Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Makale Yaz Para Kazan Siteleri
Yazkazan Kayıt Ol

7 yıl önce makale yazarak para kazanmaya başladım. Liseye giderken başlığım bu iş sayesinde kendi paramı kazanmaya başladım.

Bende Yazkazan.net Yazarıyım

Sadece para kazanmak için değil kendimi geliştirmek için de iyi bir fırsat oldu. Bir gün okuldan geldikten sonra kendimi makale yaz para kazan siteleri araştırırken buldum. Yazkazan.net ailesine katıldığım anda çok heyecanlandım. Çalışma saatlerini kendi belirlediğim ve istediğim kadar makale yazabileceğim bir işim oldu. Hem ailemin hem de kendim için maddi açıdan destek sağlamış oldum. Üniversite lisans eğitimimi tamamlamak üzereyim. Hala yazı yazarak para kazanmanın en rahat ve en prestijli iş olduğunu düşünüyorum. Ev konforunda daha rahat nasıl bir iş olabilirdi ki?

Yazkazan.net Yazarları Ne Yapıyor?

Sitemizde yüzlerce konuda farklı makaleler yer alıyor. Bize uygun olan veya hakkında bilgi sahibi olduğumuz konuları seçip makaleler yazıyoruz. Aile, sağlık, hizmet sektörü, anne ve bebek, kozmetik, kadın sağlığı başta olmak üzere farklı konular yer alıyor. Her makalenin kendine göre farklı kuralları açıklama kısmında bizlere veriliyor. Kurallar kelimesi sizi korkutmasın. Makale yazma işi ciddi bir iştir ve Türkçe’nin ne kadar düzgün kullanıldığı çok önemlidir. İmla kurallarına, konu akışına ve yazım yanlışlarına dikkat ederek kısa sürede alışacağınız bir sistem sizleri bekliyor. Bir iş aldığınızda anahtar kelimelerini belirtilen sayıda yazı da kullanmanız gerekiyor. Konudan bahsederken devamlı kendini tekrarlayan cümleler olmamalıdır. Yoksa hem okuyucu hem de yazar için sıkıcı bir durum olacaktır.

Yazkazan Kullananlar Kimlerden Oluşuyor?

Ek gelir elde etmek isteyen ya da daha önce hiç çalışmamış kişilerin bir araya geldiği bir yerdir. Ev hanımları, öğrenciler, işçiler ve farklı sektörlerde çalışan pek çok kişi makale yaz para kazan siteleri ararken Yazkazan.net ailesine katıldı. Kaliteli içerikler üreten ve yazdığı her yazının karşılığını da fazlasıyla alan yazarlar yer alıyor. Ek gelirden ziyade tamamen kendini yazı yazma işine vererek meslek haline getiren kişilerde var. Gece gündüz istediğiniz vakitte dilediğiniz kadar konuda yazı yazma özgürlüğü var. Yazkazan kullananlarının bu işi sevmelerindeki en büyük sebepte çalışırken dileği kadar özgür olmasıdır.

Yazkazan.net Yazarlarına Ödeme Yapılıyor mu?

İlk zamanlarda bende ödeme konusunda kaygılandım. İnternette yer alan pek çok makale yaz para kazan siteleri hakkında şikayetler okudum. Şikayetlerin büyük bir bölümü ödemelerin yapılmadığı ile alakalıydı. Fakat Yazkazan.net ailesi olarak hiçbir zaman böyle bir sorun yaşanmadı. Bu benim için yeterince güven verici ve huzurlu bir iş ortamı anlamına geliyor. Makale yazarak para kazanmaya başladığım 7 yıldır her ay düzenli olarak ödemem yapıldı. Makale yazarak para kazanma işini benimseyerek devam ederseniz 1.000 TL’ye kadar aylık gelir elde edebilirsiniz. Ödeme günü gelmeden 2-3 gün önce ödenmesini istediğim tutarı bildirerek ödeme talep ediyorum. Her ay banka hesabıma herhangi bir gecikme yaşanmadan yatırılıyor. Sizce de mükemmel değil mi? İstediğiniz kadar yazı yazıyorsunuz ve istediğiniz kadar para kazanıyorsunuz.

Yazkazan Kullananların Hedefleri Nelerdir?

Pek çok kişi yazı yazarak para kazanma işini ek gelir olarak görüyor. Lise öğrencisi olduğum yıllarda okul masrafları için benim kurtarıcım oldu. Bu gelir sayesinde zaman zaman ailemi sevindirecek ufak tefek hediyeler aldım. İşi benimsedikçe ve yazı yazma kabiliyetim geliştikçe hedeflerim büyüdü. 3 yıl önce araba almaya karar verdim. Araba için kredi çektim ve kredinin taksitlerini yazı yazarak kazandığım parayla ödedim. Benim için gurur verici bir olaydı.
 

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 2 )

Gürkan A.

Doğma büyüme Avusturya’da yaşıyorum. Almanca ve Türkçe dillerine hakimim. Yaklaşık 8 yıldır Avusturya merkezli bir gazeteye hem tercüme yapıyor hemde makale yazıyorum. Bir ek gelir sağlayabileceğim iş ararken sitenize ulaştım.

Emine A.

Çok aydınlatıcı olmuş ilk etapda.

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol