Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Uzman Yazar Olmak İçin Gerekli Kriterler

Uzman yazarlar Standart yazarlara göre daha nitelikli kişilerden oluşmaktadır. Uzman yazar olabilmek için bazı konularda yeterli bilgi düzeyine sahip olunması gerekmektedir. Uzman yazarları ayıran özellikler ise şu şekildedir.

- Makalelerini Microsoft Word programı üzerinde yazarlar,
- Yazım ve imla hatalarını giderecek kadar Word programına hakimdirler,
- Noktalama ve yazım hataları yapmazlar,
- Makaleyi kullanım amacına uygun şekilde hazırlarlar,  
- Kopya ve özgün makale kavramı konusunda bilgilidirler,
- Hızlı klavye kullanabilme, düşüncelerini yazına dökme konusunda etkilidir

Uzman yazarların diğer yazar statülerine göre farklı ayrıcalıkları bulunmaktadır.
- 100 kelime için 1.00 TL kazanmaktadırlar.
- Daha nitelikli işler verilmektedir.

Yorumlar ( 25 )

Deniz Ç.

nasıl belirleniyor uzman yazarlar, kim belirliyor?

Yazkazan.net

Uzman veya elit yazarlar, kıdemli editörlerimiz tarafından belirlenmektedir.

Sevilay D.

Merhaba. Şu an standart yazarım. Gerekli kriterlerin oluşması durumunda uzman yazar olabilir miyim? Uzman yazar olmak için ne kadar süre istikrarlı yazmam gerekiyor?

Yazkazan.net

Bizimle 3 - 6 ay gibi bir süre, sürekli olarak çalıştıktan sonra, sistem otomatik olarak editörlerimizi uyarmakta ve yazılarınızın incelenmesini sağlamakta. Editörlerimiz yazılarınızın uzman veya elit seviyesinde olduğu kanaatini getirdiklerinde seviyeniz yükseltilmektedir.

Tuba O.

yazdığımız yazıların başka yerlere paylaşımı var mı ? yazdığımız yazılar hakkında nerden bilgi alabiliriz

Şefika Ö.

Merhaba; ben psikoloji alanında makaleler yazmak istiyorum. Acaba böyle bir kategori açılması mümkün mü? Veya kişisel gelişim kategorisine başlık eklenmesi de olabilir.

Gökdeniz Ş.

Standart yazar nasıl olurum. Teşekkürler

Emel T.

Puanımı yüksek tutabilmem için ne yapmam lazım ?

İrem M.

Merhaba, yeni yazar statüsündeyim, ne zaman standart yazar statüsüne geçebilirim? Bilgi verirseniz çok sevinirim.

İsmet S.

Standart yazarlık nedir ? Yeni yazarlar da standart yazar mı?

İbrahim H.

Merhabalar. Ben, sosyoloji ve iktisat/ekonomi üzerine yazmak istiyorum, fakat bu alanlarla ilgili alt başlıklar bulunmasına rağmen alan isimlerine ait başlıklara yer verilmemiş. İktisat/ekonomi ve sosyoloji başlıkları açılabilir mi? Teşekkür ederim.

Yazkazan.net

Merhaba, yazım yapılacak işler sürekli olarak değişmekte ve güncellenmektedir. Yazar panelini her gün takip etmeniz doğrultusunda size uygun işi bulmanız kolaylaşıcaktır.

Kevser E.

Merhaba, uzman yazarlarda makale yazım alt limiti günlük mü yoksa haftalık mı 3 adet?

Yazkazan.net

Herhangi bir "ALT LİMİT" kuralı bulunmamaktadır.

Kevser E.

Merhaba, makale yazım alt limiti haftalık mı 3 acaba?

Yazkazan.net

Alt limit kuralı yazkazan.net platformundan kaldırılmıştır. Herhangi bir limit bulunmamaktadır.

Hilal K.

daha yeni katılımcı olarak size şöyle bir sorum olacak mesela sağlığa zararlı ilaçlar konulu bir makale yazmak istiyorum ve Dünya Sağlık Örgütü sitesinden araştırma yapıyorum ilaçların ismi ve bazı denetleyen kurumları gördüm mesela makaleme kopyalama yapabilir miyim daha etkili bir yazı oluşturmak adına

Yazkazan.net

Kopya makale üretimi yazkazan.net platformunda kesinlikle yasaktır. Ancak farklı kaynaktan aldığınız makaleyi özgünleştirme yapıp kullanabilirsiniz. Özgünleştirme kurallarına eğitimler sayfasında detaylıca yer verilmiştir. Özgünleştirme yapmadan okuyup incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Esra A.

iyi akşamlar bir haftadır makale yazmaktayım. ortalama dünde 6-7 adet makale yazabiliyorum. checking yaparak gönderiyorum size. ilk günlerde on taneyi aşkın yazmış olup atladığım fakat dikkat edilen bazı kurallar vardı. Artık o kuralları da kavramış olup özenli yazmaya çalışıyorum uzman kadrosuna geçebilmek adına ne yapmam gerekiyor. yazmayı seviyorum her konuda 1 dakikalık bir web gezintisi sonrası yazı yazabilmekteyim

Yazkazan.net

Performansınızı yakından takip ediyoruz Esra hanım, panelinizde Seviye Yükseltme bölümünü incelemenizi öneririz. Oradan seviye yükseltme talebinde bulunabilirsiniz.

Esra A.

Uzman yazar kismina gecmek istiyorum Microsoft bilgim cok iyidir

Yazkazan.net

Merhaba Esra hanım, yazarlık başvurunuzu yaparak aramıza katılabilirsiniz. Profilim bölümünde yazarlık seviyesi sekmesi üzerinden gerekli kriterleri inceleyebilirsiniz.

Hatice

Merhaba yazkazan.net uzun zamandır roman yazıyorum. Ancak makale konusu ile ilgili yazı yazmadım henüz, denemek ve kendimi geliştirmek istiyorum. Ne yazık ki okuduğum bazı olumsuz yorumlardan dolayı adım atmakta zorlanıyorum. Detaylı bilgi için dönüş yapabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Yazkazan.net

Merhaba Hatice hanım, makale üretmek her kişinin rahatlıkla yapabildiği bir iş değildir, ciddiyet ve disiplin gerektiriyor. Bundan dolayı olumlu ve olumsuz yorumların olması çok doğal. Kötü yazılmış olan makalelerde düzenleme istediğimizde bunun keyfi olarak istenmediğinin bilinmesi çok önemli çünkü düzenleme istediğimizde bizde ekip olarak zaman kaybediyor ve tekrar aynı makalenin kontrolü için emek harcıyoruz. Roman konusunda ise ne yazıkki roman tarzı makaleler platformumuzda üretilmemektedir. Sadece SEO uyumlu makale üretimi yapılmaktadır.

Birsu K.

50 tane onaylanmış makalem olduğu taktirde Uzman Yazar olmak için başvuru yapabilir miyim?

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol