Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Makale Yaz Kazan Siteleri

Evden oturarak para kazanmak ister misiniz? diye sorulan onlarca site duymuşsunuzdur. Bunlardan birçoğu insanların emeklerini sömürdükten sonra ya çok az bir ücret verir ya da hiç vermez. Doğru bir kanal aracılığı ile sürekli bir gelir kazanmak doğru insanlarla çalışmayı gerektirir. Doğru firmayı bulmaksa her zaman kolay değildir. Daha önce birçok firma için içerik oluşturucu olarak görev yapan biri olarak rahatlıkla hüsrana uğradığımı söyleyebilirim. Bu nedenle güvenilir olduğu söylenen firmalara da hep kuşku ile yaklaştım. Maddi açıdan zor bir dönem geçirdiğim zamanda Yazkazan ile tanıştım. Yazkazan, insanlara bulundukları ortamda makale yazarak para kazanma fırsatı sunuyor. Üstelik ne kadar makale yazacağınız tamamen size kalmış. İhtiyacınızı doğrultusunda çalışma yoğunluğunuzu kendiniz belirleyebiliyorsunuz. 

Makale Yaz Kazan Siteleri Arasında En İyisi

Beni tanımıyorsunuz. Belki öğrencisiniz ve ev kirasını denkleştirmek istiyorsunuz. Belki bir bebek bekliyorsunuz ve bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılayacak yeterli bütçeye sahip değilsiniz. Belki de işinizden yeni ayrıldınız ve kendinizi nasıl finansa edeceğinizi bilemiyorsunuz. Tüm bunlar bir yana birilerine yardımcı olmak veya tamamen hobi olarak da makale yaz kazan siteleri tercihinde bulunmak isteyebilirsiniz. Tüm bu süreçleri geçirmiş biri olarak gönül rahatlığı ile yazkazan.net'i önerebilirim. Uzun zamandır bu site üzerinden makale yazarlığı yapıyorum.

Yaz Kazan Sitesinde Herkes Aynı Parayı Mı Alıyor? 

Sitede belli yazarlık seviyeleri var. Bu seviyelere ulaşmak için belli kriterleri aşmanız gerekiyor. Onaylanan makale sayısı, düzenleme istenen makale sayısı ve iptal edilen makale sayılarının belli bir rakamı geçmesi veya geçmemesi gerekiyor. İşler biraz karışık gibi görünse de site üzerinde her şey detaylı bir şekilde anlatılıyor.

Makale Yaz Kazan Sitesinde Para Hemen Yatıyor Mu?

Yazkazan sitesinde kazanılan tutarlar her ayın 15'inde yatıyor. Eğer araya hafta sonu girmişse 15'ini geçen ilk pazartesi günü ücretler ödeniyor. Ödemenin alınabilmesi için kesinleşmiş kazancınızın 200 lira olması gerekiyor. Sözleşmede site, bu tutar ve diğer kriterleri değiştirme hakkını tutsa da iki yılı aşkın çalıştığım süre boyunca herhangi bir kural değişimi ile karşılaşmadım. Aylık kazancınız çok rahat bir şekilde 200 lirayı buluyor. Bu sayede her ay paranızı çekebiliyorsunuz.

Yaz Kazan Sitesinden Nasıl Para Çekilir?

Yazkazan sitesinden para çekmek için banka hesap bilgilerini bir kez sisteme girmeniz yeterli oluyor. Her ayın 14'üne kadar para çekme talebinde bulunabiliyorsunuz. Bu sayede, kimseye rica etmeden, param yatacak mı derdi olmadan  makale yaz kazan siteleri arasında en iyisi olan Yazkazan.net üzerinden paranızı rahatlıkla çekebiliyorsunuz. Bir blog sitesinde rastladığım ve hayatımı çok büyük ölçüde kolaylaştıran Yazkazan sayesinde kendi bilgisayarımı aldım ve şu an bebeğim olduğu için evden çalışıyorum. Bütçem için çok büyük katkısı olan bu sitede her şey mekanik olarak işle de gönül bağım var.

Yazkazan ile Makale Yazanlar Memnun Mu?

Bir Yazkazan yazarı olarak birçok üniversiteden yüzlerce öğrenciyi bu siteye üye yaptım. Sitede yazılacak makale konusu hiçbir zaman bitmiyor. Yani, birisine önerirsem benim işime ket vurulur diye düşünmenize gerek yok. Hiçbir maddi çıkar gözetmeden önerdiğim  makale yaz kazan siteleri arasında en iyisi olan yazkazan.net sayesinde iki yıl içinde kredi kartı borçlarımı kapattım, bebeğimi beklerken ihtiyaçlarını karşılama fırsatım oldu. Bu nedenle büyük bir minnet duyduğum bu siteyi kalemim yettiğince herkese önermeye devam edeceğim.

Yaz Kazan Sitesinden Ne Kadar Kazanılıyor?

Siz de kendi ayaklarınız üzerinde durmak istiyorsanız ve dil bilginize de güveniyorsanız yazkazan.net'i tercih edebilirsiniz. Dil bilgim kötü diye de üzülmeyin ve pes etmeyin. Biraz pratik yaparak hem keyif alacağınız hem de para kazanabileceğiniz bu site üzerinden hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz.

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol