Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Yaz Kazan Örnek Makale
Yazkazan Kayıt Ol

İnternetten yazı yazarak para kazanmak istiyorsanız yaz kazan örnek makale göndererek, yeteneğinizi gösterebilirsiniz. Yazı yazmayı seviyorsanız, kelimelerle aranız iyiyse makale yazarı olarak başlayabilirsiniz. Örnek makale nasıl yazacağınızı, makale yazarı olarak nasıl başlayacağınızı bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yaz Kazan Örnek Makale

Makale yazarlığının popüler ve aranan bir meslek haline gelmesi online platformda hizmet veren forum, freelance ve makale siteleri için yazar ihtiyacına yol açıyor. Yazı yazmayı seviyorsanız, yazarak kazanmak istiyorsanız, yazarlık başvurusu yapıp  yaz kazan örnek makale yükleyebilirsiniz. Kendiniz hakkında bilgi vererek, editörlerin sizin hakkınızda bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Örnek makale, diğer adıyla deneme makalesi yazarın kendini gösterdiği ilk çalışmadır. İlk çalışmanızla hangi aşamada olduğunuz, yazarlık yapma kapasiteniz tespit ediliyor. Bu nedenle ilk çalışmanızı yazmadan önce bolca örnek makale incelemeniz yararınızadır. Ayrıca kayıt yaptırdığınızda size verilen eğitim setine iyi çalışmalısınız. Kendinizi hazır hissettiğinizde aşağıdaki kriterleri dikkate alarak, ilk makalenizi yazabilirsiniz.

1- Anahtar kelimeleri istenen sayıda kullanın.
2- Yazım ve imla hatalarına dikkat edin.
3-Kopya ve alıntı cümle kullanmayın.
4- Makaleniz bilgi açısından zengin olmalıdır.
5-Kelime sayısını tutturmak amacıyla gereksiz kelime kalabalığı yapmayın.
6- Makalenin belirtilen kelime sayısında olmasını  sağlayın.
7- Makalenizin her paragrafı en fazla 4 satır olmalıdır.
8- Ara başlıkları kullanmayı unutmayın. Ara başlıklar ve anahtar kelimeleri kalın işaretleyin.

Makale Yazarlarının Güvenilir Adresi Yazkazan.net

Makale yazarlığı görünürde kolay bir iş gibi görülebilir. Aslında belirli kriterleri ve şartları bulunan bir sistemdir. Bazı yazarlar bu sistemi tam olarak kavramadan yazmaya başladıkları için yazarlık hayalleri erken bitiyor. Siteye kayıt olduğunuzda yaz kazan örnek makale teslim etmeden önce çok iyi çalışmalı ve araştırma yapmalısınız.

Siteye kayıt yaptığınızda ilk günden sizden makale istenmiyor. Şayet bu alanda yeterli tecrübe ve bilgi birikiminiz yoksa öncelikli olarak size verilen eğitim setini çalışmalısınız. Makale nasıl yazılır, nelere dikkat edilmelidir, SEO uyumlu ne demektir bunları iyi incelemelisiniz. Örnek makaleleri incelemeli, uzman yazar temsilcinizden destek almalısınız.

Kendinizi hazır hissettiğinizde sitede yer alan işlerden size uygun olan bir tanesini seçip, yazmaya başlayabilirsiniz. İşin yan tarafındaki talimatları ve açıklamaları dikkatli okuyup, buna göre yazın. Açıklamaya göre yazarsanız, makaleniz onaydan geçecektir.

İlk makaleniz onaydan geçerse standart yazar olarak yazar ekibine katılıyorsunuz. Ne kadar çok yazarsanız, uzman ve elit gibi üst seviyelere çıkabiliyorsunuz. Standart yazar olarak aylık ödeme alıyorken, uzman&elit seviyesinde haftalık ödeme alabiliyorsunuz.

Yazkazan.net'in Sunduğu Avantajlar

1- Her yazara 7/24 danışman desteği veriliyor.

2- Standart yazar kendi kategorisindeki istediği işi, uzman ve elit yazarlar hem kendi kategorilerindeki hem de alt kategorilerdeki yazılardan istedikleri işi yazabiliyorlar. Bir makaleyi yazamayacak olurlarsa iade edip, başka bir işi alabiliyorlar.

3-Yazarların daha çok yazmalarını teşvik için bazı işlere bonuslar yükleniyor. Yarışmalar düzenleniyor.

4- Teslim tarihi yakın olan işler en kısa sürede onaylanıyor.

1- Siteye kayıt olduğunuzda bir eğitim seti hediye ediliyor.

2- Uzman yazar temsilciniz oluyor. 7/24 destek alıyorsunuz.

Sitede, sınırlı sürede ve cazip indirim kampanyasıyla yazar alımı başlamıştır. Hızlı davranıp, bu fırsatı kaçırmayarak kayıt yaptırabilir, yaz kazan örnek makale ile yazkazan.net ailesine katılabilirsiniz.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol