Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Online Yazarlık Başvurusu
Yazkazan Kayıt Ol

Teknolojinin gelişimiyle birlikte internet dünyasında online yazarlık başvurusu sayısında artışlar görülüyor. İnternetin insan hayatını büyük ölçüde etkilemesi, yeni ihtiyaçların ve istihdamların doğmasını sağlıyor. Online yazarlık nedir, nasıl yapılır, nerede yazabilirsiniz detaylı şekilde bu yazımızda bulabilirsiniz.

Online Yazarlık Başvurusu

İnternetin zengin dünyasında her türlü bilgiye arama motorları sayesinde ulaşılıyor. Arama motorları da anahtar kelimelerle çalışıyorlar. Kelime sayınız arttıkça genel bilgiden özel bilgiye doğru geçiyorsunuz. Web siteleri için arama motorlarında ilk sıralarda çıkmak önemlidir. Bu sayede hedef kitlelerine daha hızlı ulaşmış oluyorlar.

Web siteleri ilk sıralarda görünebilmek için makale yazarlarıyla, makale siteleriyle çalışıyorlar. Dijital dünyaya sürekli yeni bilgi eklendiği için mevcut yazarlar yetersiz kalabiliyor. Bu nedenle ajanslar, web siteleri online yazarlık başvurusu ilanı ile yazar alımı yapıyorlar.

Online yazarlık konusunda tecrübeniz, akademik düzeyiniz bulunuyorsa dergilerde, gazetelerde, forum, freelance sitelerinde yazarlık yapabilirsiniz. İnternetin olduğu her yerde çalıştığınız web sitesi için içerikler üretebilirsiniz.

Online yazarlık konusunda yeterli tecrübeniz yoksa sizin için en doğru adres yazkazan.net gibi bir makale sitesidir. Çünkü online yazarlık kolay gibi görünse de SEO çalışmaları, makale yazımı, içerik özelliği gibi hususları bilmeniz gerekiyor.

Yazkazan.net'e kayıt olduğunuzda size verilen eğitim setiyle ve uzman yazar desteğiyle kısa sürede makale yazımı hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz.

Online Yazarların  Güvenilir Adresi Yazkazan.net

Online yazarlık popüler ve aranan bir iş modeli olunca doğal olarak online yazarlık başvurusu sayısında artışlar oluyor. Online yazarlık yapmak kadar nerede yaptığınız da çok önemlidir. Dergi, gazete, web sitelerine kayıt yaptığınızda sizden ilk günde iş isteyeceklerdir. Yeterli tecrübeniz yoksa, anlaşmanız iptal edilecektir.

Online yazarlık sektörüne ilk defa adım atacaksanız yazkazan.net sizin için doğru adres olacaktır. Çünkü siteye kayıt olduğunuzda sizden ilk günden iş teslimi istenmiyor. Öncelikli olarak işleyişi kavramanız, makale yazımı hakkında bilgi sahibi olmanız sağlanıyor. Sitede bu konuda yeterli sayıda kaynak bulunuyor. Ayrıca editör, uzman yazar desteği ve sizin azminizle yazarlık konusunda kendinizi geliştiriyorsunuz.

İlk örnek makaleniz onaydan geçerse, standart yazar olarak yazmaya başlıyorsunuz. Makale yazma konusunda belirli bir kota uygulanmıyor. Sadece aylık ödeme alabilmeniz için minimum 200 TL'lik yazmanız gerekiyor. Ödemenizi her ayın 15'inde alıyorsunuz. Uzman ve elit seviyelerine çıkarsanız ücretiniz artıyor, haftalık ödeme alabiliyorsunuz.

Yazkazan.net'in Sunduğu Avantajlar

1- Her yazara ücretsiz olarak eğitim seti veriliyor.

2- Her yazarın bir uzman yazar temsilcisi bulunuyor.

3- 7/24 danışman desteği veriliyor.

4- Makaleler ne kadar çok onaylanırsa, uzman ve elit seviyelerine kısa sürede yükselebiliyorsunuz.

5- Sürekli yenilenen, zengin içeriklere sahip iş bulunuyor. Her yazar istediği işi seçip, yazabiliyor. Bir işi bitiremeyecek durumda olursanız geri iade edip, başka bir iş alabiliyorsunuz. Zamanında bitiremeyecek olsanız bile ek süre alabiliyorsunuz.

Sitede, sınırlı sürede ve cazip indirim kampanyasıyla online yazar alımı başlamıştır. Hızlı davranıp, bu fırsatı kaçırmayarak online yazarlık başvurusu yapabilirsiniz.  

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol