Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Yaz Kazan Kullananlar

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte internet üzerinden para kazanmanın yolları araştırılmaya başladı. Bu noktada imkan sunan pek çok platform bulunmaktadır. Ancak dili iyi olan, yetenekleri olan birçok kişi yazı yazarak para kazanmanın yollarını araştırıyor. Bu anlamda güvenilir ve hak ettiğiniz kazancı sunan site sayısı çok az. Ancak yazı yazarak para kazananlar arasında yaz kazan kullananlar oldukça memnun görünüyor. 

Ben De Yazkazan.Net Yazarıyım

Yazkazan.net adlı platform, yazı yazma deneyiminin tecrübeye ve maddi kara dönüştüğü nokta oldu.İşsiz kaldığım ve paraya ihtiyacım olan bir dönemde site ile tesadüf eseri karşılaştım. Yazı yazmaya başladım. Ancak başlangıçta endişeli yaklaştım. Ay sonu geldiğinde hesabıma para aktarıldığı zaman siteye olan güvenim netleşti. En fazla para ihtiyacım olan dönemde bana büyük fayda sağlayan bu siteye zamanla minnettar kaldım.  

Yazkazan sitesi, ödemeler noktasında gönül rahatlığıyla güven veren bir sitedir. Şimdi çalışmaya devam ediyorum. İyi bir gelirim var. Ancak siteye fayda sağlamaya devam ediyorum. Sitenin yazarların isteğine bağlı olarak iş imkanı sunması en önemli avantajıdır. Her yazar, kendi tecrübelerine ve ilgi alanlarına bağlı olarak iş seçme hakkı var. Yazarlarına baskı ve psikolojik şiddet uygulamamakla birlikte, mesajlarla destek sağlıyorlar. Avantajı fazla olan bir makale yazma platformudur. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. 

Yaz Kazan Kullananlar Ödeme Alıyor mu?

Makale yazarak para kazanmak isteyen pek çok yazarın aklında bir soru var. Ödeme alınıyor mu ve ödemeler noktasında sorun çıkıyor mu? Diğer yazı yazma platformları hakkında detaylı yorum yapamam. Ancak yaz kazan kullananlar, ödeme noktasında herhangi bir problem yaşamamaktadır. Ödemelerin aktarımı noktasında ilgili bankayla ilgili bir problem yaşadım. Sorunun nereden kaynaklandığını anlamadığım için yazkazan yetkililerine mesaj attım. Dakikasında dönüş almam ve ilgilenilmesi oldukça fayda sağladı. 

Ödemeler her ayın 15'i geldiğinde yazarların belirttiği banka numarasına düzenli olarak yatırılmaktadır. Yazarların bunun için ödeme talebinde bulunması yeterlidir. Aylık ödemeler 200 TL'ye ulaştıktan sonra yapılmaktadır. 

Yaz Kazan Kullananlar Yorumları 

Siteye üye olmak isteyenlerin merak ettiği konuların başında kullanıcı yorumları gelmektedir. Öncelikle ben yazkazan.net yazarı olarak kendi fikrimi aktardım. Daha fazla vakti olup daha fazla kazanmak isteyenler için TOP100 yarışma avantajı sunmaktadır. Bu da yaz kazan kullananlar tarafından yapılan bir diğer olumlu yorumdur. Kullanıcılar genellikle olumlu yorum yapmaktadır. Sitenin zamanla yazarlık seviyesini yükseltme ve daha fazla kazanma imkanı sunması bir diğer olumlu yorumdur. 

Sitede başlangıçta daha az kazanıyordum. Ancak zamanla yazarlık seviyem yükseldi. Günlük olarak vaktim çok az olmasına rağmen 1 saat içinde ortalamanın üstünde para kazanabiliyorum. Siteye kullanmak isteyen herkese yaz kazan kullanıcısı olarak tavsiye ediyorum. 

Yazarlık Seviyesi Yükseltme Şansı 

Yazkazan.net sitesi tüm yazarlarına yazarlık seviyesini yükseltme imkanı sunmaktadır. Özellikle makale yazmak için çok vakti olanların hiç düşünmeden değerlendirmesi gereken bir fırsattır. Bu noktada üç tip yazarlık seviyesi vardır:
- yeni yazar
- Standart Yazar
-Uzman Yazar
- Elit Yazar

En yüksek seviye elit yazardır. Siteye ilk üye olanlar yeni yazar seviyesinde yazmaktadır. Bulunduğunuz seviyede belli bir süreyi doldurduktan ve belirtilen şartları yerine getirdikten sonra yazarlık yükseltme talebinde bulunulabilmektedir. Talepte bulunduktan sonra editörler şartları değerlendirip kısa sürede yazarlık seviyesini yükseltmektedir. Bu aşamadan sonra artık daha fazla yazma şansı ve daha fazla kazanma şansı yazarların elindedir. 

Yaz Kazan Kullananlar Memnun mu?

Platformda yazı yazarak para kazanan yazarların çoğu teşekkür mesajlarını ileterek site hakkında güzel yorumlar yapmaktadır. Ayrıca yaz kazan kullananlar memnuniyetlerini farklı yollardan dile getirmektedir. Ödemeler, yazarlarla iletişim ve daha fazla kazanma noktasında destek sağlayan siteden yazarları oldukça memnundur. 

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol