Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Yazı Yaz Para Kazan Şikayet
Yazkazan Kayıt Ol

İnternette yazarak para kazanma modelinin aşırı rağbet görmesi beraberinde yazı yaz para kazan şikayet durumlarını da getiriyor. Web sitelerinin güncel ve kaliteli içeriklere ihtiyaçlarının bulunması, dijital dünyaya sonsuz bilgi akışının olması, ilgili/ilgisiz her kesimin bu sektöre kanalize olmasına yol açıyor. Doğru bir ortamda nasıl yazı yazarak para kazanabileceğinizi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yazı Yaz Para Kazan Şikayet

İnternet sayesinde, aradığınız her türlü bilgiyi bulmanız, anında ulaşmanız mümkündür. Bu bilgiler metin, makale, içerik yazarı olarak adlandırılan kişiler tarafından yazılıyor. Sektörün çok geniş bir iş alanı bulunduğu için sürekli olarak yeni katılımlar oluyor. Bu sektörde kurumsal kimlikle faaliyette bulunan sitelerin yanı sıra, rant sağlamak isteyen veya güçlü bir alt yapıya sahip olmayan siteler de bulunuyor.

Makale yazarlığı sektörü tam olarak oturmadığı ve bu alanda bir düzenleme bulunmadığı için birçok yazar mağdur oluyor. Bu yazarların başvuracakları resmi bir kurum olmadığından internet platformlarında yazı yaz para kazan şikayet yapmak zorunda kalıyorlar.

Yazarların şikayetlerinde haklılık payı olduğu kadar, yanlış bilgilendirme sonucu yapılan şikayet ve yorumlar da bulunabiliyor. Örneğin, sitenin işleyişini ve yapısını tam öğrenmeden yazmaya başlayanlar bir süre sonra siteden ayrılıp, internet platformlarında şikayetlerini dile getirebiliyorlar.

Yazı Yaz Para Kazan Şikayet Nedenleri

Dijital dünyanın sürekli güncel bilgiye ihtiyaç duyması, yeni bilgilerin akışına yol açıyor. Bu bilgilerin ücretlendirmesi de kelime başına yapılıyor. Bu sektör ek gelir kapısı olarak görüldüğünden genellikle ücretlendirmeler düşük oluyor. Ancak çok yazarsanız kazancınız yükseliyor. Yazarların geneli bunu bilerek sitelere üye oluyorlar. Bununla birlikte emeklerinin karşılığını alamayanlar yazı yaz para kazan şikayet talebinde bulunuyorlar. Genel olarak yazarların ortak şikayetlerini şöyle sıralayabiliriz;

1- Siteye kayıtlarda ücret alınması

2- Yazılacak işlerin azlığı

3- Yazılan işlerin onay sürecinin uzun olması

4- Yazılan işlerin yeterli açıklama yapılmadan iptal edilmesi

5- Kazançların zamanında ödenmemesi

6- Sitede muhatap bulunamaması

Yukarıda sayılan şikayetler, kurumsal faaliyette bulunmayan, rant amaçlı kurulan sitelere kayıt olan yazarlardan gelmektedir. Bunun dışında; kurumsal ve profesyonel bir siteye üye olup da, siteyi şikayet eden yazarlar da bulunuyor. Öncelikli olarak şikayetlik bir durum yaşamadan önce sitenin işleyişini iyi kavrayıp, gerekli site bilgilendirmesini öğrenmenizde yarar vardır.

Kurumsal Faaliyet Sunan Yazkazan.net

Yazkazan.net, 14 yıllık makale yazarlığı sektöründe en az yazı yaz para kazan şikayet alan sitelerden biridir. Şikayet ve yorumların geneli geçmiş yıllara aittir. Site, sürekli yenilenerek ve çağa uyum sağlayarak kendini kanıtlamıştır. Sitenin yazarlara sunduğu avantajlar şunlardır;

1- Sitede her yazar hitap edecek zengin çeşitlilikte işler bulunuyor.

2- İşler aynı günde onaylandığı gibi, önem sırasına göre en geç bir haftada onaylanıyor.

3- Yazılacak işler hakkında detaylı bilgilendirmeler yapılıyor.

4- Düzenli, sürekli ve çok yazdığınızda her iki ayda bir seviye atlama imkanınız bulunuyor.

5- Yeni ve standart yazarlar her ayın 15'inde, uzman ve elit yazarlar isterlerse haftalık ödeme alabiliyorlar.

6- Her yeni yazarın bir uzman yazar danışmanı bulunuyor. Ayrıca "destek" bölümünden her türlü yardım sağlanıyor.

Sorunsuz ve huzurlu bir şekilde yazı yazarak para kazanmak istiyorsanız, sitenin kısa süreliğine açtığı yazar alımına başvurabilirsiniz.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol