlaması bulunmuyor. En güzel tarafı kimsenin derdi ve sıkıntısını çekmeden, çayınızı, kahvenizi yudumlayarak yazınızı yazarak para kazanıyorsunuz.
 
Peki, nasıl ve nereden yazacağız dediğini duyar gibiyim. Sektörün güvenilir ve isim yapmış yazkazan.net ailesine girerek, gelir kapınızı aralayabilirsiniz. İnternet ortamında birçok makale sitesi olduğu ve sıkıntıların yaşandığı için haliyle makale yaz kazan güvenilir mi sorusu gelebilir. Ben de yazkazan ailesinin bir yazarı olduğum için bunu size açıklayayım.
 
Ben de Yazkazan.net Yazarıyım

Bazılarının ek gelir olarak gördüğü makale yazma işini, ben gelir kapısı olarak görerek, yazkazan.net sitesine üye oldum. Yazkazan’a üye olmadan önce, başka iki sitede küçük bir maceram oldu. Haksız kesintiler yapılması, ödemelerin yapılmaması sonucunda “zararın neresinden dönersem kardır” mantığıyla yeni bir arayışa girdim.
 
Arayış ve incelemeler sonucunda Yazkazan.net sitesiyle tanıştım. Aklımda makale yaz kazan güvenilir mi sorusunu ikinci plana iterek, makale yazmaya başladım.
 
Fazla Kazanmak ve Yükselmek Sizin Elinizde

Yazkazan’a girenler ilk olarak birinci basamak olan “standart yazar” aşamasından başlıyorlar. Haliyle bu aşamada kelime çarpanınız düşük oluyor. Fazla kazanmak için daha çok yazmanız gerekiyor. Neyse ki makale sayısı ve çeşitliliği çok olduğu için sıkıntı yaşamıyorsunuz. İstediğiniz alanda ve sayıda makale yazabiliyorsunuz.
 
İşin en güzel tarafı, makaleleriniz kabul edildikçe ve belirli sayıya ulaştıkça, kademe atlıyorsunuz. Benim gibi ilk acemiliğinizi attıktan sonra hızla uzman ve sonrası elit yazar kademesine yükselebiliyorsunuz.
 
Yazkazan Ekibi Sürekli Size Yardım Ediyor

Yazkazan editör ekibiyle her ne kadar telefonla görüşemeseniz de, mesaj yoluyla sürekli size yardımcı oluyorlar. Kendinizi geliştirmeniz için, yanlışlarınızı gösterip, doğruyu bulmanızı sağlıyorlar. Bunun için örnek makaleler ve linkler atarak, kendinizi geliştirmenizi sağlıyorlar.
 
Ayrıca sitede bu konuda ilgili bir bölüm var. Yeni başlayanlar için kullanışlı bir sayfa olarak göze çarpıyor. Benim gibi yazmayı seven birinin bile, ne kadar eksiği olduğunu gösteriyor.
 
Yazkazan Kullananlar Ödeme Alıyor Mu? 

İnternetten makale yazıp para kazanmak isteyenlerin en büyük endişesi, emeklerinin boşa gitmesi ve paralarının ödenmemesidir. Bu konuda siteye girmek isteyenlerin haliyle aklında makale yaz kazan güvenilir mi ve ödemeler yapılıyor mu sorusu olacaktır.
 
Kendi açımdan belirtecek olursam, bugüne kadar her ayın 15’inde veya en geç bir hafta sonrası ödemem yapıldı. Ödeme alabilmeniz için kesinleşmiş kazancınızın 200 lira veya üzeri olması gerekiyor. Maalesef 200 liranın altında ödeme alamıyorsunuz.
 
Her ayın 14’ünde 200 veya üzeri paranız için çekim talebi verdikten sonra, bir gün sonrası paranız hesabınıza yatırılıyor. Bazen bir iki-üç günlük gecikme olsa da mutlaka ödemeniz hesabınıza yatırılıyor.
 
Yazkazan Kullananlar Yorumları 

Yazkazan ailesi her geçen gün artarak büyüyor. Bunu ana sayfadaki üye giriş bölümünden görebilirsiniz. Siteye üye olanların, giriş yapanların ve makale teslim edenlerin isimleri listeleniyor. En basitinden bu listeyi takip ettiğinizde her gün yeni yazarların katıldığını görebilirsiniz.
 
Yazkazan.net geniş bir makale ortamı sunduğu, ödemeleri zamanında yaptığı için doğal olarak olumlu yorumlar alıyor. En güzeli de yazdıkça yazasınız geliyor ve bu da gelirinizin artmasını sağlıyor. Elit yazar seviyesine çıktığınızda daha çok kazanmanın keyfini ve avantajını yaşıyorsunuz.
 
Ayrıca bazı makalelerin ücretleri bonuslarla (yüzdelik dilimlerle) yükseltilerek, daha çok kazanmanız sağlanıyor. Ne kadar çok yazarsanız her ay düzenlenen “Top 100” sıralamasında ekstradan ek gelir kazanmanızda cabasıdır.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol