Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Yaz Kazan Ne Kadar Veriyor
Yazkazan Kayıt Ol

İnternet üzerinde bulunan birçok online makale yazarlığı hizmeti sunan sitelerden biri yazkazan.net sitesidir. Yaz kazan 2007 yılından beri var olan ve bünyesinde çok sayıda yazarı bulunduran bir sitedir. Online olarak yazı yazıp para kazanabilmenin güvenli adresidir. Makale yazarlığı yapmak isteyip yaz kazan ne kadar veriyor gibi soruların sıklıkla sorulduğu görülmektedir. Bir yaz kazan yazarı olarak makale yazarlığı yaptığım bu siteden ne kadar kazanıldığını anlatmak istiyorum.
 
Ben Bir YazKazan.Net Yazarıyım
 
Yaklaşık 6 aydan beri yazkazan.net sitesinde makale yazarlığı yapıyorum. Uzman yazarlık seviyesinde birçok makale yazıyorum ve kazancımı her ay alıyorum. Yazkazan.net ile asıl tanışmam iki yıl kadar önceydi ve farklı bir isim ile yazkaza.net sitesine üye olmuştum. Öğrenciliğimin yanı sıra evimden ayrılmadan güvenle kazanç sağlama yollarını ararken yazkaza.net ile karşılaştım. Benimde en çok merak ettiğim konu yaz kazan ne kadar veriyor konusuydu. Site üzerinde araştırmalara yapıp gerekli bilgilendirmeleri alarak siteye üye oldum ve sadece bir ay kadar çalışabildim. Özel hayatımdaki bazı nedenler ile yazı yazmaya vakit ayıramadım. Fakat ilk ay içeresinde yazkazan.net gerçekten kazançları üyelere ulaştırıyor muydu işte öğrenmek istediğim buydu. İlk ay sadece 200 lira olan para çekme alt sınırı kadar kazanç sağlamıştım ve günü geldiğinde ödeme talebi yaparak kazancımın bana gelip gelmeyeceğini merak ile beklemeye başladım. Tam ertesi gün paramın hesabıma yattığını görmüş ve artık siteden emin olmuştum ama ne yazık ki özel hayatım nedeni ile yazarlığa devam edemedim.
 
Yaklaşık olarak 6 ay önce yeni bir üyelik alarak yazkaza.net üzerinden yeniden makale yazarak kazanç sağlamaya başladım. Yazarlık seviyesinin yazıların kalitesine göre, onaylanma durumuna göre, iptal edilme düzenleme istenilme durumuna göre belirlenen kriterler ışığında uzaman yazarlık seviyesine gelerek her ay kazancımı alıyorum. Yaz kazan ne kadar veriyor sorusunun cevabı ise aslında her seviyeye göre belirlenmiş olan 100 kelime başına verilen miktar ile doğru orantılı olarak, yazarın kendi yazma hızı ve yazılan makale sayısına göre kazanç artmaktadır.
 
Yaz Kazan Yazar Seviyelerinde Ücret Ne Kadardır?
 
Yazkazan.net sitesinde üç adet yazarlık seviyesi bulunur. Standart yazar, uzman yazar ve elit yazar şeklinde ayrılan yazarlık seviyelerinin her birinde 100 kelimeye verilen belirlenmiş bir miktar bulunur. Standart yazar seviyesinde olan bir yazar 300 kelimelik bir yazısından 1,50 Türk Lirası kazanç sağlar. Uzman yazar seviyesinde olan bir yazar 300 kelimelik bir yazısından 3 Türk Lirası kazanç sağlar. Elit yazar seviyesinde olan bir yazar ise 300 kelimelik bir yazısında 4,50 Türk Lirası kazanç sağlar. Makaleler içerisinde bonuslu olan ve normalde kazanç sağlanacak olan para miktarından daha fazlasını sağlayan yazılarda bulunmaktadır.
 
Yaz Kazan Ekstra Kazanç Sağlıyor Mu?
 
Yazkazan.net yazarların seviyesine göre yazdıkları makalelerden elde ettikleri kazancın yanında bonuslu yazılar ile ek kazanç elde etmelerini sağlıyor. Aynı zamanda düzenlenen yarışmalar ile 50 ila 80 Türk Lirası arasında ek kazanç sağlamaya imkan veriyor. Bunun yanında ise her ay belirlenen sıralamalarda birçok yazara ek kazanç hediye edilmektedir. Hem yazılan makalelerden, hem yarışmalardan hem aylık sıralama tablosundan hem de bonuslu olan yazılardan ek kazanç sağlamak mümkündür.
 
Yaz Kazan Kullananlar Kazançlarından Memnun Mu?
 
Makaleler yazarın yazım performansına bağlı olarak çok iyi kazançlar elde edilebilmesini sağlıyor. Özellikle evde ek işe ihtiyaç duyan ve makale yazarlığı yapabilecek olan herkes kendi performansına bağlı olarak 2000 lira ve hatta daha üstü kadar kazanç sağlayabilmektedirler. Bir yazkazan.net yazarı olarak performansıma göre elde ettiğim kazançtan memnunum.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 2 )

Şirin D.

1 yıl kadar yazarlık tecrübem var merak ettiğim konu sitenize kayıt olduktan sonra herhangi bir ödeme talep ediyormusunuz

Mehmet

Anlatım dili akıcı net ve anlaşılır hiç makale yazmadım yada blog yazarlığı da yapmadım bu konular hakkında hiç bilgim Yok internet ek iş ararken bu tarz işler yapılabileceğini gördüm ve neden olmasın evinde otururken bildiğin konular üzerinde Kendi yorumu katarak neden yazmıyor die düşündüm biraz daha araştırma yapıp bu tarz siteler ve bu işi yapan tecrübeli insanlar la irtibata geçip en iyisini yapmak yapmaya çalışmak ve bu bence gurur verici Bir iş

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol