Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Yazı Yazarak Para Kazandıran Siteler
Yazkazan Kayıt Ol

Yazı yazarak para kazandıran siteler son dönemlerde ek kazançlar elde etmek isteyen kişilerin en fazla araştırdığı konulardan birisidir. İnternet üzerinde yazı yazarak para kazandıran siteler hakkında oldukça fazla içeriğe ulaşabilirsiniz. Bu içerikler sizi belirli ve güvenilir sitelere yönlendirmektedir. Fakat her site sanılan kadar güvenilir olmayabilir. Bu sebeple mutlaka yazı yazarak ek kazanç imkanı sunan siteler hakkında üyelerin yorumlarına dikkat etmek gerekir.
 
Farklı içeriklere göre para kazanma imkanı sunan makale sitelerinde yazdığınız her içeriğe göre farklı kazançlar elde edersiniz. Ne kadar çok içerik üretirseniz de o kadar fazla kazanç elde etmiş olursunuz. Yazı yazarak para kazanabileceğiniz en güvenilir sitelerden birisi de yazkazan.net sitesidir. Bu site üzerinde farklı içerikler standart ve uzman yazarlara göre farklı kazançlarla üyelere sunulmaktadır.

Bende Yazkazan.net Yazarıyım

Yazı yazarak para kazandıran siteler hakkında bir araştırma yaparken yazkazan.net sitesi ile karşılaştım. Kendime ek bir gelir hedefi koyduğum için bu siteye üye olarak çeşitli makaleler ile gelir elde etmeye başladım. Uzun süredir yazkazan.net sitesine üyeyim. İlk olarak standart üye olarak başladım. Daha sonra ise yazdığım her makale sonrasında hem kazancımı hem de sitedeki yerimi artırdım. Şuan uzman yazar olarak sitede görevimi devam ettirmekteyim. Bu zamana kadar aylık kazancım yazdığım makale sayısına göre değişmektedir. Sitenin üyelerine sunduğu imkanlar ve güvenilir yapısı senelerdir bu sitede üye olarak kalmamı sağladı.

Yazkazan.net Sitesi Güvenilir Mi?

Yazkazan.net sitesine üye olan ve uzun zamandır bu site üzerinde makale yazan biri olarak sitenin güvenilirliğine en iyi şahitlerden birisiyim. Özellikle sitede yazdığım her makale için almam gereken ücret anında hesabıma geçmektedir. Hesabımda gerekli olan tutarın birikmesi sonucunda her ayın 15’inden önce kesinleşmiş tutar için çekim talebi gönderiyorum. Gönderdiğim talep üzerine her ayın 15’inde vermiş olduğum banka hesabına kazandığım tutar yatıyor. Sadece bununla değil site yönetiminin üyelere gösterdiği saygı, emek hassasiyeti ve ilgili yapısı da siteye karşı olan güvenimi her an tazelemektedir.

Sitede Üyelikler Nasıl Yükseltilir?

Sitede aktif olan yazarlar, makale yazma işlemlerine ve aktiflik durumlarına göre üyeliklerini yükseltebilir. Üyelik yükseltme işleminde sitenin üyelerine sunduğu şartları taşımak önemlidir. Siteye ilk üye olduğunuzda Standart Yazar olarak başlarsınız. Daha sonra ne kadar fazla makale yazar ve içerikleri doğru şekilde teslim ederseniz yazma kapasitesine göre Uzman Yazar statüsüne ulaşabilirsiniz. Bu sayede her makaleden kazandığınız tutar da artmaktadır.

Yazkazan.net Sitesi Üye Yorumları

Yazkazan.net sitesine üye olmak isteyen kişiler site hakkında bilgi almak için üye yorumlarından faydalanabilir. Genellikle siteye üye olan kişiler uzun zamandır bu sitede makale yazan kişilerdir. Bu durumdan da anlaşılıyor ki sitenin güvenilirliği ve üyelerine sundukları imkanlar oldukça fazla. Yazkazan.net sitesi üye yorumlarına bakıldığında ödemelerle ilgili bir sıkıntı yaşanmadığını görebilirsiniz. Her ayın 15’inde mutlaka üyenin kazandığı tutar banka hesabına aktarılmaktadır. Ayrıca site ile ilgili her türlü soru ve öneri hakkında sitenin destek kısmından da yararlanabilirsiniz.

Yazkazan.net Sitesi Ödemeleri Nasıl Yapılıyor?

Yazkazan.net sitesinde ödemeler her ayın 15’inde yapılmaktadır. Üyenin kesinleşmiş kazancı 200 TL olduğu sürece çekim talebi gönderebilirsiniz. Çekim talebi göndermek için mutlaka ayın 15’ine kadar bu talebi iletmeniz gerekir. Çekim talebi anında site yönetimi tarafından alınarak, onaylanır. Ayın 15'inde de banka hesabınıza yatırılır. Ödemeler sadece üyenin kendi adına ait banka hesabına havale/EFT olarak yatırılır. Eğer çekim talebi ayın 15'inde ya da daha sonra yapılırsa ödemeler diğer ayın 15'ine kalır.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol