Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Haftaiçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Online İçerik Yazarlığı Kitap Pdf
Yazkazan Kayıt Ol

İçerik yazarı olarak internet dünyasına katılmak isteyenlerin işine yarayacak online içerik yazarlığı kitap pdf  seti bulunuyor. İçerik yazarlığı her ne kadar herkes tarafından yapılabilecek bir iş görünse de işin içine girdiğinizde öyle olmadığını görüyorsunuz. Kısa sürede kendinizi geliştirmek, kaleminizi güçlü kılmak, uzman yazar konumuna gelmek istiyorsanız pdf eğitim seti ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Online İçerik Yazarlığı Kitap Pdf

İnternette her an sayısız şekilde bilgi girişi oluyor. Arama motorlarında bu bilgiler anahtar kelime denilen özel sözcüklerle aranıyor. İçerik yazarlığı, web sitesi ile hedef kitlesi arasında bir köprü görevini görüyor. Arama motorlarının zorunlu kıldığı SEO uyumlu içerikleri hazırlayarak hedef kitleyi siteye yönlendirmektir. Bunu yapmak için de belirli kriterleri göz önünde bulundurmalısınız.

İçerik yazarlığının temeli; Yazılacak yazının belirli anahtar kelimeleri kapsaması, SEO uyumlu, hedef kitle odaklı olmasına dayanır. Yazar; dilbilgisi, imla kurallarına hakim, kelimelerle arası iyi, araştırmayı, yazmayı seven biri olmalıdır. Gördüğünüz gibi, içerik yazarı olmanın belirli kriterleri bulunuyor. Bununla birlikte online içerik yazarlığı kitap pdf  eğitim setiyle birlikte destek alırsanız bu yolda başarılı olabilirsiniz.

İçerik yazarlığının bir sektör haline gelmesi, gelir sağlamak isteyen birçok deneyimli/deneyimsiz kişinin bu alana yönelmesini sağlıyor. Deneyimli yazarlar, kendi blog sitelerinde veya makale sitelerinde kazanç sağlayabiliyorlar. Deneyimsiz yazarlar ise doğru bir stratejiyle kısa sürede uzman yazar statüsüne yükselebilirler. Bunu da kurslara ve kitaplara yüzlerce lira ödemeden gerçekleştirebilirler.

Yazarların Kendini Geliştirdiği Site Yazkazan.net

İçerik yazarı olarak internet dünyasına adım atacakların öncelikle bu sektörü iyi tanımaları ve kendilerini geliştirmeleri gerekiyor. Aksi takdirde hem zaman hem de emek kaybı yaşanmış olur. İnternette online içerik yazarlığı kitap pdf  eğitim setleri ve bu konuda kurslar bulunuyor.

Yazkazan.net sitesi içerik yazarlığı eğitim ve danışmanlığını yazarlarına ücretsiz olarak veriyor. Diğer siteler, kayıt için 15-20 TL ücret alırken, site bir defaya mahsus 10 TL alıyor. Bunu da gerçekten yazmak isteyen yazarları korumak için yapıyor.

Siteye kayıt olan her yazara eğitim setiyle birlikte bir uzman yazar danışman olarak veriliyor. Sitede, bütün yazarların yararlanabileceği dokümanlar bulunuyor. Ayrıca bir içeriğin nasıl yazılacağı konusunda detaylı bilgilendirmeler yapılıyor. Örnek linkler, makaleler doğrultusunda, yazar kolaylıkla içeriği yazabiliyor.

Her yazarın özel paneli bulunuyor. Panelinde sürekli eklenen işler bulunuyor. Bu işlerden istediğini seçip yazabiliyor. İşlerin aciliyetine göre anında veya 2-3 gün içinde değerlendiriliyor. Yeni yazar olarak sitede yazmaya başlayan bir yazar kısa sürede standart, uzman, elit yazar seviyelerine yükselebiliyor. Kazançların ödemeleri her ayın 15'inde yapılıyor. Uzman ve elit yazarlar isterlerse haftalık ödeme talep edebiliyorlar.

Yazkazan.net'in Yazarlara Sunduğu Avantajlar

Yazkazan.net siteye kayıtlı olan her yazara online içerik yazarlığı kitap pdf  eğitim seti hediye etmesiyle birlikte onların yazarlık gelişimlerinde sürekli destek oluyor. Yazar; intihal, kopyala-yapıştır, aşırı dilbilgisi bozukluğu yapmadıkça işleri iptal edilmiyor. Düzenlemesi için geri gönderiliyor. Yazar da düzeltip, tekrar onaya sunuyor.

Birçok makale sitesi yazarların işlerinden kurumsal fatura adına %20 kesinti uygularken, yazkazan.net kesiyor. Kesilen fatura da, yazarın adresine gönderiliyor. Yazar için bir defaya mahsus kayıt ücreti, kesinti uygulaması zarar gibi görünebilir. Site, bunu telafi etmek için birçok işe bonuslar ekliyor. Yarışma ve turnuvalar düzenliyor. Böylece yazarın daha çok kazanması sağlanıyor.

İçerik yazarı olarak, kazanç sağlamak istiyorsanız sitenin kısa süreliğine açtığı yazarlık alımına başvurabilirsiniz. Böylece hem yazarlık hayalinizi gerçekleştirmiş hem de gelir kapısını aralamış olursunuz.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol