Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Anahtar Kelime Nedir?
Yazkazan Kayıt Ol

Anahtar kelime bir içerikte önem derecesi olan kelimelerdir. Arama motorları bu kelimeleri baz alarak içeriği arama sonuçlarında sıralar. Anahtar kelimeleri arama motorunun anlaması için kalın (bold) olarak işaretlenmesi gerekmektedir.

Makale yazarken anahtar kelimelerin ek almadan kullanılması gerekmektedir. Anahtar kelimelerin makale içerisinde kaç defa kullanılması gerektiğini ise iş açıklamalarında görebilirsiniz. Anahtar kelimeler 1 kelimeden veya kelime öbeğinden oluşabilir.

Örneğin anahtar kelime “ümraniye web tasarım” ise bu anahtar kelime makale içerisinde kalın olarak işaretlenmelidir. Bu sayede içeriğin bu anahtar kelimeler hakkında bilgi verdiğini sunmuş oluruz.

Anahtar Kelime Nasıl Kalın Yapılır?

Anahtar kelime seçildikten sonra yazar panelinde yer alan Başlık alanının altındaki seçeneklerden B’ butonuna tıklayarak kalın yapılır.

Anahtar Kelime Kaç Defa Kullanılmalıdır?

Anahtar kelimelerin makale içerisinde kaç defa kullanılacağı  içeriğin konusuna ve kelime uzunluğuna göre değişmektedir. İş yazma sayfasında sağ alanda anahtar kelimeler ve kaç defa kullanılacağı konusunda bilgiler verilmektedir.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 13 )

Erman C.

yapamıoyorum şunu lütfen yardım edin

Yazkazan.net

Erman bey, sorun yaşadığınız konuyu destek ekibimize bildirebilirsiniz. Kısa süre içerisinde cevaplanacaktır.

Dilek K.

Merhaba, Aktif isler linkinden seceneklere göre konu secip makale yazmak istediğimizde anahtar kelime sizin tarafınızdan mi belirlenecek.Ayrica ilk basvuru yapan bir kisi olarak sizlerden genel bilgi alabilirmiyim. Teşekkürler.

Yazkazan.net

Eğitimler kısmında tüm detaylar mevcuttur ancak ben yinede size kısa bir bilgi aktarayım. İşi aldığınızda sayfanın sol tarafında kullanmanız gereken anahtar kelimeler yer almaktadır. Anahtar kelimeleri bire bir aynı ve kalın olarak yazmanız gerekmektedir. İyi çalışmalar dileriz.

Caner

Anahtar kelime anlayamasin lutfen yardim edin makale yazamadim

Şadiye U.

merhaba, makale yazmaya başladığımda anahtar kelimeyi istenen sayıdan daha fazla kullanmam gerekiyorsa bu bir sorun olur mu?

Yazkazan.net

Merhabalar, eğitim videolarımız yakında sunacağız. Takipte kalın

Murat K.

ilk defa eğitim ile ilgili bir makale yazdım. konu eğitim müfredat ilişkisiydi. eğitim çok genel bir kavram ve bir kere yazılarak eğitime ilişkin bir konunun açıklanamayacağını düşünüyorum. ben de yapamadım zaten. bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim. eğitim müfredat ilişkisi kurulurken eğitim ifadesi nasıl sadece bir kere kullanılabilir ki?

Yazkazan.net

Merhaba Murat bey, "eğitim" anahtar kelimesini sadece 1 kere kalın yapmanız gerekmektedir. "eğitim" kelimesini 1'den çok kullanabilirsiniz ancak sadece 1 kere kalın olarak işaretlenmelidir.

Azime Y.

makalelerim onaylanma suresi kac gun acaba 3 gun oldu hala onaylanma iptal olarak gorukmuyor

Yazkazan.net

Merhaba, onay süresi yoğun olunan zamanlarda 3-4 iş gününü bulabilmektedir. Normal şartlarda 24 saat içerisinde onaylanmaktadır.

Sümeyra Y.

Anahtar kelimeleri birden fazla kullandım. bu yüzden kaydetmiyor olabilir mi? sürekli olarak ek süre eklemek durumunda kalıyorum.

Yazkazan.net

Anahtar kelimeleri istenen sayıda BOLD (Kalın) olarak kullanmanız gerekmektedir. Yan yana 2 anahtar kelime kullanmayınız.

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol