Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Makale Yazarlığı Başvurusu
Yazkazan Kayıt Ol

İçerik yazarlığı sektörüne katılmak isteyenler  makale yazarlığı başvuru yapabiliyorlar. Makale yazarlığı, son dönemin en gözde iş kollarından biridir. Özellikle diploma, sertifika istememesi, her yaş gruptan insanın katılabileceği bir daldır. Makale yazarlığı için nereye ve nasıl başvuracağınızı bu yazımızda bulabilirsiniz.

Makale Yazarlığı Başvuru

Makale denilince genellikle akıllara gazete, dergilerde yazılan köşe yazıları, akademisyenlerin yazdıkları yazılar akla geliyor. İnternet ortamında ise durum biraz farklıdır. Her gün sayısızı bilgi akışı oluyor. Her sektörden, alandan, bölümden binlerce girişi yapılıyor. Bu bilgilere çevrimiçi ortamda online içerik deniliyor. Web sitelerinin kendilerini, ürünlerini, hizmetlerini daha iyi anlatmak, tanıtmak için kullandıkları her türlü bilgilerdir.

Online içerik üretimini içerik, diğer adıyla makale yazarları yapıyor. Makale yazarları kendileri blog sitesi kurup, bu işi yapabilirler. Fakat sektöre yeni adım atacaksanız, yeterli deneyiminiz yoksa bu alanda faaliyet gösteren sitelerden birine makale yazarlığı başvuru yapabilirsiniz. Deneyimli yazarlar da bu sitelere başvuru yapabilirler. Kendi sitelerinde iş ilanı oluşturup, müşteri beklemek zorunda kalmazlar.

Makale yazarlığı başvurusu yapmak kadar hangi siteye başvurulacağı çok önemlidir. Çünkü sektörde güçlü olmayan, kendini kanıtlamamış bir sitede hem zaman hem de iş kaybı yaşanabilir. Bu nedenle kendinizi geliştirmek, yazdıkça kazanmak istiyorsanız yazkazan.net sitesine başvurabilirsiniz. İş, ödeme sıkıntısı yaşamadan, sürekli kendinizi geliştirebilirsiniz.

Yazkazan.net'e Nasıl Başvurabilirsiniz

Zaman ve mekan sıkıntısı yaşanmadan internetten yazarak kazanmak birçok insanın hayalini süslüyor. Makale yazarlığı her ne kadar ek gelir kapısı olarak görülse de, düzenli  yazıldığında yüksek gelir sağlanabiliyor. Bunu sağlamanın yolu sektörde kendini kanıtlamış, güvenilir, yazarlarının gelişimine katkıda bulunan bir siteden geçiyor.

Yazkazan.net online içerik sektöründe 14 yıllık deneyim ve bilgi birikimiyle özel ve tüzel kişilerin öncelikle tercih ettiği sitelerden biridir. Siteye kayıt olan hiçbir yazar kendi haline bırakılmıyor. Site, yazma amaçlı, odaklı yazarların buluştuğu bir platformdur. Bu nedenle siteye girişlerde bir defaya mahsus minimum kayıt ücreti alınıyor. Bunun sebebi sitedeki yazarların iş akışını bozmamak, kaliteden ödün vermemektir.

Yazkazan.net sitesine giriş yapıp, ana sayfadaki "KAYIT OL" sekmesinden makale yazarlığı başvuru yapabilirsiniz. Kendiniz hakkında bilgi veriyorsunuz. Kullandığınız dil, kendinizi ifade etmeniz, yazmaya karşı olan ilginiz önemlidir. Ayrıca yazacağınız ilk makale sizin bu alandaki geleceğinizi de etkiliyor. Bu nedenle ilk makalenizi yazmadan önce size verilen eğitim videosuna çalışmanız yararınızadır. Aklınıza takılan soruları, makale yazımı hakkındaki bilgileri uzman yazar danışmanınıza sorabilirsiniz.

Yazkazan.net'in Yazarlara Sunduğu Avantajlar

Siteye kayıt olan her yazara eğitim seti hediye ediliyor. Yazar bu sete çalışarak, makale yazımı konusunda eksikliklerini giderebiliyor. Yeni yazarlara, destek olunması amacıyla bir uzman yazar desteği sunuluyor. Sitede standart, uzman, elit yazar seviyeleri bulunuyor.

Yeni yazarlar, yazma kotasını doldurduklarında bir üst seviyeye geçebiliyorlar. Seviye yükseldikçe kazançlar artıyor. Standart yazarlar her ayın 15'inde, uzman ve elit yazarlar isterlerse haftalık ödeme alabiliyorlar. Sitede sürekli güncellenen, yazıldıkça eklenen işler oluyor. Yazarlar önceliği olan işleri yazdıklarında aynı günde onay alıyorlar.

Yazkazan.net kısa süreliğine, indirim kampanyası uygulayarak yazar alımı yapıyor. Bu fırsatı kaçırmayarak, makale yazarlığı başvuru yapabilirsiniz. Bilginizi, yazınızı kazanca dönüştürebilirsiniz.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol