Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Yazkazan.net Şikayet – 24 Saatte Çözüm Üretiyoruz!
Yazkazan Kayıt Ol

Yazkazan sistemi ile çalışmaya başlamadan önce her duyarlı internet kullanıcısı hakkında şikayetleri incelemek ve araştırma gereksiniminde bulunmaktadır. Yazkazan.net sitemize ait internette yer alan tüm şikayetler için Nisan 2018 tarihinden itibaren özel olarak oluşturulan bir ekip ile bu şikayetleri memnuniyete dönüştürerek sorunları çözmek için çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız. Bu tarihten önce yer alan şikayetler içinde gerekli tüm çalışmaları yürüttüğümüzü bilmenizi isteriz. Sikayetvar.com üzerinde görebileceğiniz gibi bazı şikayetler memnuniyetle sonuçlanmış olup diğer şikayet eden yazarlar içinde iletişime geçerek sorunlarına çözüm üretmeye devam ediyoruz.

Yazkazan.net Hakkında Şikayetlerinizi 24 Saatte Çözüyoruz!

Yazkazan.net üzerinde çalışan tüm yazarların şikayetlerini maksimum 24 saat içerisinde çözme garantisi vermekteyiz. Şikayetlerinizi daha kısa süre içerisinde çözebilmemiz için bizlere şikayetinizi dile getirdiğiniz bir mail atmanız yeterli olacaktır. Sikayetvar.com gibi şikayet siteleri üzerinden gerçekleştireceğiniz şikayetlerin çözüm süreçleri daha uzun süreceği için ekibimiz ile şikayetlerinizi 24 saat içerisinde memnuniyet ile sonuçlandıracağımızı garanti ediyoruz.

Neden Şikayetvar.com Değil, Şikayetimi Size İletmeliyim?

Sikayetvar.com üzerinden şikayetinizi dile getirmekte özgürsünüz fakat o site üzerinden şikayetlerin bize bildirilmesi, iletişim problemleri ve prosedürlerden kaynaklı süre kaybı yaşanacağı için sizlere daha hızlı bir çözüm sunabilmek adına böyle bir ekip kurarak sorunlarınızı daha hızlı şekilde çözmek istedik.

Şikayetimi Nasıl Dile Getireceğim?

Şikayetinizi detaylı ve net bir anlatım ile [email protected] adresine mail attıktan sonra Yazar Temsilcilerimiz sizlere 24 saat içerisinde çözüm sunarak sorunlarınızı giderecektir.

Önemli Bilgilendirme: 24 saat içerisinde çözüm garantisi sadece Hafta içi günleri için geçerli olup hafta sonu iletilen şikayetler ilk iş günü içerisinde cevaplanacaktır.

 

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 4 )

Yazkazan.net

Merhaba Muhammad bey, yazkazan.net platformunda her iş yazım sırasına göre editörlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. İçeriği sizden istenen kurallar çerçevesinde SEO uyumlu olarak yazdıysanız kontroller tamamlandıktan sonra kazancınızı nakit olarak çekebilirsiniz.

Askcennetim

Bence Mantıklı Olmuş Hayırlı Olsun. Umarım Şikayet Almadan Gelişmeye devam edersiniz.

Yazkazan.net

Teşekkür ederiz. yazkazan.net sitesinde hakkı ile yazarlık yapan herkesin memnuniyeti bizim için çok önemli. Bundan dolayı sürekli olarak işimizi geliştirmeyi ve en iyi şekilde yazarlarımıza destek sağlamayı amaç edindik.

Münire

Ben ev hanımıyım.şansımı denemek istiyorum ama her konuda yazmak zorunda mıyım benim ismim sadece benim yazılarımda mı kullanılır güvenli bir yermi bu işten siz ne kazanıyorsunuz ki sizler nereler için bizim yazdıklarımız makaleleri kullanacaksınız lütfen bilgi verebiliisiniz

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol