Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Ücretli Yazarlık Başvurusu
Yazkazan Kayıt Ol

Yazarlık hayali kuranlar, gelir veya ek gelir kapısı olarak ücretli yazarlık başvurusu yapıyorlar. Bir dergide veya birkaç dergide, bir site için içerikler üreterek gelir sağlıyorlar. Bu yazımızda ücretli yazarlık nedir, nasıl yapılır, nerede ücretli yazarlık yapabilirsiniz detaylı şekilde bulabilirsiniz.

Ücretli Yazarlık Başvurusu

Basın-yayın sektöründe faaliyette bulunan gazeteler, dergiler, web sitelerinin kendi çekirdek yazar kadroları bulunuyor. Bu yazarlar dışında yayın politikalarına uygun olarak ücretli yazarlık başvurusu kabul edebiliyorlar. Sitelerinde, dergilerinde yayınlayabilecekleri üst düzey yazıları satın alıyorlar. İçerik üreterek, dergi veya web sitelerine satmak istiyorsanız, dergi veya sitenin yapısına uygun bir içerik hazırlamanız gerekiyor.

Dergilerde, web sitelerinde ücretli yazarlık yapabilmeniz için deneyime ve bilgi donanımına sahip olmanız gerekiyor. İnternet ortamında faaliyette bulunan e-dergiler, siteler akademik, belirli standardın üstünde içerikleri üreten yazarlarla çalışıyorlar. Herhangi bir dergide veya web sitesinde ücretli yazar olabilmeniz ya akademik kariyeriniz ya da sektörde kendinizi kanıtlamış olmalısınız.

İçerik üretme konusunda yeterli deneyiminiz bulunmuyorsa, buna rağmen yazı yazmayı seviyorsanız makale sitelerinden birine kayıt olabilirsiniz. Sektörde kendini kanıtlamış, kurumsal kimlikle hizmet veren, yazarlara kazanma imkanı sunan bir sitede hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yazkazan.net, freelance yazarlara sunduğu imkanlarla en çok tercih edilen ajanslardan biridir. Siteye katılarak hem yazma yeteneğinizi geliştirirsiniz hem de yazdıkça daha çok kazanırsınız.

Ücretli Yazarlığın  Güvenli Adresi Yazkazan.net

Dergi ve web sitelerine ücretli yazarlık başvurusu yaparken çok iyi düşünmelisiniz. Çünkü bu konuda aşırı seçici oluyorlar. Sizin gibi aynı düşüncede, amaçta olan yüzlerce kişi de başvuracağı için daima üst düzey içerik/içerikler üretmek zorundasınız. Özellikle bu sektöre yeni adım atmışsanız akademisyenlerle, deneyimli yazarlarla yarışacağınızı unutmayın. Dergi veya web sitelerine ücretlik yazar başvurusu yapıp, zaman kaybı yaşamak yerine size birçok imkan sunan yazkazan.net'te başlayabilirsiniz.

Yazkazan.net, 14 yılın verdiği deneyim ve kaliteli hizmetiyle yazarların güvenli adresidir. Devamlı özgün ve kaliteli içerikler ürettiği için web sitelerinin sürekli çalıştığı bir ajanstır. Bu nedenle siteye kayıt olan bir yazar hiçbir zaman iş sıkıntısı çekmiyor.

Siteye yeni kayıt yaptıran her adaya bir eğitim seti veriliyor. Yazar, bu eğitim setine çalışarak, kendini geliştirebiliyor. Ayrıca her yeni yazarın bir uzman yazar temsilcisi oluyor. 7/24 destek alarak, daha hızlı ve kaliteli içerikler üretmesi sağlanıyor.

Yeni yazarlar standart yazar seviyesinde başlıyorlar. Düzenli ve çok yazmaları sonucunda uzman, elit yazar seviyelerine yükselebiliyorlar. Standart yazar olarak her ayın 15'inde ödeme alabiliyorken, uzman&elit seviyelerine yükseldiğinizde haftalık ödeme alabiliyorsunuz.

Yazkazan.net'in Sunduğu Avantajlar

1- Site içinde yeni yazarlar kendi başlarına bırakılmıyorlar. Makale açıklamaları, talimatlarla, editör desteğiyle kaliteli içerik üretmeleri sağlanıyor.

2- Yazar, bir makaleyi yazamayacağını anladığında iade edip, başka bir makale yazımına geçebiliyor. Süresinde bitiremediği makale için ek süreler veriliyor.

3- İş ve konu sıkıntısı bulunmuyor. Sürekli olarak işler yenileniyor. Böylece yazar için daha fazla yazma ve kazanç sağlama imkanı oluşuyor.

İçerik yazarları tarafından büyük ilgi gören sitede  sınırlı süre için yazar alımı başlamıştır. Hızlı davranıp, cazip indirim kampanyasından yararlanarak ücretli yazarlık başvurusu yapabilirsiniz.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol