Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Onedio Makale Yazarlığı
Yazkazan Kayıt Ol

Makale yazarlığının cazip iş fırsatları sunması onedio makale yazarlığı hakkında gündem oluşturmasını sağlıyor. İlginç bilgileri, olayların perde arkasını göstermesiyle tanınan Onedio sosyal medya platformu, insanların evlerine kapandığı günümüzde makale yazarlığı yaparak kazanç  sağlamanın yolunu tavsiye ediyor. Boş zamanınızı değerlendirip, yazı yazarak para kazanabilirsiniz.

Onedio Makale Yazarlığı

Onedio, spordan sağlığa, modadan kültüre kadar birçok alanda bilgi paylaşımı yapan sosyal paylaşım platformudur. Mevcut veya konuk yazarlarıyla gündeme dair yorumlarda, bilgi paylaşımlarında bulunurlar. İnsanların yeni bir gelir kapısı aradığı günümüzde onedio makale yazarlığı yapılabileceğini tavsiye ediyor.

Evinizden çıkmadan, boş zamanlarınızı değerlendirerek yazı yazıp, para kazanabilirsiniz. Onedio'ya göre " Türkçeyi akıcı ve etkili kullanabilmeniz, imla kurallarına uygun yazı yazabilmeniz" işin temel kurallarıdır. Yazı yazmayı seviyorsanız, akıcı ve okunabilir içerikler üretebiliyorsanız hangi yaşta, eğitim durumunda, işte olursanız olun makale yazarlığı yapabilirsiniz.

Makale yazarlığı ile web sitelerinin ihtiyaçları olan içerikleri üretiyorsunuz. İnternette gezinirken karşınıza çıkan bütün bilgiler birer içeriği oluşturuyor. Web sitesinin, müşterinin ihtiyacı olan içerikleri yazarak para kazanabilirsiniz.

Onedio makale yazarlığı yapmak isteyenlere;

- Makale yazarlığı sitelerine başvurarak,

- Yazdığınız makaleleri sitelere satarak,

- Kendi web sitenizde yayınlayarak bu işi yapabilecekleri hakkında yönlendirmede bulunuyor.

Onedio Makale Yazarlığı İş İlanı

Onedio sitesi de online platformda faaliyette bulunuyor. Sitenin ziyaretçi trafiğinin yüksek olması için kaliteli ve zengin içeriklere ihtiyacı bulunuyor. Onedio içeriklerini mevcut yazarlar hazırlıyorlar. Bilgi akışının hızlandığı, internet kullanıcılarının milyarları aşması onedio makale yazarlığı ihtiyacını doğuruyor.

Onedio yazar ihtiyacını karşılamak için yazar alımı ilanı yayınlıyor. Kalemine güvenen, sosyal medyaya hakim olan, zamanının çoğunu internet başında geçiren yazar adayları arıyor. Yazarların belirli bir tecrübeye sahip olmaları onlar için önceliktir. İçerik üretme konusunda tecrübesizseniz, makale yazarlığı hakkında herhangi bir bilginiz yoksa makale yazarlığı sitelerine başvurmanız en doğrusu olacaktır.

Makale Yazarlığı Sitesi Yazkazan.net

Yazkazan.net, makale yazarlığı sektöründe faaliyette bulunan bir aracı sitedir. İşverenlerden aldığı işleri, mevcut yazarlarına yazdırarak "kazan-kazandır" politikasını yürütüyor. Bünyesine katılan yazarları eğitmesi, kısa sürede uzman yazar konumuna gelmelerini sağlaması açısından tercih edilen sitedir. Siteye katılan yazarlara birçok avantajlar sağlamaktadır.

1- Yazarın olumlu gelişmesi için uzman yazar, editör desteği, danışmanlığı sunuluyor. Sitede bulunan dokümanlarla bir makalenin nasıl yazılması gerektiği öğreniliyor.

1- Siteye sürekli eklenen, zengin konu seçenekleri bulunuyor.

2- Yazar, sadece bir konu yazmak yerine farklı konularda yazarak hem kendini geliştiriyor hem de kazancını artırıyor.

3- Yazarların her iki ayda bir seviye yükseltme imkanları bulunuyor. Yazar, seviyesi yükseldiğinde hem kendi seviyesinde hem de alt seviyelerdeki yazıları yazma avantajına sahip oluyor.

4- Uzman ve elit yazar seviyelerine yükseldiklerinde haftalık ödeme alabiliyorlar. Diğer yazarlar düzenli aylık ödeme alıyorlar.

5- Haftalık yazma kotası 3000 kelimedir. Gerçekten yazmaya, para kazanmaya ihtiyacı olan bir yazar bu kotanın çok üstünde yazılar yazıyor.

Yazarlık hayali kuruyorsanız, bu alanda kariyer planlıyorsanız onedio makale yazarlığı tavsiyesine uyup Yazkazan.net sitesinde ilk adımınızı atabilirsiniz.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol