Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Makale Yazma Siteleri
Yazkazan Kayıt Ol

İnternetten para kazanmanın yollarından biri de makale yazma siteleri üzerinden yazmaktır. Kendi makalenizi yayınlayarak veya hazır makalelerden yazarak kazanç sağlıyorsunuz. Ne kadar kazanacağınız sitenin popülerliğine ve sizin yazım sayınıza bağlıdır. Makale sitelerinde nasıl kazanacağınızı, hangi sitede yazmanın daha avantajlı olduğunu bu yazıda bulabilirsiniz.

Makale Yazma Siteleri

Web sitelerinin kaliteli içeriklere ihtiyaçlarının bulunması makale yazma siteleri ile makale yazarlığını önemli kılıyor. Web siteleri, hedef kitlelerine hızlı ve doğru şekilde ulaşmak, onları sitelerine çekmek için SEO uyumlu özgün içerikler kullanmaları gerekiyor. Bunun için de sektörün güçlü ve kendini kanıtlamış ajanslarla çalışıyorlar.

Makale yazarlığının popüler ve kazançlı bir meslek haline gelmesi, birçok kişinin ve girişimcinin yönünü bu sektöre çevirmesini sağlıyor. Makale yazarlığını bir gelir kapısı olarak gören binlerce kişi, bu işi yapmak için arayışa giriyorlar. Kendi yazdığı makaleleri pazarlamak isteyenlerin yanı sıra bir makale sitesinde hazır konuları yazarak, kazanç sağlamak isteyenler olabiliyor.

Makale sitesi, yazar yerine müşteriyle anlaşıyor. Yazara yazacağı makaleleri hazır olarak sunuyor. Yazar da, istenilen talimatlar ve istekler doğrultusunda makaleyi yazıp, teslim ediyor. Makalesi onay alırsa, ücreti alacak olarak site hesabına yatıyor. Sitelerin geneli aylık para çekme alt limitini 200 TL olarak belirliyor. Bunun amacı yazarı yazmaya teşviktir.

Yazı Yazmanın Güvenli Adresi Yazkazan.net

İnternette faaliyette bulunan birçok makale yazma siteleri bulunuyor. Makale yazarak para kazanmak isteyen bir kişi, hangi sitede başlayacağına çok dikkat etmelidir. Yazarın, para kazanabilmesi için kayıt olduğu sitede konu ve ödeme sıkıntısı yaşamaması gerekiyor. Ayrıca daima destek ve yardım göreceği bir sitede başlaması yararınadır.

Yazkazan.net, sektörde kaliteli yazarların bulunduğu, özgün ve kaliteli içeriklerin üretildiği ajans olarak biliniyor. Bu nedenle yazarlarının gelişimi için yakından ilgileniyor. Siteye yeni katıldığınızda size bir eğitim seti veriliyor. Bu setle SEO uyumlu makale nasıl yazılır, makale yazmanın incelikleri, yapmanız gerekenler bulunuyor. Bunları uyguladığınızda ilk makaleden itibaren başarılı çalışmalara imza atabilirsiniz. Ayrıca size bir uzman yazar temsilci veriliyor. Temsilcinizin de desteğiyle kısa sürede büyük aşama kaydedebiliyorsunuz.

Yeni yazarlar standart yazar seviyesinde başlıyorlar. Ne kadar çok ve kaliteli içerik üretirseniz  uzman, elit yazar seviyelerine çıkabiliyorsunuz. Seviyeniz yükseldikçe makale başına kazancınız da artıyor. Standart yazar olarak her ayın 15'inde ödeme alıyorken, uzman ve elit seviyesinde haftalık ödeme alabiliyorsunuz.

Yazkazan.net'in Yazarlara Sunduğu Avantajlar

Yazkazan.net,  eğitim seti ve uzman yazar temsilci desteğinin yanı sıra yazarlara birçok avantaj ve imkan sunuyor.

1- Siteye sürekli yeni işler ekleniyor. Böylece zengin konular arasından istediğinizi seçebiliyorsunuz.

2- Bütün yazarlara 7/24 destek sağlanıyor.

3- Yazar yazamadığı bir makaleyi sorunsuz iade edip,başka bir makaleyi alabiliyor. Süresinde bitiremeyeceği bir makale için ek süreler veriliyor.

4- Acil olan işlere bonuslar açılıyor. Yazarlar, bu işlerden alarak ekstra kazanç sağlıyorlar.

5- Düzenli olarak yarışmalar düzenleniyor. Sıralamaya giren yazarlar, kazançlarının üstüne ekstra kazançlar sağlıyorlar.

Büyük rağbet giren sitede sınırlı sürede, cazip fiyat indirimiyle yazar alımı başlamıştır. Bu fırsatı kaçırmayıp, hızlı davranarak makale yazma siteleri içinde rol örnek olan sitede yerinizi alabilirsiniz.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol