Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Yaz Kazan Onay Süreci
Yazkazan Kayıt Ol

Daha fazla gelir elde etmek için Yazkazan'a üye olanlar, sistemde yer alan siparişleri seçmektedir. Müşteri bulmak gibi uğraştırıcı ve zaman kayıpları ile uğraşmak istemeyenler, sistem içerisinde sürekli yeni eklenen siparişleri hazırlamaktadır. Sisteme başarılı bir şekilde üyelik gerçekleştiren ve aldığı siparişi istenildiği gibi yazdıktan sonra teslim eden yazarlar, yaz kazan onay süreci beklemektedir.

Yazdığım Makaleler Ne Zaman Onaylanır?

Makalelerin onaylanma süresi değişiklik göstermektedir. Sistem içerisinde birçok yazar olduğundan, yazılan makaleler incelenmekte ve 1-7 iş günü içerisinde onaylanmaktadır. Bazı durumlarda, onay süresi daha uzun olabilmektedir. Yazım kurallarına dikkat eden ve makalede istenen bilgileri verenler, makalenin onaylanma süreci ile ilgili bir problem yaşamamaktadır.

Yazdığım Makale Hala Neden Onaylanmadı?

Yoğunluktan dolayı kimi zaman makaleler 1-7 iş gününden daha fazla bir zamanda incelenebilmektedir. 1-7 iş günü geçmesine rağmen makalesi onaylanmayan yazarların endişelenmesini gerektiren bir durum olmayıp yoğunluktan dolayı yaz kazan onay süreci uzayabilmektedir. Genel olarak hızlı bir onay sürecine sahip olan Yazkazan, yazılan makaleleri gün içerisinde onaylamaktadır.

Bütün yazarlar yaz kazan onay süreci beklemekte olup her yazarın yazmış olduğu makale incelemeden geçmektedir. Özellikle Yazkazan ile yeni tanışmış olan yazarlar, onay sürecinde acele davranmakta ve hemen makalelerin onaylanmasını beklemektedir. Makalelerin istenildiği gibi yazılmaması veya çok yazım yanlışlarının bulunması durumunda, yazara bir süre verilmekte ve o süre içerisinde makaleyi istenildiği gibi düzeltmesi talep edilmektedir.

Yazkazan Onay Süreci Nasıl İşliyor?

Editörler tarafından incelenen makaleler, gerekli kriterleri taşıyorsa onaylanmaktadır. Gerekli kriterleri taşımayan makalelerin belirli bir süre içerisinde düzeltilmesi istenmektedir. Düzeltilmeyen veya istenildiği gibi düzeltilmeyen makaleler, iptal edilmektedir. Yazarların iptal edilen makalelerden bir ücret kazanması söz konusu değildir. 

Yazkazan, editörlerin incelemelerinden geçtikten sonra onaylanmış olan makalelere ödeme yapmaktadır. Onay süreci çok iyi işlemekte olup istenilen kriterlere uygun makale oluşturmuş olan yazarlar, onay bildirimini almaktadır. Yazım kurallarından anahtar kelime kullanımına kadar birçok detaya dikkat edilmektedir. Yazılan makalede ufak tefek yanlışlar varsa, editörler tarafından düzeltilmekte ve onaylanmaktadır. Uzman ve elit yazarlardan daha kaliteli içerikler beklenmektedir.

Onaylanmayan Makalelere Ne Oluyor?

Editörler tarafından gerekli lncelemelerden geçen ama onay almayan makaleler, hiçbir yerde yayımlanmamaktadır. Özellikle kopya içerik olan bir makalenin herhangi bir yerde yayımlanması söz konusu olmamaktadır. Onaylanmayan ve iptal edilen makaleler ile ilgili gerekli detay yazara sunulmaktadır. Gerekli kriterleri taşıyan ve özgün olan makalelerin onaylanmaması gibi bir durum söz konusu değildir.

Yazkazan editörleri tarafından incelenmiş ve istenilen düzeyde bulunmamış olan makalelerin ödemesi yapılmamaktadır. Sipariş başka bir yazar tarafından oluşturulmaktadır. Makalelerin onay sürecinde yazım hatalarına, anahtar kelime kullanımına ve içeriğin özgün olup olmadığına dikkat edilmektedir. Sistemde bulunan bütün yazarlar, sadece onaylanmış makalelerden kazanç sağlamaktadır.

Neden Makalelerim İptal Ediliyor?

Yazkazan editörleri makaleleri en ince detayına kadar incelemekte ve ufak tefek yanlışları kendileri düzeltmekte olup görmezden gelmektedir. Yazım hatalarının çok olması, kopya cümlelerin olması ve SEO kurallarına uygun yazılmamış olmaması, makalenin iptal nedenleri arasındadır. Her makalenin iptal edilme nedeni farklı olduğundan, iptal edilen makaleler hakkında yazara bilgi verilmektedir.

Sürekli yazım yanlışı yapan, kopya ve kalitesiz içerik oluşturan yazarlar tespit edilmekte ve yazarlıktan çıkarılmaktadır. Uzman ve elit yazarlardan normal yazarlara oranla daha kaliteli içerikler beklenilmekte ve makalelerin kalitesi istenilen düzeyde olmazsa, yazarlık seviyeleri düşürülmektedir. Yazkazan'ın hiçbir yazarı kayırması söz konusu olmayıp her yazarın makalesi gerekli incelemelerden geçmektedir. Makalesi iptal edilen yazarlar, yazmış oldukları içerikleri kontrol etmelidir.
 

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol