Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Yazarak Kazan
Yazkazan Kayıt Ol

            İnternette aile hayatımıza giren birçok yeni iş fikri arasında yazı yazarak para kazanma fikri de dikkat çekiyor. Yazarak kazan tercihi olan makale yazarlığı makale adresleri ile internet üzerinden yapılan pratik bilinçlendi. Web adreslerine iyi olarak yazarlık kaydı yapılarak makale yazarı olduktan sonra bu web adresi için yazı yazacak ve Yazdığınız ve orantılı şekilde para kazanacaksınız.
 
            Makale yazarak nasıl para kazanacağınızı yakından baktığımızda makale ücretleri hakkında detaylı vermemiz gerekir. 100 kelime karşılığı 1 TL civarı ücretleri verildiği bu sitelerde daha az ya da daha fazla ücretlerde verilebilir. Teşvik amaçlı olarak ödül hediye gibi aktivitelerde yazarlarımızın verimini artıracak özel fırsatlar olarak dikkat çekiyor. Haftalık 7 aylık olarak bu işlerden elini limit üzerine çıkan kişilere ödeme yapılırken farklı ödeme türleri de mevcuttur. Düzenli ve dengeli bir yazım ile ayda 1000 TL civarı kadar sağlayabilir ki bu kadar yazdığın performansınızı göre artış ya da azalır gösterebilir. Özel bir araştırma yaparak en doğru ve en güvenilir adres ile iletişime geçebilirsiniz.
 
            Kimler makale yazabilir, diye düşündüğümüzde hemen herkesin yapacağı bir iş olan makale yazarlığı temel seviyede bilgi birikimi ve temel seviyede yazım imla kuralı bilgisi ile yapılabilecek pratik bir iştir. Makale yazdıkça hem hakaret ediyoruz hem de kazançlarınız artacak artırmak ve özel imkânlara sahip olmak istiyorsanız hemen yazarak kazanmaya başlamak için kayıt olunuz.
 
Kayıt olmak için tıklayınız.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol