Kelimelerin paraya dönüştüğü en güvenilir adrese hoş geldiniz!

İletişim
bize ulaşın

Hafta İçi 08:30 - 18:00
Cumartesi 09:00 - 14:00

Online İçerik Yazarlığı Pdf
Yazkazan Kayıt Ol

İnternetten yazı yazarak para kazanmak isteyenler için online içerik yazarlığı pdf eğitim setleri bulunuyor. İçerik yazarı olarak sektörde yer almak istiyorsanız, bu setlerle işleyişi rahatlıkla kavrayabilirsiniz. İçerik yazarlığı ve kullanabileceğiniz kaynaklarla ilgili detaylı bilgiyi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Online İçerik Yazarlığı Pdf

Online içerik yazarlığı günümüzün gözde iş kollarından biridir. İnternetin olduğu her yerden, isteyen herkesin yapabileceği bir iş olması iş kolunu cazip kılıyor. İçerik yazarlığı henüz emekleme döneminde olduğu için bilinen köşe yazarlığı ve metin yazarlığıyla karıştırılabiliyor. Sektörde doyurucu online içerik yazarlığı pdf eğitim kaynakları olmadığı için yazarlık hayali kuranlar arayışa girebiliyorlar.

Online içerik yazarlığı, köşe ve metin yazarlığına benze de uygulamada onlardan çok farklıdır. Her ne kadar belirli bir konu üzerinde yazsanız da belirli  kriterlere uymak zorundasınız. Bu kriterler nelerdir diye sorabilirsiniz. Kısaca şöyle açıklayalım;

1- Anlatılan konu, hedeflenen kitleye hitap etmelidir. Hedef kitlenin ilgisini, dikkatini çekecek, siteye yönlendirecek nitelikte olmalıdır.

2- Yazılan konu belirli anahtar kelimeleri içermelidir. Bu anahtar kelimeler hedef kitlenin arama motorlarında aradığı kelimelerden oluşmalıdır. Konu içinde belirli bir sayıda olmalıdırlar.

3- Konu belirli bir kelime sayısı içermelidir. Genellikle içerikler 300-500 kelime arasını içeriyorlar.

4- Yazılan konu, diğer içeriklerden bağımsız olmalıdır. Alıntı, kopya içerikler içermemelidir.

Online İçerik Yazarlığı Pdf Seti

Online içerik yazarlığı herkesin yapabileceği, kolay gibi görünen bir iş gibi görülebilir. Kriterler göz önüne alındığında öyle olmadığını görebilirsiniz. Buna rağmen yazmayı, araştırmayı seven, kelimelerle arası iyi olan, gelişime ve eleştiriye açıksanız online içerik yazarı olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken öncelikle online içerik yazarlığı pdf eğitim setiyle kendinizi yetiştirmektir.

İnternette, içerik yazarlığı hakkında çok sayıda doküman, blog yazısı bulunuyor. Bunları tek tek inceleyecek olursanız aşağı yukarı birbirinin benzeri olduklarını görebilirsiniz. İçerik yazarlığını yüzeysel olarak ele alıp, nasıl yapılacağı hakkında yüzeysel bir yaklaşım sergiliyorlar.

Online içerik yazarlığı hakkında online eğitim veren siteler bulunuyor. Hatta eğitim sonunda ücretli sertifika veren de var. Bu eğitim ve setler tek başlarına gelişiminizde yeterli değildirler. Bu setlerle birlikte bir makale yazarlığı sitesinde yazar olarak görev almanız önemlidir. Öğrendiklerinizi pekiştirmenizin en ideal yolu makale yazmaktır.

Yazarların Kendini Geliştirdiği Site Yazkazan.net

Yazkazan.net, siteye kayıt olan her yazara online içerik yazarlığı pdf eğitim seti hediye ediyor. Böylece başka bir yerden ücret ödeyerek eğitim seti almaktan kurtulmuş oluyorsunuz. Bu eğitim setiyle birlikte size yardımcı olması için bir uzman yazar danışmanı atanıyor. Eğitim seti ve uzman yazar danışmanlığı sayesinde kısa sürede kendinizi geliştirebiliyorsunuz.

Sitede sürekli güncellenen, yenisi eklenen işler bulunuyor. Her gün yazabileceğiniz birkaç iş mutlaka bulunuyor. Ayrıca her işin nasıl yazılması gerektiği hakkında bilgilendirmeler bulunuyor. Yazmakta zorluk çekmiyorsunuz.

Yeni yazar olarak katıldığınız sitede, düzenli ve kaliteli içerikler ürettiğinizde her iki ayda bir standart, uzman, elit yazar seviyelerine yükselebiliyorsunuz.

İçerik yazarı olarak sektörde yer almak, kendinize olan güveni pekiştirmek istiyorsanız kısa süreliğine açılan yazar alımına başvurabilirsiniz.

Yazkazan Kayıt Ol

Yorumlar ( 0 )

Yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

Makaleye Yorum Bırakabilirsiniz

Yazar ekibine katıl, hemen kazanmaya başla!

Kayıt Ol