Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Yazarak Kazan Yorum
Yazkazan Kayıt Ol

Evde üretmek isteyenlerin ilk aklına gelen işlerden biri olan makale yazarlığı aslında herkesin kolaylıkla yapabileceği, yazarken ise kendini geliştirebileceği işlerden biridir. Öncelik ile bu işe başlamadan önce tabi ki bir çok araştırma yapmalı yazarak kazan yorum okunmalı ve siteler incelenmelidir. 
 
Bende YAZKAZAN.NET Yazarıyım!

Eğer bir çok yazarak kazan yorum okudunuz fakat hala hangi siteyi kullanacağınız hakkında karar veremediyseniz, gözünüz kapalı olarak güvenebileceğiniz yazkazan.net sitesini kullanabilirsiniz. Kısa bir araştırma yaparak yazarak kazan yorum araması yapabilir ve site hakkında ki olumlu geri dönüşleri görerek tercihinizi bu yönden yana kullanabilirsiniz. 

Yazkazan.net Ödeme Yapıyor mu ?

Tabi ki en çok merak edilen konuların başında bu soru gelmektedir. Yazkazan yazarlığı yaptığım süre boyunca ödeme hakkında hiç bir olumsuz yön ile karşılamadım. Ödeme alabilmek için belli şartlar mevcut bulunmaktadır. Bu şartları yerine getirdiğiniz takdir de kolaylık ile ödemenizi alabilirsiniz. Bu şartlar ise şu şekildedir;
- Öncelik ile para çekebilmek için mevcut bakiye en az 200 TL olmalıdır.
- Ödemeler her ayın 15 inde yapılmaktadır. Bu yüzden bu tarihe kadar onaylanmış bakiyenin 200 TL olması gerekmektedir. Onay bekleyen makale ücretleri bu rakama dahil değildir. 
-  Yazkazan.net sitesine üye olurken tam ve eksiksiz bilgiler girmeniz gerekmektedir. Ödeme yapılacak olan Iban bilgilerinin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olun.Aksi halde yaşanacak olan olumsuzluklardan yazkazan.net sorumlu değildir. 

Neden yazakazan.net?

Bilindiği üzere piyasa da farklı makale yaz kazan siteleri mevcuttur. Peki neden yazkazan.net sitesi diye merak ediyorsanız edinilen tecrübeler ile beraber yazkazan.net sitesinin ayrıcalıklarından kısaca bahsedelim;
- Öncelik ile başlangıç aşamasında kafanızda bir çok soru işareti olması veya anlamadığınız noktaların olması normaldir. Bu gibi durumlarda yazkazan.net destek ekibi sabırla yanınızda. Her türlü problem ve sorunda destek ekibi ile iletişime geçebilir ve bilgilendirme alabilirsiniz. 
- Yüksek kazanç oranları ile de yazkazan.net yanınızda. Ayrıca her yazarın seviyesine göre kazanç oranı da değişmekte. Böylece daha özenli makale yazan kullanıcılar yazarlık seviyesini yükselterek kazançlarını da arttırabilmektedir.
- Bunun yanı sıra yazkanan.net Top100 adı altında yarışmalar düzenlemekte. En çok makale ve kelime yazarak istatistiğe giren yazarlar sıralamasına göre ekstra olarak para kazanabiliyorlar.
- Ayrıca diğer sitelerin aksine yazkazan.net sitesinde herhangi bir kota mevcut değildir. Böylece iş yetiştirme stresi olmadan yazarlar kazanmak istedikleri kadar yazı yazabilirler. Fakat unutulmamalıdır ki yazarlar ne kadar çok makale yazar ise kazançları ve seviyeleri o kadar hızlı artacaktır.
- Kolay ve anlaşılır ara yüzü sayesinde tüm bilgilerinize kolaylıkla erişebilirsiniz. Onay bekleyen ve onaylanan makalelerinizi görüntüleyebilir onaylanmayan makalelerinizin onaylanmama sebebini öğrenerek yaptığınız hataları düzeltebilirsiniz.
- Yazkazan.net onaylanmayan makalelerinizi direk olarak iptal etmek yerine size düzenleme yapabilmek için bildirim gönderir ve süre tanır. Böylece emek verdiğiniz makaleniz direk olarak iptal olmaz ve tekrar kazanma şansı elde edersiniz. 
- Ayrıca yaz kazan sitesinde herkese göre farklı konularda makale konuları bulunmaktadır. Aralarından size en çok uyanı ve bilgi sahibi olduğunuz konuyu seçerek yazabilir. yazarken öğrenmeye devam edebilirsiniz.

Yazkazan.net Üye Olma

Tüm yaz kazan ayrıcalıklarından yararlanmak için tek yapmanız gereken yazkazan.net adresine üye olmak ve yaz kazan ailesine katılmak. Yaz kazan adresine üye olabilmek için aktif bir mail adresinizin olması ve kazandığınız miktarı çekebilmek için bir hesap numaranızın olması yeterlidir. Bunun dışında gereken tek şey yaratıcılığınız ve hayal gücünüzdür. Ayrıca yaz kazan sitesinde herkese göre farklı konularda makale 

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol