Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Yazarlık Başvuruları
Yazkazan Kayıt Ol

Makale yazarlığının popüler olduğu dijital dünyada yazarlık başvuruları büyük artış gösteriyor.  İnternetin sosyal ve iş hayatını etkisi altına almasıyla, makale yazarlığı aranan bir meslek haline geldi. Kaliteli içerik yazar arayışında olan ajanslarla bu işten nemalanmak isteyenler bu işten para kazanmak isteyenlerin kafasını karıştırıyorlar. Zaman ve emek kaybı yaşamadan hangi siteye yazarlık başvurusu yapabileceğinizi bu yazıda bulabilirsiniz.

Yazarlık Başvuruları

Basın-yayın sektöründe faaliyette bulunan gazete ve dergilerin web sayfaları da bulunuyor. Bu yayın organları her olay ve durum için yazar yetiştiremediklerinden, freelance yazarlara ihtiyaç duyuyorlar. Dönemsel olarak gönüllülük esasına veya haber/makale başına ücret ödeyerek yazarlık başvuruları kabul ediyorlar. Yalnız bu gibi yerlerde yazabilmeniz için üst düzey bilgi ve tecrübeye sahip olmanız gerekiyor.

Herhangi bir alanda deneyim ve uzmanlığınız yoksa, fakat yazmayı ve araştırmayı çok seviyorsanız makale sitelerine başvurabilirsiniz. Makale sitelerinde yazarlık yapmak için herhangi bir uzmanlık, diploma veya sertifika istenmiyor. Sizden istenen SEO uyumlu, kendinizin ürettiği, dilbilgisi kurallarına ve talimatlara uyan makaleler üretmenizdir.

Bir makale sitesine yazarlık başvurusu yapmadan önce o sitenin sektörde ne kadar güçlü ve tanınır olduğundan emin olmalısınız. Yazacağınız makale sayısı azsa, makaleleri nasıl yazacağınız konusunda destek görmüyorsanız, ödemelerde sıkıntı yaşayacaksanız böyle bir sitede zaman kaybetmeyin.

Sektörde kendini kanıtlamış, iş sıkıntısı çekmeyen siteler genel olarak kadrolarını oluşturmuşlardır. İş sayısının artması, yazar kadrosundan ayrılmaların olması sonucunda kısa süreliğine  yazar alımları yapıyorlar. Bu dönemde kısa süreliğine yazkazan.net yazar alımı yapıyor. Acele edip, güçlü yazarlar arasında yerinizi alabilirsiniz.

Yazı Yazmanın Güvenli Adresi Yazkazan.net

İnternette  yazarak para kazanmak isteyenlerin yazarlık başvuruları yaptıkları siteden beklentileri, konu ve ödeme sıkıntısı yaşanmamasıdır. Bu konuda birçok yazar mağdur oldukları için makale siteleri hakkında olumsuz yorum ve şikayetlerin artmasına yol açıyor. Bunlar arasında yazkazan.net sitesi kaliteli içerikler üretmesiyle, yazar kadrosuyla farkını hissettiriyor.

Yazkazan.net, yazarlarının gelişimi için yakından ilgileniyor. Siteye yeni katıldığınızda size bir eğitim seti veriliyor. Bu setle SEO uyumlu makale nasıl yazılır, makale yazmanın incelikleri, yapmanız gerekenler bulunuyor. Bunları uyguladığınızda ilk makaleden itibaren başarılı çalışmalara imza atabilirsiniz. Ayrıca size bir uzman yazar temsilci veriliyor. Temsilcinizin de desteğiyle kısa sürede büyük aşama kaydedebiliyorsunuz.

Yeni yazarlar standart yazar seviyesinde başlıyorlar. Ne kadar çok ve kaliteli içerik üretirseniz  uzman, elit yazar seviyelerine çıkabiliyorsunuz. Seviyeniz yükseldikçe makale başına kazancınız da artıyor. Standart yazar olarak her ayın 15'inde ödeme alıyorken, uzman ve elit seviyesinde haftalık ödeme alabiliyorsunuz.

Yazkazan.net'in Yazarlara Sunduğu Avantajlar

Yazkazan.net,  eğitim seti ve uzman yazar temsilci desteğinin yanı sıra yazarlara birçok avantaj ve imkan sunuyor.

1- Siteye sürekli yeni işler ekleniyor. Böylece zengin konular arasından istediğinizi seçebiliyorsunuz.

2- Bütün yazarlara 7/24 destek sağlanıyor.

3- Yazar yazamadığı bir makaleyi sorunsuz iade edip,başka bir makaleyi alabiliyor. Süresinde bitiremeyeceği bir makale için ek süreler veriliyor.

4- Acil olan işlere bonuslar açılıyor. Yazarlar, bu işlerden alarak ekstra kazanç sağlıyorlar.

5- Düzenli olarak yarışmalar düzenleniyor. Sıralamaya giren yazarlar, kazançlarının üstüne ekstra kazançlar sağlıyorlar.

Sitede kısa süreliğine cazip kampanyayla yazar alımı açılmıştır. Siz de yazarlık başvuruları yaparak, yazkazan.net ailesine katılabilirsiniz.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol