Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Online İçerik Yazarlığı Kitap
Yazkazan Kayıt Ol

Makale yazarı olmak isteyenler için online içerik yazarlığı kitap eğitim seti büyük önem kazanıyor. Çünkü makale yazarlığı her ne kadar kolay gibi görünse de belirli şartları bulunuyor. Makale yazarı olarak nasıl kendinizi geliştirebilirsiniz, eğitim setini nasıl edinebilirsiniz bu yazımızda bulabilirsiniz.

Online İçerik Yazarlığı Kitap Eğitim Seti

İnternette yazı yazarak para kazanmanın popüler ve kazançlı olması birçok kişinin bu sektöre yönelmesini sağlıyor. Bu kişiler arasında yazı yazma konusunda akademik düzeyde olan, yeterli tecrübe ve donanıma sahip olanlarla, hiç bilgisi olmayanlar yer alıyor.

Akademisyenler, sektörde kendini  kanıtlamış olanlar içerik üretme, satma konusunda sıkıntı yaşamıyorlar. Asıl sıkıntı bu sektöre yeni adım atanlarda bulunuyor. Çünkü içerik üretmek, internetteki yazıları kopyala-yapıştır veya bir iki cümlesini değiştirmekle olmuyor. Belirli şartları, özellikleri bulunuyor. Bu nedenle sektöre yeni adım atıyorsanız yazarlarının gelişiminde katkıda bulunan, onlara online içerik yazarlığı kitap eğitim seti hediye eden yazkazan.net gibi bir ajansta başlamalısınız.

Eğitim setinde bir içerik yazarının bilmesi, uygulaması gereken bütün hususlar, talimatlar, örnekler, bilgilendirmeler bulunuyor. SEO uyumlu, istenen anahtar ve kelime sayısında, kullanıcının ilgisini çeken, özgün içerikler yazmanız için yararlanabileceğiniz bilgiler yer alıyor. Eğitim setinden yararlanarak, kısa sürede kaliteli ve istenen özellikte içerikler üretebilirsiniz.

İçerik yazarı aldığı eğitim sayesinde, yeni yazarlar veya web siteleri için kitap, ürün açıklaması, hizmet gibi konularda içerikler üretebiliyor.

İçerik Yazarlarının Güvenli Adresi Yazkazan.net

Online platformda  içerik yazarlığının aranan bir meslek haline gelmesi yeni istihdamların oluşmasını sağlıyor. Bu istihdamlar arasında sektörde kendini kanıtlamış, yazarlarına güzel imkanlar sunan ajanslar ile "emek hırsızlığı" yapan makale siteleri de bulunuyor. Sektöre yeni adım attıysanız zaman ve emeğinizin boşa gitmemesi için sektörde kendini kanıtlamış yazkazan.net'te yazmaya başlayabilirsiniz.

Siteye yeni kayıt yaptıran her adaya online içerik yazarlığı kitap eğitim seti veriliyor. Ayrıca her yeni yazarın bir uzman yazar temsilcisi oluyor. 7/24 destek alarak, daha hızlı ve kaliteli içerikler üretmesi sağlanıyor.

Yeni yazarlar standart yazar seviyesinde başlıyorlar. Düzenli ve çok yazmaları sonucunda uzman, elit yazar seviyelerine yükselebiliyorlar. Standart yazar olarak her ayın 15'inde ödeme alabiliyorken, uzman&elit seviyelerine yükseldiğinizde haftalık ödeme alabiliyorsunuz.

Yazkazan.net'in Sunduğu Avantajlar

1- Site içinde yeni yazarlar kendi başlarına bırakılmıyorlar. Makale açıklamaları, talimatlarla, editör desteğiyle kaliteli içerik üretmeleri sağlanıyor.

2-Yazar, bir makaleyi yazamayacağını anladığında iade edip,başka bir makale yazımına geçebiliyor. Süresinde bitiremediği makale için ek süreler veriliyor.

3- İş ve konu sıkıntısı bulunmuyor. Sürekli olarak işler yenileniyor. Böylece yazar için daha fazla yazma ve kazanç sağlama imkanı oluşuyor.

4- Yazar, düzenli ve çok yazdıkça seviyesi yükseliyor. Seviyesi yükseldikçe daha çok iş alanı açılıyor, kazanç sağlıyor.

İçerik yazarları tarafından büyük ilgi gören sitede  sınırlı süre için yazar alımı yapılıyor.  Hızlı davranıp, cazip indirim kampanyasından,  online içerik yazarlığı kitap eğitim setinden yararlanabilirsiniz.  

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol