Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Makale Yazarlığı Ücretleri
Yazkazan Kayıt Ol

Online makale yazarlığı ücretleri standart değildir. Asgari ücret gibi her ay belirli bir maaşınız yoktur. Ücretlendirme kelime başına yapıldığı için ne kadar çok yazarsanız o kadar çok kazanırsınız. Makale yazarlığı ek iş olarak görüldüğünden böyle bir sistem geliştirilmiştir. Tatmin edici bir kazanç sağlamak istiyorsanız kurumsal kimlikle çalışan bir sitede düzenli yazabilirsiniz.

Makale Yazarlığı Ücretleri

Web siteleri için oluşturulan içeriklerin ücretlendirilmesi kelime başına yapılıyor. Genellikle ücretlendirme 100 kelimesi 50 kuruş üzerinden yapılıyor. Bu ücretlendirme sektördeki yeni yazarlar için uygulanıyor. Bu fiyat birçoklarınız için düşük gelebilir. Fakat düzenli yazdıkça, seviyeniz yükseldikçe kazancınız da artıyor.

Makale yazarlığı sitelerinde standart, uzman, elit yazar seviyeleri bulunuyor. Standart yazarlar 100 kelimesi 50, uzman yazarlar 1, elit yazarlar 1,5 TL'den yazıyorlar. Genel olarak bu ücretlendirme bütün makale yazarlığı sitelerinde aynıdır.

Makalelerin kelime sayıları farklılık gösteriyor. 100 kelimelik bir makale olduğu gibi 3000 kelimelik bir makale de olabiliyor. Yazdığınız makale onaydan geçerse, hesabınıza alacak olarak kaydediliyor. Örneğin 300 kelimelik bir makaleniz onaydan geçti. Yeni yazarsanız 1,5, uzman yazarsanız 3, elit yazarsanız 4,5 TL hesabınıza ekleniyor.

Blog sitelerinde, freelance platformlarında makale yazarlığı ücretleri değişkenlik gösterebiliyor. Burada yazarlar, fiyatları kendileri belirliyorlar. Kendi blog  sayfanızda makale yazarlığı yapıyorsanız 100 kelimesini 2,5-5 arasında belirleyebiliyorsunuz. Bu fiyatlandırmayı daha ziyade sektörde kendini kanıtlamış, belirli bir müşteri grubu olan yazarlar yapıyorlar.

Makale Yazarlığı Ücretleri Nasıl Artırılır?

Makale başına ödenen 50 kuruş, 1 lira gibi makale yazarlığı ücretleri bu işi yapmak isteyeceklere düşük gelebilir. Klavyeniz hızlıysa, iyi bir bilgisayara sahipseniz, kurgulamada iyiyseniz aylık 5000 kelimeyi çok rahat yazabilirsiniz. Boş vakitlerinizi de planlı değerlendirdiğinizde kazancınızı yükseltebilirsiniz.

Makale ücretleri, sitelerde standarttır. Bu konuda hiçbir şey yapamıyorsunuz. Sizin tek yapacağınız bu sektörde kendinizi geliştirmektir. Örnek makaleleri inceleyerek, güncel bilgileri takip ederek, bu arada yazma hızınızı da artırarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Sitelerde yüksek oranlı makaleleri yazarak, kazancınızı artırabilirsiniz. Örnek olarak yazkazan.net sitesi önceliği olan işlere bonuslar veriyor. ile %60 arası ekstra ücretlendirme sunuyor. Böyle işleri yazarsanız kazancınızı artırırsınız.

Makale yazarlığı siteleri, yazarları teşvik için yarışmalar, turnuvalar düzenliyor. Belirli bir zaman diliminde en çok yazan yazar grubuna ekstra ücretler ödeniyor.

Yazarların Kendini Bulduğu Site Yazkazan.net

Yazkazan.net sitesi yazarlarına sağladığı imkan ve avantajlarla diğer sitelerden farkını gösteriyor. Yeni yazarlara sunduğu eğitim ve danışmanlık hizmetiyle onların kısa sürede gelişmelerini sağlıyor. Sürekli siteye yeni işler eklenerek, yazarların daha çok yazmaları ve kazanmaları hedefleniyor.

Yazkazan.net sitesinde yeni, standart, uzman, elit yazar seviyeleri bulunuyor. Seviyeye göre makale yazarlığı ücretleri belirleniyor. Yeni yazarlar 100 kelimesi 50 kuruş, standart yazar 60 kuruş, uzman yazar 1 lira, elit yazar 1,5 liradan ücretlendiriliyor.

Sitede sürekli olarak bonuslu işler veriliyor. Yarışmalar, turnuvalar düzenleniyor. Yazarlar daha çok yazmaları, kazanmaları için teşvik ediliyorlar. Kazanç dünyasına adım atmak istiyorsanız sitenin kısa süreliğine açtığı yazar alımına başvurabilirsiniz.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol