Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Yazı Yazarak Para Kazanma Siteleri
Yazkazan Kayıt Ol

İnternetten para kazanmak isteyenler için yazı yazarak para kazanma siteleri ideal seçeneklerden biridir. Makale yazarlığı olarak adlandırılan bu sitelerde yazar olarak görev alabilirsiniz. Ayrıca yazarlık alanında kariyer planlayanlar için iyi bir başlangıç adımı olarak öne çıkıyorlar. Bu yazımızda makale yazarlığı siteleri hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Yazı Yazarak Para Kazanma Siteleri

Yeni dünya düzeninde e-ticaretin etkin ve yoğun şekilde kullanılması, tüketicilerin neredeyse bütün işlerini internetten yapmaları web sitelerini yeni bir yaklaşıma yöneltiyor. Web siteleri rekabet ortamında bir adım önde olmak, hedef kitlesine en iyi şekilde ulaşmak için içeriklere ihtiyaç duyuyorlar. Bu içerikler; siteyi, işleyişi, ürünü tanıtan her türlü yazı ve görselden oluşuyorlar.

İçerikleri içerik yazarı, diğer adıyla makale yazarı olarak adlandırılan kişiler yazıyorlar. Bu kişiler de genellikle yazı yazarak para kazanma siteleri bünyesinde görev yapıyorlar. Bu siteler de;

- E-dergi, e-gazete,

- Freelance platformları,

- Makale yazarlığı siteleri olarak kategorilere ayrılıyorlar.

E-dergi&e-gazete siteleri; İnternetin mobil cihazlar aracılığıyla her yerde erişilir olması, dergicilik ve gazetecilik oluşumuna da yansıyor. Çevrimiçi olarak; sağlık, moda, genel kültür, spor, inşaat vb. gibi alanlarda yayın yapan e-dergiler bulunuyor. Bu dergilere ücret karşılığı makale yazarak para kazanabiliyorsunuz.

Freelance platformları; Bilgi, deneyim ve çevrelerine güvenen yazarlar, bir site bünyesinde çalışmak yerine kendi işlerini oluşturuyorlar. Kısaca,müşterilerini kendileri buluyorlar. Freelance platformları, yazarlar ile müşterileri buluşturan sitelerdir. Buraya kayıt olarak, iş ilanı oluşturup, müşteri bekliyorsunuz.

Makale yazarlığı siteleri; Bu sitelere kayıt olan yazarlar iş ilanı oluşturmak zorunda kalmıyorlar. Site, yazarlar yerine müşterilerle anlaşıyor. Alınan işler yazarlara sunuluyor. Yazarlar da ilgi, yetenek ve bilgileri doğrultusunda bu işlerden istediklerini yazıyorlar. Onaylanan her işleri,kazanç olarak hesaplarına alacak yazılıyor.

Yazı Yazarak Para Kazanma Sitelerinin Avantajları

Yazarlığa yeni adım atacaklar, kariyer planı yapanlar için yazı yazarak para kazanma siteleri ideal seçim olarak kabul edilebilir. Bu sitelerin sundukları avantajları şöyle sıralayabiliriz;

1-İşe göre değil, zamanınıza göre işinizi ayarlıyorsunuz. Yani, günün istediğiniz saatinde yazmakta serbestsiniz.

2- İş ilan oluşturmak, müşteri beklemek zorunda değilsiniz.

3- Ne kadar çok yazarsanız kazancınız artıyor.

4- Sadece bir alanda, konuda değil birçok alanda yazabilirsiniz. Birçok alanda yazmanın sonucunda genel kültürünüz gelişiyor.

Yazı Yazma Sitesi Yazkazan.net Sitesi

İçerik yazarlığının popüler olması sonucunda bu sektöre adım atacaklar yazı yazarak para kazanma siteleri arasında kararsız kalabiliyorlar. Çünkü sektörde birçok site faaliyet gösteriyor. Yazarlar hangi sitede aradıkları ortamı bulabilecekleri konusunda tereddütleri bulunuyor.

Yazkazan.net, içerik yazarlığı siteleri arasında 14 yıllık deneyim ve kurumsal kimliğe sahiptir. Sürekli özgün ve kaliteli içerikler üretmesi açısından tercih edilen sitedir. Diğer sitelerin sunduğu avantajlara ek olarak;

1- Siteye kayıt olduğunuzda yazarlık e-kitap eğitim seti hediye ediliyor. Uzman yazar danışmanınız oluyor.

2- Sürekli yenilenen, eklenen işlerle konu sıkıntısı çekmiyorsunuz.

3- Düzenli ve kaliteli içerikler ürettiğinizde her iki ayda bir seviye yükselme şansınız bulunuyor.

4- Yeni ve standart yazarlar her ayın 15'inde, uzman ve elit yazarlar isterlerse haftalık olarak kazançlarını çekebiliyorlar.

Aradığınız huzurlu ortamda yer almak, yazarlık kariyerinizde ilerlemek istiyorsanız kısa süreliğine açılan yazarlık alımına başvurabilirsiniz.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol