Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Makale Yazarak Para Kazanma

İnternet kullanımının artması ile birlikte makale yazarak para kazanma olanakları da aynı oranda artış gösterdi.  Öğrenciler harçlıklarını çıkarmak, ev hanımları ise aile bütçesine katkı sağlamak amacıyla makale yazma sitelerine üye oluyorlar. Son yıllarda birçok farklı meslek grubundan kişi de ek gelir elde etmek adına bu işe rağbet gösteriyor. Makale yazarak para kazanma işine başlamak için talep edilen bilgilerin eksiksiz olarak doldurulması gerekiyor. 

Ben de Yazkazan.net Yazarıyım 

Yaklaşık olarak iki yıldır Yazkazan.net sitesinde aktif olarak yazarlık yapmaktayım. Standart Yazar olarak giriş yaptığım bu sitede belli bir makale kotasını doldurduğum için önce Uzman Yazar sonra Elit Yazar oldum. Elit yazar olduğum için tüm konulara erişim hakkım mevcut. Kelime sayısına göre ücretlendirilen konularda Elit yazarlar çok daha az yazarak çok daha fazla kazanma imkanına sahip. 

İki yıllık süre boyunca hem harçlığımı çıkardım hem de aile bütçesine hatırı sayılı ölçüde katkı sundum. Yazkazan.net sitesinin en önemli avantajlarından biri birçok farklı alanda konu seçeneği sunmasıdır. Dekorasyon, sağlık, alışveriş, endüstri ve diğer birçok başlıklarda sunulan konuların seçimi ise tamamen yazarlara ait. Bu ise bu sitedeki üye yazarlara geniş bir özgürlük ve seçme hakkı tanıyor. 

Mesai saatleri içerisinde görüş almak için editörler ile direkt olarak iletişime geçmek mümkündür. 200 lira limitini aşan yazarlar, her ayın 15'inde sorunsuz bir şekilde paralarını çekebiliyor. Bu da makale yazarak para kazanma siteleri arasında Yazkazan.net sitesinin sağladığı güvencelerden bir diğeridir. 

Makale Yazarak Para Kazanma Mümkün mü? 

Henüz bu işin yabancısı olanların sıklıkla sorduğu soruların başında makale yazarak para kazanmak mümkün mü sorusu geliyor. Google artık kopya metinleri kabul etmediği ve direkt olarak iptal ettiği için her türlü web sitesi için içerik oluşturmak için orijinal metinlere ihtiyaç duyuluyor. Bu orijinal metinler içinse yazarların tamamen özgün içerikler üretmesi gerekmektedir. 2020 yılı itibariyle hem e-ticaret sitelerinde hem de bilgilendirici web -sitelerinde içerik oluşturmak için her zamankinden daha çok yazara gereksinim duyulmaktadır. 

Makale Yazarak Para Kazanma İşinde Nelere Dikkat Edilmeli? 

Her işte olduğu gibi bu iştede de dikkat edilmesi gereken temel kurallar mevcuttur. Bunlardan biri tamamen özgün içerikler üretmektir. Yazarlar aynı zamanda yazım ve noktalama işareti kurallarına da maksimum oranda dikkat etmeli. Cümleler düşük olmamalı ve anlatım bozukluğu yapılmamalıdır. Hangi konu olursa olsun okuyanları yanlış yönlendirecek eksik ve hatalı bilgilere metnin içinde yer verilmemelidir. Anahtar sözcükler istenildiği kadar ve metnin içine dağıtılarak kullanılmalıdır. 

Makale Yazarak Para Kazanma İşinin Avantajları Neler? 

Günümüzde evden yapılabilecek işler, kendi içerisinde birçok seçeneğe ayrılıyor. Ancak birçoğu fiziksel zorluklar içermekte ve evde de olsa uzun mesai saatlerle yapılabilmektedir. Ancak makale yazmak için günde üç - dört saat ayırmak yeterli oluyor. Bununla birlikte çalışma saatleri tamamen yazarlar tarafından ayarlanabilir. İsteyenler akşam mesaisinden sonra makale yazabileceği gibi isteyenler de kendi belirledikleri saat aralıklarında makalelerin başına oturabilir. 

Makale Yazarak Para Kazanma Yorumları Neler? 

Başta sözlükler olmak üzere birçok farklı platformda makale yazarak para kazanma işine dair yapılan yorumlar okunabilir. Ancak genel bir tablodan bakılacak olursa büyük bir çoğunluk bu işin evden yapılabilecek en kazançlı ve rahat işlerden biri olduğu yönünde ortak görüş bildiriyor. Merak edilen önemli konulardan bir diğeri ise aylık kazanç ortalamasının ne kadar olduğu yönündedir. Bu tamamen siteye ve yazılan makale sayısına göre değişkenlik gösterir. Net bir rakam belirten yorumlara riayet edilmemelidir.  

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol