Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Makale Yazarlığı Yapmak İstiyorum
Yazkazan Kayıt Ol

İnternetten yazarak para kazanmanın popüler olması makale yazarlığı yapmak istiyorum diyenleri bu sektöre yönlendiriyor. Arama motorlarının SEO uyumlu içerikleri zorunlu kılması, web sitelerinin güncel ve kaliteli içerikleri ihtiyaçlarının bulunması bu iş kolunu önemli kılıyor. Yazmayı ve araştırmayı seven herkesin yapabilmesi cazip hale getiriyor.

Makale Yazarlığı Yapmak İstiyorum

Makale yazarlığı, gazete köşe yazılarından, normal makalelerden farklıdır. Ayrıca bir pazarlama, reklam yazısı da değildir. Bir siteyi, ürünü, hizmeti tanıtmak, hedef kitleyi çekmek için özel olarak hazırlanan içeriklerdir. Hedef kitlenin arama motorlarında aradığı anahtar kelimeleri içermektedir.

Makale yazarlığı yapmak isteyenler kendi blog sitelerini kurabilirler, freelance platformlarında iş ilanı oluşturabilirler. Bir makale sitesine katılarak, hazır işlerden yazabilirler. Makale sitesi dışındaki yöntemler akademik kariyer ve piyasa deneyimi istiyor. Sektörde kendinizi ispatlamamışsanız, kazanç sağlamanız kolay olmuyor.

Makale sitelerinde yeterli deneyiminiz olmasa bile yazma avantajınız bulunuyor. Sadece bir konuda branşlaşmak yerine farklı alanlarda kendinizi geliştirebiliyorsunuz. Eğitim, spor, genel kültür, sağlık, otomotiv gibi alanlarda yazabiliyorsunuz.

Makale yazarlığının popüler olması, herhangi bir zaman ve mekan şartının bulunmaması ek gelir sağlamak isteyenlerin öncelikli tercihi oluyor. Ek gelir sağlamak isteyenler makale yazarlığı yapmak istiyorum düşüncesiyle makale sitelerine başvuruyorlar. Birçok yazar adayı da yanlış ve yetersiz sitelere başvurduklarından ya yazarlık hayalleri son buluyor ya da zaman kaybı yaşıyorlar. Zaman veya emek kaybı yaşamak istemiyorsanız sektörde kendini kanıtlamış bir sitede başlamanız önemlidir.

Makale Yazarlarının Güvenli Adresi Yazkazan.net

Makale yazarı olarak bu sektöre adım atanların birçoğu yeterli deneyime sahip bulunmuyorlar. Yanlış yönlendirmeler, bilgi kirliliği sonucunda kurumsal kimliğe sahip olmayan sitelerde zaman kaybediyorlar. Yazkazan.net, makale siteleri arasında 14 yılın bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurumsal kimlikle hizmet veriyor.

Deneyimsiz yazarların gelişimlerine olumlu katkıda bulunması, deneyimli yazarlara zengin iş içerikleri sunmasıyla farkını ortaya koyuyor. Sitede özgün ve kaliteli içeriklerin üretilebilmesi için sürekli olarak yazarlara destek veriliyor. En basit anlamda bir makalenin nasıl yazılacağından, işleyiş sürecine kadar her adımda danışmanlık hizmeti veriliyor.

Ek gelir sağlamak, cep harçlığı çıkarmak için makale yazarlığı yapmak istiyorum diyenler, siteye yeni yazar olarak adım atıyorlar. İsterseniz zengin iş seçeneklerinden birini seçip yazmaya başlayabilirsiniz. İsterseniz kendinizi geliştirmek için sitede bulunan materyallerden yararlanabilirsiniz. Kısa sürede kendinizi geliştirerek, standart, uzman, elit seviyelerine yükselebiliyorsunuz.

Yazkazan.net'in Yazarlara Sunduğu Avantajlar

Yazkazan.net, deneyimsiz/deneyimli yazarların yazma hayallerini gerçekleştirdikleri bir platformdur. Kısaca yazdıkça kazandığınız bir sitedir. Zengin iş konuları bulunduğundan her alanda kendinizi geliştirme imkanına sahipsiniz.

Sitede kendinizi geliştirmeniz için her türlü bilgi kaynak bulunuyor. Yeni yazarlara uzman yazar danışmanlığı sunuluyor. Seviyenize uygun istediğiniz makaleyi yazma, iade etme, ek süre isteme imkanınız bulunuyor. Yazılarınız en kısa sürede onaylanıyor.

Yeni, standart yazarların hak edişleri her ayın 15'inde hesaplarına yapılıyor. Uzman, elit yazar seviyesine yükseldiğinizde cuma günleri ödeme alabiliyorsunuz.

Yazkazan.net, makale yazarlığı yapmak istiyorum diyenlerin öncelikli olarak tercih ettiği bir platformdur. Sitede, kısa süreliğine, kısıtlı sayıda yazar alımı başlamıştır. Büyük indirim kampanyasıyla açılan bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol