Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Yazarak Kazan Şikayet
Yazkazan Kayıt Ol

İçerik yazarının cazip ve talep edilen bir iş kolu olmasıyla birlikte yazarak kazan şikayet yorumları da dikkat çekiyor. Özellikle geçmiş yıllardan deneyimi olanlar, sektörde kendini kanıtlamamış sitelerde yazarlık yapanlar, daha çok şikayetlerini dile getiriyorlar. Bu şikayetler, yazarlık hayali kuranlar üzerinde etkili olabiliyor. Bu nedenle şikayetleri dikkate almadan önce detaylı şekilde araştırma yapmanız en doğrusu olacaktır.

Yazarak Kazan Şikayet

İçerik yazarı olarak bu sektörde tek başına yol almak hem zahmetli hem de zaman istiyor. Bu nedenle birçok yazar adayı içerik yazarlığı sitelerinde başlamayı yeğliyorlar. Böylece zaman kaybetmeden hazır işlerden yazarak, kazanç sağlamayı hedefliyorlar.

İçerik yazarlığı sektöründe birbirinin benzeri, taklidi sayılacak birçok site bulunuyor. Doğal olarak yazar adayları hangi sitede başlayacakları konusunda kararsız kalabiliyorlar. Fikir almak adına yazarak kazan şikayet yorumlarını takip ediyorlar. Bir site hakkında olumsuz yorumları dikkate alıp, o siteden uzak duruyorlar.

Yazar adaylarının sıklıkla başvurdukları şikayetvar sitesinin sayfalarıdır. Bu sitede, bir siteye üye olup da yazdığı yazının onaylanmadığı, muhatap kimsenin bulunmadığı, ödemelerin yapılmadığı gibi şikayetler yer alıyor. Özellikle güvenilirliğini kanıtlamamış sitelerin yazarlarının yaptıkları şikayetler geneli oluşturuyor.

Kurumsal kimlikle hizmet veren, sektörde kendini kanıtlamış siteler için yapılan şikayetler daha çok yazılan yazıların onay süreci hakkında oluyor.

Yazkazan.net sitesi de zaman zaman şikayetvar sitesinde yer alabiliyor. En son olarak iki hafta önce bir yazar "makaleyi yazmasına rağmen 5 gündür onaylanmadığı" şikayetinde bulunuyor. Yazarın, sitedeki bilgilendirme yazılarını okumadığı açıkça belli oluyor. Onaylar işlerin önem sırasına göre yazılıyor.

Sitede her gün yüzlerce yazı yazıldığı için teslim önceliğine göre onaylar yapılıyor. Buna göre bir hafta içinde bütün onaylar gerçekleşiyor. Yazarımız demek ki önceliği olmayan bir iş yazmış. En geç 2 gün daha bekleseymiş onayı görecekmiş.

Yazarak Kazan Şikayette Bulunanlar Nelere Dikkat Etmeli?

İnternetin insan hayatında müthiş bir etkisi bulunuyor. Birçok iş internetten yapıldığı gibi atılacak adımlar konusunda da internetten fikir alınabiliyor. Yazar adayları da fikir almak için sosyal medyayı ve platformları kullanıyorlar. Sosyal medya ve platformlar insanları etkileyip, yönlendirdikleri için çok dikkatli olunmasında fayda bulunuyor.

Yazarlar, kayıt oldukları siteyi iyi inceleyip, artılarını & eksilerini değerlendirmelidirler. Sitenin mevcut yazarlarının görüşlerini okumalıdırlar. Ayrıca ilgili sitenin yazarak kazan şikayet karşısındaki verdiği yanıtlar ve tutumunu takip edebilirsiniz.

Yazkazan.net Uygulamaları

Yazkazan.net içerik yazarlığı sitelerinden biridir. Bazı yeni yazarlar sitenin işleyişini kavramadan yazarak kazan şikayet yapabiliyorlar. Öncelikli olarak siteye ister kayıt olun ister olmayın sitenin ana sayfasındaki "bilgi al", "nasıl çalışır" gibi bölümleri incelemelisiniz. Sitenin mevcut yazarlarının görüşlerini okumanızda fayda vardır.

Siteye kayıt olduğunuzda, kendinizi geliştirmeniz için e-kitap eğitim seti hediye ediliyor. Size bir uzman yazar danışmanı atanıyor. Sitede haftalık 3000 kelime yazma kotası bulunuyor. Bonuslu işleri öncelikle yazarsanız hem çok kazanırsınız hem de onay süresi hızlı oluyor. Arka sıradaki işleri yazarsanız en geç bir hafta bekleyebiliyorsunuz.

Yeni, standart yazarlar aylık, uzman ve elit yazarlar haftalık ödeme alıyorlar.

Türkiye'nin en zengin yazar kadrosunda yer almak, yazdıkça kazanmak istiyorsanız sitenin kısa süreliğine açtığı yazar alımına başvurabilirsiniz.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol