Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Makale Yaz Para Kazan
Yazkazan Kayıt Ol

Yazarak para kazanma, son zamanlarda en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Evinizde sınırsız internetiniz varsa ve yazı yazmayı seviyorsanız, oturduğunuz yerden para kazanmak hiç de zor değil. İnternet dünyasında, arama motorunda üst sıralara çıkmak isteyen siteler sürekli makale yazdırıyor. Durum böyle olunca, makale yaz para kazan sizin için yeni bir gelir imkanı haline geliyor.

Bende Yazkazan.net Yazarıyım

Bu işin avantajlarını öğrendiğiniz zaman, ‘en kısa sürede makale yazmayı’ öğrenmek isteyeceksiniz. Oturduğunuz yerde, işe gitmeden para kazanmak istiyorsanız, mutlaka hikayemi dinlemelisiniz. 

Üniversite yıllarında, ‘tez’ yazarak para kazanıyordum. Üniversite yıllarımda ( 1997-2001), tez yazma işi yeni yeni ortaya çıkmıştı. Ticaret Lisesi’nde on parmak daktilo dersi almıştır. Hızlı yazı yazabiliyordum. Bu nedenle tez yazmaya başladım. Bir fotokopicinin yanında beş altı ay çalıştım. Ancak derslerle birlikte saatlerce yazı yazmak çok zordu. Bu nedenle bırakmak zorunda kaldım. 

Yıllar geçti ve ben birçok işte çalıştım. Yıl 2016 ve yine işsizdim. Mübarek Ramazan ayındaydık ve dizlerimde menüsküs sorunu vardı. Düşündüm ve ne iş yapabilirim? Dedim. İnternete girdim ve ‘yazı yazarak para kazanma’ yazdım. İlk karşıma Yazkazan.net çıktı. Hemen başvuru yaptım. Yazkazan ekibi ‘Böbrek Taşı’ ile ilgili bir makale yazmamı istedi. Bende büyük bir heyecanla yazdım ve gönderdim. Yazım onaylandı ve Yazkazan.net sitesinde yazmaya başladım.  Sabırla çalıştım ve ‘elit’ yazar seviyesine ulaştım.

Yazkazan.Net Ödeme Yapıyor mu?

Dört yıldır bu sitede yazı yazıyorum. Site Her ayın on dördünden sonra ödeme yapıyor. Şu ana kadar Yazkazan.net ailesi ödemede her hangi bir problem meydana getirmedi. Siz dürüst çalışırsanız ve istenilen makaleyi yazarsanız, site ödemenizi yapıyor. Site ilk aşamada, sizi standart yazar grubuna dahil ediyor. Performansınıza göre ilerleyen zamanlarda, uzman ve elit yazar olabilirsiniz. Seviyeniz yükseldikçe, kazancınız artıyor.

Yazkazan.Net Nasıl Çalışıyor?

Site, yeteneğinizi dikkate alarak hareket ediyor. Yazdığınız makalenin kalitesi arttıkça, site gelirinizi ve seviyenizi artıyor. Site sizden, haber, web sitesi içeriği, liste içerik, blog içeriği, hizmet tanıtımı ve kategori açıklaması kategorisine giren konularda makale yazmanızı istiyor. Anahtar kelimeler, istenilen sayıda ve bold olması gerekir. Kullandığınız dil ve anlatım tarzı, açıklamadaki gibi olmalıdır. Makale yaz para kazan yöntemi, sizin için ek gelir kaynağı haline gelecektir.

Makaleyi yazdıktan sonra, kaydet kısmına basıyorsunuz ve makaleniz incelenmek üzere siteye kaydediliyor. Yazkazan.net ekibi, yazınızı inceledikten sonra onaylıyor veya iptal ediyor. İptal etmeden önce düzeltme imkanı sunuyor. Eğer makaleniz düzeltilecek durumda değilse ekip makaleyi iptal ediyor.

Yazkazan.Net Avantajlı mı?

İnternetin ve bilgisayarın olduğu her yerde bu siteye girip yazı yazabilirsiniz. Mesainiz yok. İstediğiniz zaman diliminde makale yazabilirsiniz. Makaleyi aldığınız andan itibaren istenilen sürede teslim etmelisiniz. Tatilde, iş yerinde, otelde veya parkta istediğiniz gibi çalışabilirsiniz. Telefon veya tabletten makale yazmak biraz zor. En iyisi, laptop ve bilgisayar kullanmaktır. Öncelikle on parmak eğitimi almalısınız. Bu işte makale yazabilmek yeterli değil. On parmak klavye kullanmak ve hızlı cümle kurabilmek, en önemli özelliktir. Bu iki özellik varsa, hemen makale yaz para kazan seçeneklerini değerlendir.

Yaz Kazan.Net Yorumlar

Yaklaşık dört yıldır bu sitede yazı yazıyorum. Aylık düzenli ödeme yapılıyor. Dikkat etmeniz gereken, açıklamalara uygun şekilde makale yazmak. Yaz Kazan.Net’in istediği makaleyi yazarsanız mutlaka onaylıyor ve zamanı gelince parasını veriyor.

Yaz Kazan.Net Makalemi Neden Onaylamadı?

Site, size yazdırdığı makaleleri, müşterisine satıyor. Bu nedenle müşterinin istediği makaleyi yazdırmak zorunda. Sitenin istediği makaleyi yazmazsanız, mecburen site yazdığınız makaleyi iptal ediyor. Bu nedenle istenilen özelliklere sahip makaleyi yazdığınız zaman site mutlaka ödeme yapıyor.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol