Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Yaz Kazan Ücretleri

Birçok insan geçimini sağlamak için ek iş aramakta ve makale yazarlığı ek iş arayanlar için iyi bir fırsat olmaktadır. Ek iş arayanların yanı sıra ev hanımları ve öğrenciler de makale yazarak para kazanabilmektedir. Araştırmaktan keyif alan, kendine güvenen ve yazım kurallarına hakim olan kişiler için Yazkazan ideal bir mecradır.

Yaz Kazan'dan En Fazla Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Geçim şartlarının her geçen gün zorlaşması, insanları ek bir iş bulmaya zorlamaktadır. Oturduğunuz yerden para kazanma imkanı sunan Yazkazan, yüksek gelir imkanı vaat etmektedir. Yazarın kazanacağı gelir yazma performansıyla ilgili olup yüksek ücretler elde etmek mümkündür. Yazar olmak isteyen kişilerden herhangi bir eğitim şartı aranmadığından, herkes yazarlık için başvurabilmektedir.

Yaz Kazan Ücretleri Yatırıyor mu?

Ne kadar fazla yazarsa o kadar fazla kazanan yazarlar, yaz kazan ücretleri konusunda herhangi bir endişe yaşamamaktadır. Günde birkaç saatini ayıran kişi, kendisine ek gelir oluşturmakta ve kazancını her ayın 15'inde banka hesabında görmektedir. Yazkazan ödemeleri tam zamanında yaptığından, yazarlar ödemelerde bir problem yaşamamaktadır.

Her geçen gün kendisini geliştiren ve yazma hızını artıran yazar, daha fazla kazanca ulaşmaktadır. Kalemine güvenen ve yazım kurallarına hakim olduğunu düşünen herkes, Yazkazan'da kolayca makale yazarlığı yapabilmektedir. Son derece kazançlı bir iş olduğundan, Yazkazan'da yazar sayısı her geçen gün artmaktadır. 

Yaz Kazan'da Daha Fazla Nasıl Kazanırım?

Yazkazan, yazarların kazançlarını daha yüksek miktarlara ulaştırmasını kolaylaştırmak için birçok imkan sunmaktadır. Aylık olarak en fazla yazı yazan yazarlar arasına girenler, ek yaz kazan ücretleri almaktadır. Zaman zaman bonuslar da eklenmekte ve içerikler daha yüksek fiyatlardan yazılmaktadır. Yapılan yarışmalara katılan yazarlar, hedeflere ulaştıklarında ek ücret ile ödüllendirilmektedir.

Dilediği zaman yazmaya başlayan ve kendi kazancını belirleyen yazarlar, kendisini son derece özgür hissetmektedir. Yazarların ufku genişlemekle birlikte kendi kendisinin de patronu olmaktadır. Ortalama bir bilgisayara ve yazma yeteneğine sahip olan herkes, yüksek yaz kazan ücretleri ile kendilerine ek gelir oluşturabilmektedir. Yazkazan yazarlarını belirli seviyelere göre nitelemekte ve seviye yükseldikçe kazanç artmaktadır.

Yazarlar Yazkazan Ücretlerinden Memnun mu?

Yazar memnuniyetine oldukça önem veren Yazkazan, yazarların daha fazla kazanç elde etmesi için sürekli olarak uygulama geliştirmektedir. Geliştirilen uygulamaları iyi değerlendiren yazarlar, yüksek gelirlerin sahipleri olmaktadır. Yazkazan'da bulunan yazarlar kazandıkları ücretten oldukça memnun olup çevrelerine de Yazkazan'ı önermektedir. Arkadaşlarının önerisiyle Yazkazan ile tanışmış ve yazar olmuş birçok kişi bulunmaktadır.

Yazkazan yazarların her zaman daha fazla kazanç sağlaması için çalışmakta ve yeni uygulamalar ile bunu desteklemektedir. Yarışmalara katılan, bonusları kaçırmayan ve fazla yazı yazarak TOP 100'e giren kişilerin yüksek gelir elde etmesi mümkündür. Yazarların her geçen gün yazım hızını daha fazla geliştirdiği düşünülürse, elde edilen ücret oldukça tatmin edicidir.

Yazar Seviyelerine Göre Yaz Kazan Ücretleri Nelerdir?

Yazkazan yazarları bilgisine ve tecrübesine göre seviyelendirmekte ve her seviye için makale ücreti belirlemektedir. Normal, uzman ve elit olmak üzere seviyelere ayrılan yazarlar, performanslara göre seviye atlayabilmekte ve düşebilmektedir. Normal yazar fiyatlandırması 100 kelime 60 kuruşken, uzman yazar fiyatlandırmasında 100 kelime 1 TL ve elit yazar fiyatlandırmasında 100 kelime 1,5 TL'dir.

Yazkazan'a yeni üye olan herkes, normal yazar seviyesinden başlamakta ve kısa süre içerisinde uzman yazar seviyesine ulaşabilmektedir. Uzman yazarlar editörlerin seçimlerine göre belirlenirken, elit yazarlar özel bir mülakattan geçmektedir. Gerekli kriterleri taşıyan herkes, seviye yükseltme başvurusunda bulunabilmektedir. Seviyenin yükselmesi için yazarların özgün ve kaliteli içerikler üretmesi gerekmektedir.

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol