Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Yazan Kazanıyor
Yazkazan Kayıt Ol

Hemen herkesin evde olduğu ve gelirini kaybettiği bu günlerde hepimizin sorunları birbirine benzerlik gösteriyor: Nasıl para kazanacağım? Evde ne yapabilirim? Ya da kendimi nasıl geliştirebilirim? Tüm bu soruların bir cevabı var. Evde hem sıkılmanızı engelleyecek, hem kendinizi geliştirmenizi sağlayarak beyninizi aktif tutacak, hem de (en önemlisi) para kazandıracak bir site var: www.yazkazan.net.

Yazkazan Nedir, Nasıl Çalışır?

Yazkazan Türkiye'nin en eski yazarak para kazandıran sitelerinden biridir. Burada yazan kazanıyor. Yüzlerce yazarı ve onlarca editörü vardır ve ödemelerini asla geciktirmez. Yazkazan'da size verilen değil sizin tercih ettiğiniz konularda yazılar yazarak kolayca ve zevkli bir şekilde para kazanabilirsiniz. Üstelik eğer düzenli bir şekilde yazarsanız aylık bir maaşınız bile olabilir. Bunun için tek yapmanız gereken üye olmak ve yüzlerce başlık arasından yetkin olduğunuz konuları seçerek yazmaya başlamak.

Profesyoneller de Yazabilir, Amatörler de!

Eğer daha önce hiç yazı yazmadıysanız ve bu işe ilgi duyuyorsanız da sitenin kapıları size sonuna kadar açıktır. Sitenin siz amatör yazarlar için önemli bir hizmeti var. Bu hizmet çeşitli yardım makalelerinin yer aldığı eğitim sayfası. Eğitim sayfasında neyi nasıl yazacağınız madde madde, basit ve ayrıntılı olarak belirtilmiştir.

Eğitimleri Takip Ederek Yazar Olun

Buradaki kılavuzlardan başlayarak ilk olarak 100 kelimelik yazılarla başlayabilirsiniz. Editörler yazılarınızın nasıl olduğu, nerede hata yaptığınız ve neler yapmanız gerektiği konusunda size kısa bilgi notları gönderecektir. Siz de bu notlardan faydalanarak yazılarınızı tekrar yazabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Ne Kadar Yazı Yazarsanız O Kadar Kazanırsınız

Dilerseniz günde 1 yazı, dilerseniz de 10 yazı yazabilirsiniz. Yani yazan kazanıyor diyebiliriz. Bu tamamen sizin isteğinize kalmıştır ve sitede hiçbir zorlama yoktur. Ancak yazdığınız kadar para kazanırsınız. Yani sürekli aktif bir halde yazı yazmanız sizin karınıza olacaktır. 

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol